کومو اعلام کرد 4 موقت بیمارستان Hd هشدار Coronavirus می تواند آلوده به 80 درصد از نیویورک

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو (D) در 21 مارس اعلام کرد چهار سایت های مختلف است که به عنوان مکان برای ساخت موقت بیمارستان به عنوان دولت جنگ شامل CCP ویروس, همچنین شناخته شده به عنوان رمان coronavirus.

بار عصر اشاره به رمان coronavirus که نشات گرفته از ووهان چین و باعث بیماری COVID-19 به عنوان CCP virus چرا که حزب کمونیست چین را (CCP) coverup و سوء مدیریت از شیوع سوخت گسترش آن در سراسر چین و در سراسر جهان است.

در سخنرانی خود در یک کنفرانس مطبوعاتی در آلبانی نیویورک, کومو به نام Jacob K. Javits مرکز کنوانسیون و مکان در SUNY Stony Brook, SUNY, پیر Westbury و Westchester مرکز کنوانسیون به عنوان پتانسیل سایت به صورت موقت بیمارستان.

مکان بودند توصیه می شود توسط سپاه مهندسان ارتش که همراه با مقامات دولتی از اداره کل خدمات خوابگاه اقتدار دولت نیویورک, وزارت بهداشت و نیویورک دولت در بخش نظامی و نیروی دریایی امور بازدید و بررسی بیش از یک دوجین سایت در روزهای اخیر.

“بر فرماندار عزم ارتش سپاه است که انتظار می رود به سرعت شروع به کار برای ساخت موقت بیمارستان” کومو را در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد که هر یک بیمارستان صحرایی را یک ظرفیت 250 تخت.

کومو هشدار داد که پیش بینی ها نشان می دهد 40 تا 80 درصد از جمعیت این ایالت و یا به عنوان بسیاری از 7.8 میلیون نفر در سراسر کشور می تواند به آلوده شدن با CCP ویروس. و گفت: دولت با در نظر گرفتن اقدامات بیشتر برای جلوگیری از گسترش.

این شامل ارسال 1 میلیون N95 ماسک برای شهر نیویورک, 500,000 به جزیره و خرید 6,000 اضافی هواکش از چندین امکانات بهداشتی از سراسر کشور.

“هر روز ما می بینیم تعداد موارد جديد coronavirus ادامه به افزایش است و ما می دانیم که با تمام پیش بینی های ما در حال رفتن به بستری شدن در بیمارستان از ما می تواند مقابله با ما در سیستم بهداشت و درمان,” کومو گفت.

“ما یک برنامه عمل برای کمک به جلوگیری از گسترش این ویروس از جمله گسترش بیمارستان ظرفیت و شناسایی جدید تخت بیمارستان و پس از ملاقات با سپاه مهندسان ارتش و شنیدن توصیه های خود را ما آماده هستیم برای ساختمان موقت بیمارستان در چهار امکانات در ایالت نیویورک است. این یک بحران بهداشت عمومی اما بدتر از این ویروس است که, ترس, اما ما یک طرح است و ما در حال انجام همه چیز ما می توانید به نگه داشتن مردم آگاه و صرفه جویی در زندگی,” او اضافه شده است.

کومو اعلام می آید پس از او امضا “ایالت نیویورک در مکث” فرمان اجرایی در جمعه تعطیل از همه غیر ضروری کسب و کار در سراسر کشور موثر است که از یکشنبه شب در 8:00 p. m.

منظور از حکم غیر ضروری کارگران در خانه بماند و باقی می ماند در داخل خانه به عنوان آنجا که ممکن است. آن را نیز به طور موقت توقیف غیر ضروری گردهمایی با هر اندازه.

با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز شمارش ایالات متحده 26,747 موارد تایید شده بیماری و 340 و میر نسبت به CCP ویروس که ایالت نیویورک حساب 76.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im