کشتی کروز برگزار شد خاموش کالیفرنیا بیش لینک ممکن است Coronavirus خوشه

کالیفرنیا مقامات در حال مسدود کردن یک کشتی کروز از docking در سان فرانسیسکو پس از یک مسافر از کشتی قبلی سفر درگذشت در روز چهارشنبه.

بزرگ شاهزاده خانم رفت و در 10 روز رفت و برگشت به مکزیک, در اواسط ماه فوریه قبل از چیدن جدید مسافران و ترک برای هاوایی. آن را در راه خود را به Ensenada در باخا کالیفرنیا هنگامی که یک بیمار بود که در سفر قبلی جان از این ویروس باعث کشتی برای بازگشت به کالیفرنیا.

این کشتی که در اصل برنامه ریزی شده برای بارانداز در مارس 4, در حال حاضر برگزار شد و حدود یک روز در سواحل کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در اواخر روز چهارشنبه.

“کشتی نمی خواهد آمد در ساحل تا زمانی که ما مناسب ارزیابی مسافران,” او گفت:.

برخی از 60 نفر بودند که در این سفر به مکزیک در کروز جدید و تمام تست خواهد شد. یازده مسافر و 10 خدمه بودند نشان دادن نشانه های سازگار با COVID-19 بیماری این ویروس باعث می شود که از شنبه شب گفته است.

CDC kits
CDC را تست آزمایشگاهی کیت جدید کروناویروس در یک فایل عکس. (CDC از طریق AP)

کیت های آزمایش در حال پرواز به کشتی و نمونه خواهد شد به سرعت تقبل قایق از آب عبور به دولت آزمایشگاهی در ریچموند به تایید یا رد موارد مشکوک. این روند انتظار می رود برای تکمیل پنج شنبه شب با توجه به Newsom.

بحث ادامه دارد با مقامات فدرال و کشتی می توان به کارگردانی یک پورت دیگر از سان فرانسیسکو Newsom گفت. کشتی هزاران نفر از مسافران در هیئت مدیره و همچنین اعضای خدمه.

“ما به شما ارائه به عنوان زمان زیادی به عنوان مورد نیاز برای حفظ ایمنی از هر کس در هیئت مدیره تضمین سلامت خود و پس از آن به طور گسترده تر است که به طور بالقوه می تواند نهفته هزاران نفر از مردم پیاده و سپس رفتن به بسیاری از بنادر از تماس از طریق فرودگاه بزرگ و کوچک نه تنها از طریق ایالت کالیفرنیا اما در سراسر ایالات متحده و در سرتاسر جهان است,” او گفت:.

دو مسافر از سفر قبلی در حال حاضر آزمایش مثبت برای این ویروس جدید از جمله سالمندان بیمار که درگذشت. مقامات در Placer County, که در آن مرگ رخ داده است گفت: نظارت بر 10 کارگران از قیصر Permanente رزویل و پنج پاسخ اضطراری که در معرض بیمار قبل از این مورد قرار داده شد در انزوا.

دیگر بیمار در سونوما کانتی است و “بسیار دشوار بیماری” Newsom گفت.

Epoch Times Photo
سه بسته از ماسک تصفیه نمایش داده می شود در مارین Ace سخت افزار در سن رافائل کالیفرنیا در تاریخ 2 مارس سال 2020 است. (جاستین سالیوان/گتی ایماژ)

مقامات در سراسر کشور در حال کار بر روی تماس گرفتن با مسافران بودند که در آن سفر که ترک سان فرانسیسکو در فوریه. 11 و بازگشت on Feb. 21. توسط یکی از برآورد بیش از 50 درصد از 2500 مسافر در که کروز در کالیفرنیا زندگی می کنند. مقامات آشکار و در حال کار با ادارات بهداشت محلی برای قرار دادن این افراد است. مراکز کنترل بیماری ها (CDC) در حال کار بر روی همین روند را برای مسافرانی که زنده در خارج از دولت است.

کشتی است که توسط شاهزاده Cruises است که متعلق به کارناوال Corp. این شرکت همچنین دارای الماس شاهزاده کشتی بود که قرنطینه در ژاپن در ماه گذشته قبل از تبدیل شدن به یکی از بزرگترین خوشه های کروناویروس موارد در جهان است.

مقامات این شرکت گفت: در نامه ای روز شنبه به مسافران وجود دارد که بدون تایید موارد COVID-19 در حال حاضر در هیئت مدیره اما که CDC شناسایی کرده است “کمتر از 100” مسافران و خدمه خواهد شد که آزمایش قبل از کشتی می رسد در سان فرانسیسکو. کسانی که مردم را تجربه کرده اند علائم شبه آنفولانزا.

تمام مسافران و خدمه شناسایی برای تست شد محدود به کابین خود برای هم بودن.

“شما ممکن است سفارش سرویس اتاق در حالی که شما صبر کنید برای غربالگری پزشکی به پایان خواهد رسید و ما عذر خواهی برای هر زحمتی” دکتر گرانت Tarling کشتی افسر ارشد پزشکی گفت: مسافران است.

برنامه ریزی Grand شاهزاده سفر میله میله برای شروع در 7 مارس لغو شد و همه مسافران دریافت می کردند هزینه کامل کروز کرایه و بلیط هواپیما همراه با کروز اعتباری.

دنبال Zachary در توییتر: @zackstieber

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de