کومو گسترش نیویورک اقامت در خانه سفارش از طریق ژوئن 13

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو با صدور یک فرمان اجرایی در 14 ماه مه به گسترش این ایالت اقامت در خانه سفارش تا ژوئن 13, اما مجاز پنج منطقه را اولین گام برای بازگشایی برخی از کسب و کار آغاز جمعه.

کومو تمدید دولت “ایالت نیویورک در مکث” سیاست که قرار داده شده است در محل پس از مارس برای جلوگیری از انتقال COVID-19—بیماری های ناشی از حزب کمونیست چین (CCP) ویروس—و به پایان می رسد در روز جمعه.

فرماندار گفت: در اجرایی که در این ایالت اقامت در خانه سفارش تمدید شده است چرا که “هر دو مربوط به سفر موارد و جامعه مخاطب انتقال COVID-19 ثبت شده در ایالت نیویورک و در ادامه انتظار می رود.”

“همه مکانیسمهای اجرایی توسط دولت و یا دولت های محلی همچنان باید در نیروی کامل و اثر آن تا ماه ژوئن 13, 2020, مگر اینکه بعد تمدید و یا اصلاح شده توسط یک آینده اجرایی سفارش” کومو اضافه شده است.

فرماندار در ضمن پنج شنبه اعلام کرد که یک منطقه مرکزی ایالت نیویورک بود در حال حاضر آماده برای باز آوردن به پنج تعدادی از مناطق آغاز خواهد شد که فاز یک از بازگشایی در روز جمعه.

مرکزی نیویورک, شمال کشور, Finger Lakes, Mohawk Valley و جنوب ردیف عمدتا روستایی مناطق از دولت—ملاقات خاص با معیارهای تعیین شده توسط کومو و قادر خواهد بود برای شروع فاز اول بازگشایی در روز جمعه.

کومو گفت: در اوایل این ماه که بازگشایی خواهد شد و در چهار مرحله برگزار و با اولین کسب و کار به راه اندازی مجدد در حال ساخت و ساز و تولید و بخش هایی از زنجیره تامین است که در معامله عمده فروشی و خرده فروشی را انتخاب کنید با منظقه وانت.

 “آنها در حال ضروری ترین و با کمترین خطر,” او گفت:.

هفته گذشته او برشمرد هفت معیارهای مناطق باید به منظور پاسخگویی به بازگشایی از جمله beefing تا تست و حصول اطمینان از حداقل سطح ظرفیت بیمارستان:

  • 14 روز کاهش بستری شدن در بیمارستان و یا کمتر از 15 بستری شدن در بیمارستان به عنوان اندازه گیری توسط سه روز به طور متوسط;
  • 14-کاهش روز در بیمارستان بستری و مرگ و میر و یا کمتر از پنج جدید روزانه مرگ و میر به عنوان اندازه گیری توسط سه روز به طور متوسط;
  • کمتر از دو بستری شدن در بیمارستان در هر 100 ، 000 ساکنان به عنوان اندازه گیری توسط سه روز میانگین متحرک;
  • یک آستانه از 30 درصد از مجموع تخت بیمارستان در دسترس است.
  • یک آستانه از 30 درصد از واحد مراقبت های ویژه تخت در دسترس است.
  • تست فرکانس حداقل 30 هر 1000 ساکنان به عنوان اندازه گیری توسط یک هفت روز به طور متوسط از آزمون های جدید در هر روز ؛
  • سی و تماس با ردیاب در هر 100 ، 000 نفر.

پنج باقی مانده مناطق کشور از جمله شهر نیویورک هنوز رتبهدهی نشده است ملاقات کرد هفت مرتبط با سلامت معیارهای مورد نیاز توسط فرماندار به آغاز بازگشایی.

“دیگران می تواند سازمان ملل متحد متوقف شد لحظه ای که ضربه خود را معیار” کومو در توییتر نوشت.

ایالت نیویورک—سخت ترین ضربه در سراسر کشور توسط pandemic—ثبت بیش از 343,000 تایید موارد CCP ویروس با حداقل 27,641 کشته و پنج شنبه شب.

تام Ozimek کمک به این گزارش.

is.gdclck.ruulvis.net