کومو اعلام وضعیت اضطراری در بیش از Coronavirus خواستار نیویورکی به آرام باقی می ماند

فرماندار نیویورک اندرو کومو اعلام وضعیت اضطراری در روز شنبه بیش از coronavirus به عنوان مجموع موارد در دولت افزایش به 76. در همان زمان او خواست نیویورکی به ماندن آرام و آگاهانه.

کومو گفت که اورژانس اعلام خواهد شد کمک به بسیج منابع برای ادارات بهداشت محلی.

“اضطراری اعلام دولت اجازه می دهد تا به انجام تسریع تهیه اجاره فضای آزمایشگاه, استخدام, و بیشتر,” او گفت: در بیانیه ای در توییتر. “این به ما کمک خواهد کرد منابع محلی در بخش بهداشت و درمان دیگران که به آن نیاز دارید به سرعت و کارآمد.”

او اعلام کرد در طول پنج شنبه در کنفرانس مطبوعاتی که وجود دارد در حال حاضر 76 coronavirus موارد در ایالت نیویورک با 32 از آنها جدید است. از 76, موارد, شهرستان Westchester, New York شهرستان ناسائو شهرستان راکلند و ساراتوگا شهرستان را 57, 11, 4, 2, و 2 مورد بود.

بیست و سه مورد جدید در شهرستان Westchester همه متصل به نیو راشل اصلی خوشه نیویورک شیوع کروناویروس.

“ما یک وضعیت در نیو راشل شما در حال دیدن تعداد کسانی که در نیو راشل گسترش به عنوان شما را دیده اند در دیگر خوشه های سراسر کشور” کومو گفت.

برخی از مدارس که در جامعه در حال حاضر بسته شده است و فرماندار به او پیشنهاد کرد که ممکن است در نظر گرفتن بسته شدن بیشتر مدارس و گسترش بسته به خانه های پرستاری و مراقبت ارشد امکانات.

کومو نیز گفت: او را قریب الوقوع بزرگ اجتماعات در نیو راشل جامعه: “در شرایط بسته شدن هر گونه اجتماعات و اگر که اتفاق می افتد در هر نقطه آن را به اتفاق می افتد در نیو راشل.”

کومو: خطر برای بهداشت عمومی هنوز هم کم

در طول کنفرانس مطبوعاتی کومو گفت: یکی از اولویت های ایالت نیویورک تست شده است: “ما در حال آزمایش به شدت.”

آمریکا مرکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) اجازه داده است دولت به آزمایشگاه برای انجام coronavirus تست و قرارداد در خارج از آزمایشگاه. ایالت نیویورک است که به درخواست CDC اجازه برای انجام خودکار coronavirus تست است و هنوز هم در حال انتظار برای تصویب.

فرماندار تأکید کرد که خطر برای بهداشت عمومی از نیویورک است هنوز هم کم است مگر اینکه آنها در حال شهروندان ارشد و یا ساکنان با شرایط اساسی.

“در غیر این صورت شما در واقع خواهد شد که علائم به مدت دو هفته و شما را بهبود می یابند,” او گفت:.

بر اساس ایالت نیویورک اطلاعات 10 از 76 بيمار—حدود 15 درصد— در بیمارستان بستری شد.

“اگر شما می توانید از coronavirus 80 درصد از مردم راه رفتن در اطراف خود و حل و فصل” کومو اضافه شده است.

اما او پیشنهاد کرد که شهروندان ارشد و یا شهروندان تنفسی بیماری سیستم ایمنی بدن به سرطان و HIV ذات الریه و سایر بیماری های زمینه ای فکر می کنم به طور جدی در مورد حضور در هر گونه اجتماعات بزرگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im