کروز اهداف چینی تبلیغات رادیویی با لایحه جدید

سناتور. تد کروز (R-تگزاس) قصد دارد به معرفی یک لایحه که پلاگین یک راه گریز بهره برداری توسط حزب کمونیست چین (CCP) به پرتو تبلیغات به ایالات متحده از یک ایستگاه رادیویی در مکزیک است.

سناتور پیشنهاد این لایحه در پاسخ به اعطای مجوز پخش به یک ایستگاه رادیویی در مکزیک که پخش تبلیغات از CCP متعلق به ققنوس تلویزیون های ماهواره ای. کروز تا به حال ناموفق خواست کمیسیون ارتباطات فدرال (FCC) برای جلوگیری از این مجوز در سال 2018 است.

این قانون پیشنهادی (pdf) را اصلاح Brinkley قانون منع FCC از اعطای مجوز پخش به شرکت های خرید ایستگاه های رادیویی با قصد تغییر زبان برنامه نویسی “مگر اینکه FCC می تواند تضمین کند که برنامه نویسی ایستگاه هرگز تحت تاثیر یک دولت خارجی و یا حزب حاکم.” The Washington Free Beacon برای اولین بار برای به دست آوردن یک کپی از این لایحه.

“چین نمی باید قادر به راه اندازی فروشگاه در مکزیک و پتو امریکا با تبلیغات” کروز در بیانیه ای گفت. “هر سال CCP صرف میلیاردها دلار خرید, اخبار رسانه ها و به راه انداختن جنگ اطلاعات به گسترش رسیدن به خود را تبلیغ و توجیه رفتار unflattering و سیاسی ناخوشایند حقایق در مورد آن رژیم توتالیتر.”

“ما در حال دیدن این بازی در حال حاضر به عنوان رسانه های خبری در سراسر کشور طوطی چینی نقاط صحبت کردن در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس—یک بیماری همه گیر است که می تواند مانع.”

یک شرکت چینی خریداری شده از ایستگاه های رادیویی XEWW در سال 2018 است. ایستگاه در حال حاضر پخش برنامه های تبلیغاتی به ایالات متحده است. این شرکت پس از آن اعمال می شود برای یک مجوز پخش, اما در این برنامه شکست خورده به ذکر است ایستگاه روابط ققنوس تلویزیون های ماهواره ای. برای مثال آدرس های ذکر شده برای برنامه نویسی محتوا با اشاره به یک ساختمان متعلق به ققنوس تلویزیون.

با توجه به 2009 شهادت Anne Marie-بردی جهانی همکار در مرکز ویلسون, “ققنوس اسمی متعلق به بخش خصوصی; اما آن زمان سرمایه گذار اصلی این است که دولت متعلق به شرکت تلفن همراه چین.” در سال 2016 ققنوس تلویزیون پخش اعترافات اجباری از هنگ کنگ کتابفروشان که نقض CCP را سانسور قانون است.

چین تلفن همراه یکی از سه دولت متعلق به شرکت های چینی را تهدید توسط FCC در آوریل 24 مورد به طور بالقوه از دست دادن مجوز خود را مگر اینکه آنها می تواند ثابت کند که رژیم کمونیستی نمی کند و آنها را تحت تاثیر قرار.

کروز در نظر دارد به معرفی این لایحه هنگامی که کنگره در جلسه.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی خواسته یک خبرنگار از ققنوس تلویزیون به حالت که آیا او با این نسخهها کار برای یک رسانه متعلق به چین است. خبرنگار Youyou وانگ گفت که او کار کرده و مستقل رسانه ای در هنگ کنگ. ققنوس تلویزیون مستقر در هنگ کنگ است اما خصوصی به نام تنها. یک 2019 گزارش توسط دانشگاه استنفورد موسسه هوور اعلام کرد که ققنوس تلویزیون است “به طور کامل کنترل می شود [که]دولت چین.”

دنبال ایوان در توییتر: @ivanpentchoukov

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de