کوبا بخش خصوصی درد و رنج از فقدان گردشگران

CLOSED. Cuban Loliet Gonzalez puts stools upside down on a table at the closed Nelson's Cafe in Havana on March 16, 2020, amid the new coronavirus pandemic. Photo by Adalberto Roque/AFP

بسته شده است. کوبا Loliet گونزالس قرار می دهد مدفوع وارونه در یک جدول در بسته نلسون در کافه هاوانا در مارس 16, 2020, در میان بیماری همه گیر کوروناویروس جدید. عکس Adalberto رقو/AFP

هاوانا – Havana است شهر ارواح. آمریکا convertibles سوم این ماه بیش از گردشگران هستند پشت در گاراژ در حالی که بسیاری از رستوران ها و کافه ها بسته هستند.

کوبا را به بخش خصوصی شده است رنج می برند از آنجا که این کشور مرزهای خود را بسته بیش از coronavirus بیماری همه گیر.

در جذاب ساختمان قدیمی که در آن 1993, کمدی, توت فرنگی و شکلاتی فیلم برداری شده بود و یک راه پله مارپیچ منجر به خلوت لا Guarida معروف ترین متعلق به بخش خصوصی رستوران یا “paladar را” در کوبا.

“ما تصمیم گرفتیم به رستوران از مارس 15” 9 روز قبل از کوبا مقامات اعمال خود را اول ویروس-محدودیت های مرتبط گفت: صاحب انریکه Nunez.

توسط چهار شنبه, مارس 18 کشور از 11.2 میلیون نفر تا به حال نزدیک به 1,000 coronavirus موارد و 32 مرگ و میر.

“من دوستان با رستوران در اسپانیا به من گفتند چه اتفاقی می افتد, در مورد خطر مشکل از ادامه خدمت به مشتریان در این شرایط” Nunez گفت: Agence France-Presse.

رستوران خود را معمولا از 200 نفر برای هر یک نشسته است.

همه جا در سفر به آن باید متوقف شود برای بسیاری از بازدید کنندگان از جمله ستاره مانند Beyonce, Madonna یا پدرو آلمودووار که عکس زینت دیوار.

“بود که دلیل اصلی ما در زمان این تصمیم. ما یک سایت جذاب, بسیاری از مردم می رسند در هاوانا با میل به تجربه La Guarida.”

آنچه که به معنای این بود که “ما در خط مقدم” بالقوه عفونت کروناویروس.

‘گردشگری شد و در حال حاضر تلاش’

در این کشور کمونیستی که در آن دولت و کسب و کار خود تسلط فعالیت های اقتصادی بخش خصوصی است و کم کم موفق به ساخت علامت آن در طول سال های اخیر: آن را در حال حاضر در استخدام تقریبا 635,000 مردم یا 14 درصد از کوبا نیروی کار است.

این کوبا اجاره اتاق, اجرا, رستوران های کوچک و یا سالنهای مو از جمله فعالیت های دیگر.

“بسیاری از شرکت های خصوصی ساخته شد گردشگران زیرا هیچ کوبا در حال رفتن به رفتن به رستوران و صرف $100 در یک وعده غذایی” اقتصاددان گفت: عمر Everleny پرز.

به طوری که آنها به سرعت احساس خطر: دو روز پس از مرزها بسته شد به غیر-ساکنان – اندازه گیری پس از آن گسترش به همه تازه واردان – 16,000 خصوصی کارگران در خواست مجوز خود را به حالت تعلیق در, با توجه به وزارت کار که به طور موقت آنها را معاف از مالیات است.

توسط چهار شنبه, 15 آوریل این رقم افزایش یافته بود به 119,000 حدود 19 درصد از نیروی کار خصوصی.

این بحران بهداشتی نمی تواند در یک زمان بدتر در پشت دو سال بد زمانی که کوبا کسب و کار رنج می برد تحت افزایش تحریم های اعمال شده توسط دولت آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“بخش خصوصی بود و در حال حاضر تلاش به خصوص در هاوانا پس از آمریکا کشتی های کروز متوقف آینده” از ژوئن 2019 با توجه به تحریم های جدید گفت: پرز.

این بدان معنی است که در سال 2019 تعداد گردشگران کاهش 9.3 درصد به 4.3 میلیون نفر است.

در طول سال های اخیر آمریکایی ها در حال تبدیل شدن به دومین گروه از گردشگران پس از کانادایی ها به لطف ذوب تنش با ایالات متحده پس از سال 2014 تحت باراک اوباما.

‘ما بسته’

در ماه های ژانویه و فوریه تعداد توریست بودند پایین 16.5 درصد در سال گذشته با افت 65% برای آمریکایی ها.

بخش دوم بزرگترین درآمد ژنراتور در کشور جزیره ای به ارزش $3.3 میلیارد دلار در سال 2018 است.

حتی قبل از شیوع کروناویروس ها, رستوران ها و فروش نیست ارسال “همان اعداد به دو سال پیش و در حال حاضر COVID-19 وارد کرده است به پایان رسید و به آنها گفت:” پرز.

آن را دشوار است به کارکنان استفاده می شود به مقدار حقوق بالاتر از میانگین 50 دلار در ماه در بخش عمومی.

“ما در حال بسته می گوید:” پیر از نشانه های فلزی متصل به ال, کافه, کافی شاپ در هاوانا در حال حاضر خالی از سکنه شهر قدیمی و محبوب در میان گردشگران است.

Loliet گونزالس 25 ساله روانشناسی دانش آموز که در آنجا کار می کرد به مدت دو سال می گوید: “درآمد “به من اجازه می دهد که کیفیت زندگی من می خواهم.”

رئیس به او دو هفته حقوق به نگه داشتن او رفتن را از طریق بحران است.

“در حال حاضر من خوب است اما وجود خواهد آمد زمانی که من مجبور به حفر کردن به پس انداز من گفت:” گونزالس.

صاحب, Nelson رودریگز در حال حاضر برنامه ریزی برای آینده ای که در آن کوبا شرکت های خصوصی نمی تواند تکیه بر گردشگران در همان راه به عنوان قبل از.

“اگر وجود ندارد هر گردشگران ما به تمرکز بر روی مردم کوبا پس شاید ما باید برای انطباق با ما کسب و کار” به درآمد قابل تصرف مردم محلی گفت: رودریگز صورت خود را تحت پوشش یک ماسک. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im