کومو Chides چه کسانی و سوپ الفبا’ از سازمان برای انداختن توپ در COVID-19

فرماندار نیویورک اندرو کومو در روز سه شنبه سرزنش های بین المللی و داخلی سازمان و همچنین به عنوان میراث رسانه ها برای آنچه که او پیشنهاد شد یک شکست به اذعان و پاسخ به تهدید مطرح شده توسط COVID-19 شیوع در چین است.

کومو در یک جلسه سهشنبه در سیراکوس تاسف ظاهری سهل انگاری مقامات به رسمیت شناختن و بالا بردن زنگ در یک مد به موقع در رابطه با شیوع CCP (دیروز), ویروس, رمان کروناویروس که باعث COVID-19.

“همه می دانند که وجود یک ویروس در چین در آخرین ماه های نوامبر و دسامبر,” او گفت:. “چرا کسی مشکوک” خوب شاید virus می شود بر روی یک هواپیما و زمین در ایالات متحده روز بعد؟’

“اما همه شما نیاز دارید این است که یک فرد در یک هواپیما. آن را به عنوان اتفاق افتاده است یک نفر در یک هواپیما و رفت و از چین به اروپا و سپس آن را از اروپا به نیویورک است.”

New York Governor Andrew Cuomo
رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو می دهد یک نشست خبری در مورد کوروناویروس بحران در آلبانی نیویورک در تاریخ 17 آوریل سال 2020 است. (متی Cavanaugh/گتی ایماژ)

فرماندار سپس به شدت انتقاد کرد و در سازمان بهداشت جهانی (WHO) در موسسه ملی بهداشت (NIH) و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC).

“که در آن بود تمام بین المللی سلامت جامعه؟” “که در آن بود تمام ملی میزبان از کارشناسان که NIH های CDC که کل سوپ الفبا از سازمان ؟ که در آن همه ؟

“که در آن بود جامعه اطلاعاتی با جلسات” او ادامه داد. “گفت: این در چین است و آنها چیزی به نام هواپیما و شما می توانید بر روی یک هواپیما و شما می توانید به ایالات متحده است ؟

“فرمانداران انجام نمی, بیماری های همه گیر” کومو گفت و گفت که نقش صالح ملی و بین المللی و مقامات.

“جایی که همه کارشناسان ؟ که نیویورک تایمز? که در آن بود وال استریت ژورنال” او پرسید. “که در آن همه بوق دمنده که باید بگو مراقب باشید وجود یک ویروس در چین است که ممکن است در ایالات متحده?'”

کومو گفت: در وقت با ارزش را از دست داده بود در ژانویه و فوریه بحث جدی از شیوع این بیماری به علت عدم هدایت روشن.

“در این سیستم که قرار بود به ضربه بوق و نمی?”

کومو نظرات در روز سه شنبه به دنبال زودتر نظرات ساخته شده در مارس 24 جلسه زمانی که او صحبت کردن در حمایت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به سوال تلفنی اقدامات که در آن COVID-19 پاسخ.

او گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت که یخ زده است که بودجه باید به پایین که آیا سازمان ملل متحد به هیچ وجه موفق به اجرای ماموریت خود را.

“که کار آن است که برای هشدار دادن به ما از این بیماری های همه گیر جهانی? رئیس جمهور می گوید این سازمان بهداشت جهانی و این که چرا او را گرفته و اقدام علیه آنها” کومو گفت: در این جلسه.

یک که قانون برای کشورهای عضو است که آنها نیاز به گزارش شیوع بیماری جدید بیماری در عرض 24 ساعت. یکی دیگر این است که چه کسی رئیس است که توانایی کسب هر گونه اطلاعات در مورد یک کشور عضو نقض قوانین.

پس از انجماد که بودجه هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد تحقیقات متهم آژانس از “شدت mismanaging و پوشش” گسترش ویروس در اولین روز بحران است.

.S. President Trump leads the daily coronavirus task force briefing at the White House in Washington
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آدرس روزانه CCP ویروس نیروی کار مطبوعاتی در کاخ سفید در واشنگتن در روز 23 آوریل سال 2020 است. (Jonathan ارنست/فردا نیوز)

“آنها آن را به نام اشتباه. آنها از دست رفته تماس بگیرید. آنها می توانند آن را به نام ماه پیش از آن. آنها شناخته شده اند. آنها باید شناخته شده است. و آنها احتمالا می دانند. بنابراین ما به دنبال به که با دقت بسیار” رئیس جمهور در جمع خبرنگاران گفت: واشنگتن در اوایل ماه آوریل است.

کومو گفت: در جلسه “آن من نیست درست اما او درست به این سوال به دلیل این بود که کمی بیش از حد, بیش از حد دیر است.

“و اجازه دهید پیدا کردن آنچه اتفاق افتاده است پس از آن دیگر اتفاق نمی افتد—و آن را دوباره اتفاق می افتد. بانک بر روی آن است.”

وزیر امور خارجه مایک Pompeo گفت: در یک مارس 22 جلسه که مقامات ایالات متحده “به شدت بر این باورند حزب کمونیست چین نمی گزارش شیوع کروناویروس جدید” ظرف 24 ساعت مورد نیاز که تحت سیاست. حتی پس از آن را به اطلاع که رژیم در پکن نکردن اطلاعات در مورد ویروس و همچنان به انجام این کار, او گفت:.

Epoch Times Photo
وزیر امور خارجه مایک Pompeo صحبت می کند در طول جلسه توجیهی روزانه در CCP ویروس در بردی اتاق جلسه در کاخ سفید در واشنگتن در 8 آوریل سال 2020 است. (مندل فا نگن/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

منتقدان همچنین استدلال می کنند که که بیش از حد آهسته به توصیه محدودیت های مسافرتی و برخی دیگر از اقدامات پیشگیرانه که سازمان ملل پذیرفته شده و اطلاعات از حزب کمونیست چین در ارزش اسمی با وجود پرچم قرمز از جمله بازداشت و خاموش کردن خبرچین.

در Jan. 23 روز حزب کمونیست چین قرار داده ووهان در مستند WHO اعلام کرد که با وجود برخی اختلافات داخلی آن را نمی خواهد اعلام وقوع یک “اضطراری برای بهداشت عمومی بین المللی نگرانی است.”

سپس در فوریه. 3 سه روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن ممنوع خارجی که اخیرا در چین از سفر به ایالات متحده که سر ابراز مخالفت با ممنوعیت سفر گفت: اقدامات است که “بی ارزش تداخل با سفر و تجارت” نیست مورد نیاز است.

پتر Svab کمک به این گزارش.

پیروی تام در توییتر: @OZImekTOM

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im