مسا, Ariz. (AP) — توله رئیس تام Ricketts نیست متقاعد آوردن بیشتر قیمت بالا رایگان عوامل در offseason را افزایش شیکاگو است.

“فقط به خاطر اینکه شما را صرف مقدار زیادی از پول معنا نیست که شما در حال رفتن را به نفع خود. ما دیده ایم که در خود ما و سازمان ما سال گذشته” Ricketts روز دوشنبه گفت:. “این واقعیت است که آن را در مورد چه مقدار شما صرف آن را در مورد که در آن شما آن را صرف و گرفتن حق بچه ها در هیئت مدیره است.”

ستاره سوم baseman کریس برایانت گفت: هفته گذشته توله توانایی مالی خود را به نگه دارید All-Star هسته ای هم “اگر آنها می خواهند.”

“که در آن ما محل منابع ما یک بازی بیس بال تصمیم” Ricketts گفت: با اشاره به رئیس جمهور بیس بال عملیات تئو اپستاین و مدیر کل Jed هماهنگ می کنیم.

Ricketts اصرار 208 میلیون دلار مالیات لوکس آستانه نیست برگزاری توله بازگشت.

“کسانی که نه تعریف تصمیم گیری در مقابل دفتر اما آنها همیشه مورد توجه در مقابل دفتر” Ricketts گفت بعد “ما تا به حال بالاترین بیس بال بودجه در (ملی) لیگ سال گذشته است. بنابراین ما در حال قرار دادن منابع به کار می کنند. اگر ما پیدا کردن یک محل است که ما می توانید با قرار دادن دلار به کار است که ما فکر می کنیم به ما کمک خواهد کرد رسیدن به جهان سری, ما آن را انجام دهد. آن را فقط نمی نامحدود, منابع نامحدود, ما باید آن را مدیریت و این که چالش واقعی است.”

تبلیغات

Ricketts گفت که برخی از انعطاف پذیری است که اپستاین و مقابل دفتر تا به حال ممکن است در آینده به 2020 استفاده شد فصل گذشته به اضافه نزدیک کریگ Kimbrel برای $43 میلیون بیش از سه فصل است.

“من اعتماد ما بیس بال بچه ها برای قرار دادن این منابع به کار در راه حق و همچنین نگه داشتن یک چشم انداز بلند مدت” Ricketts گفت او معتقد است توله و مدیر جدید David Ross باید بهترین تیم در NL مرکزی.

“ما واقعا هیجان انگیز جدید, مدیر,” او گفت:. “من فکر می کنم بازیکنان در حال رفتن به بازی بسیار سخت برای دیوید راس. عریان نوعی از دیوانه صدمات ما باید برنده ما بدست آورد و در پلی آف. و هنگامی که شما در پلی آف وجود دارد هیچ دلیلی برای فکر می کنم شما نمی خواهد تمام راه بروید”

Ricketts گفت برایانت شکایت بیش از زمان سرویس شد “شخصی نیست.” یک داور در برابر حکومت برایانت که همچنان در مسیر تبدیل شدن به واجد شرایط برای رایگان آژانس پس از 2021 نیست بعد از این فصل به عنوان او می خواست.

“لیگ بدیهی است و صاحبان احساس ما تفسیر درست بود” Ricketts گفت. “ما عاشق کریس امیدوارم او باقی می ماند سالم و بزرگ سال است. … یک فصل کامل از سلامت کریس برایانت چیزی است که ما واقعا می تواند استفاده از.”

Ricketts گفت: راس به یک الهام بخش سخنرانی در این جلسه قبل از باشگاه اول کامل-تیم ملی تمرین دوشنبه.

تبلیغات

“من فقط تماشا رسی به اولین تیم بزرگ سخنرانی و منظورم این انرژی و شور و شوق و توانایی خود را برای برقراری ارتباط … او یک برنده ثابت. من فکر می کنم او مرد حق برای ما” Ricketts گفت.

راس اضافه شده است که او فقط می خواستم مطمئن شوید که بازیکنان می دانستند که او بود.

“من نمی می گویند هر چیزی در زمین بسیار مخربی یا ذهن باد. این بیس بال. من فقط می خواستم به اجازه دهید آنها را می دانم آنچه من باور دارم و آنچه من در مورد و که من هستم” راس گفت. “من می گویند من قطعه و من نمی دانم اگر آن را بیش از رفت و یا نه. من از وجود من است. من بهترین بود اگر من می تواند همچنان به انجام این کار است.”

___

بیشتر AP MLB: https://apnews.com/MLB و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im