کشتی کروز با 42 مسافر گزارش آنفولانزا مانند علائم رهبری به فلوریدا

یک کشتی کروز با ده ها تن از مردم با نشان دادن علائم شبه آنفولانزا رفتن به فلوریدا اپراتور خود گفت.

در مجموع 42 مسافر و خدمه در هلند امریکا زاندم گزارش آنفولانزا مانند علائم کشتی کروز شرکت در بیانیه ای گفت. همه مهمانان خواسته شده است به ماندن در کابین خود تا بیشتر اطلاعات کشف شده در مورد این موارد است.

“از آنجا که فصل آنفولانزا و COVID-19 تست در دسترس است در هیئت مدیره آن را دشوار است برای تعیین علت این افزایش موارد در این زمان” هلند امریکا گفت.

COVID-19 یک بیماری ناشی از این ویروس جدید از چین است که این بار عصر اشاره به عنوان CCP virus چرا که حزب کمونیست چین را coverup و نادرست مجاز ویروس به گسترش در سراسر چین و ایجاد یک جهانی همه گیر.

هر کسی که احساس بیمار جدا شده و خود را در تماس نزدیک بوده اند قرنطینه. دیگر مسافران گفته شد به گزارش کشتی مرکز پزشکی اگر آنها نشانه توسعه. اعضای خدمه که لازم نیست برای بهره برداری ایمن از کشتی در حال قرنطینه.

زاندم که حمل 1,243 مسافران و 586 خدمه رفتگان, بوئنوس آیرس, آرژانتین در مارس 7. کشتی در اصل قرار است برای پایان دادن به سفر در شیلی در تاریخ 21 مارس ، مقامات شرکت گفته شد که مسافران می تواند در پونتا آرناس شیلی به هیئت مدیره پرواز به کشورهای خود اما مسافران اجازه نداشتند به پیاده هنگامی که کشتی وارد شده اند.

زاندم میره به ولپریسو یک شهر در شیلی و باقی مانده از بندر در حالی که در مقررات و سوخت در 20 مارس و آوریل 21 قبل از خروج و دریانوردی شمال.

“قصد ما این است که برای ادامه به فورت لادردیل فلوریدا برای ورود در مارس 30, با این حال ما هنوز در حال کار بر روی تامین رزرو به حمل و نقل کانال پاناما. گزینه های جایگزین نیز در حال توسعه” هلند امریکا گفت.

ماشین در هلند امریکا گفت: دفتر خود را بسته بود.

پورت های باتلاقی در فورت لادردیل در حال حاضر باز و عملیاتی با توجه به وب سایت خود را. یک “فرماندهی واحد” قرار داده شده است به محل و کشتی های کروز ورود به بندر نیاز به همزمان مصوبات از تعدادی از ادارات از جمله مراکز کنترل بیماری و پیشگیری و گارد ساحلی ایالات متحده آمریکا.

پورت های باتلاقی سخنگوی الن کندی گفت: South Florida Sun-نگهبان است که این دستور را تصمیم نهایی در مورد اینکه آیا زاندم وارد بندر.

“کشتی هنوز هم خیلی دور پس از آن خیلی زود به تعیین” او گفت:.

اکثر خطوط کروز را متوقف کشتی زنجان به ترک و یا در ایالات متحده می رسند اما برخی از دو ده است که در حال حاضر در دریا که در آن زمان هنوز نمی لنگر انداخت.

The Norwegian Jewel cruise ship is in lock down while health authorities test a man for Coronavirus in Sydney,
نروژی جواهر کشتی کروز است که در قفل کردن در حالی که مقامات بهداشتی تست یک مرد برای COVID-19 در سیدنی استرالیا در فوریه. 14, 2020. (لیزا Maree ویلیامز/گتی ایماژ)

کشتی اسکله در هاوایی

یکی دیگر از کشتی که در دریا, نروژی کروز خط نروژی جواهر وارد در هونولولو هاوایی در روز یکشنبه. کشتی یکی از این دو در ابتدا مسدود شده توسط مقامات در دولت است.

مسافران متحرك دوشنبه و سوار چارتر پرواز به خانه. حدود 1000 نفر از اعضای خدمه باقی خواهد ماند در هیئت مدیره.

وجود دارد هیچ تایید و یا حتی موارد مشکوک از COVID-19 در هیئت مدیره خط کروز گفت.

هری Sommer, مدیر عامل شرکت نروژی تشکر هاوایی مقامات برای اجازه دادن به مسافران پیاده.

“روح سلام زنده و سالم است. ما شده اند قایقرانی جزایر هاوایی برای بیش از 15 سال و طراحی بیش از 100.000 مسافران به دولت در هر سال است. ما مشتاقانه منتظر بازگشت و به ادامه جشن فرهنگ و تاریخ و مردم هاوایی,” او گفت:.

نروژی جواهر آخرین کشتی در شرکت ناوگان با مهمانان روی عرشه کشتی در دریا.

“همه کشتی ها به زودی پهلو در بنادر در سراسر جهان تا زمانی که به طور موقت تعلیق قایقرانی برداشته است” این شرکت اعلام کرد.

دنبال Zachary در توییتر: @zackstieber

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im