کرواسی گزارش 1st تایید coronavirus مورد در بالکان

FIRST IN THE BALKANS. In this file photo, Croatia's Minister of Health Vili Beros speaks during a press conference on sidelines of the Ministers of Health meeting on the coronavirus COVID-19, at the EU headquarters in Brussels on February 13, 2020. File photo by John Thys/AFP

برای اولین بار در بالکان. در این فایل عکس, کرواسی, وزیر بهداشت و درمان در Vili Beros صحبت می کند در یک کنفرانس مطبوعاتی در حاشیه وزیر بهداشت جلسه در coronavirus COVID-19 در مقر اتحادیه اروپا در بروکسل در فوریه 13 سال 2020 است. فایل عکس از جان Thys/AFP

زاگرب کرواسی – کرواسی گزارش اولین مورد شناخته شده از جدید کروناویروس در بالکان منطقه در روز سه شنبه 25 آوریل پس از یک مرد که به تازگی از ایتالیا پیدا شد به توان و حذف.

اعلام می آید ایتالیا جنگ شیوع این ویروس به نام COVID-19 با عفونت صعودی به حدود 300 در عرض چند روز آن را سخت ترین-آمار کشور در اروپا است.

“در آن تایید شده است که بیمار برای اولین بار بود که با آلوده COVID-19 ویروس” کرواسی نخست وزیر Andrej Plenkovic گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

بیمار یک مرد جوان “نشان دادن علائم خفیف,” او اضافه شده است.

که در بیمارستان پایتخت کرواسی صرف چند روز در میلان هفته گذشته وزیر بهداشت گفت: Vili Beros.

“در این لحظه ما را به تمرکز بر روی مخاطبین این مرد جوان بود گفت:” Beros.

“در حال حاضر او را نشان می دهد نشانه های خفیف تر بیماری و ما امیدواریم که آن را به باقی می ماند که راه او گفت:” تعهد به “بالا بردن سطح آمادگی و دفاعی” در برابر گسترش این بیماری است.

در حال حاضر این ماسک صورت به فروش می رسد در سراسر کشور Beros گفت: امیدوار به دریافت منابع جدید را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

هشدار

وجود ترس در شمال کرواسی می تواند توسط ویروس ضربه به عنوان بسیاری از مردم رفتن به ایتالیا برای کار.

رسانه های محلی گزارش داد که 9 کرواتی شهروندان که به تازگی از ایتالیا بدترین ضربه لمباردی منطقه بستری شده اند در شمال شهر رییکا.

“یک بیمار که علائم جدا شده است ما انتظار داریم نتایج (آزمون) در بعد از ظهر” گفت: Rijeka بیمارستان رئیس Davor Stimac.

ایتالیا نهفته است که در سراسر دریای آدریاتیک از کرواسی دیده است یک افزایش بزرگ در مورد در روزهای اخیر – از 6 به بیش از 283 پس روز شنبه, مارس 21.

هفت نفر فوت کرده اند بعد از ابتلا به این ویروس همه آنها یا افراد مسن و یا تا به حال از قبل موجود شرایط.

در سراسر شبه جزیره بالکان در جنوب شرقی اروپا و کشورهای از جمله کرواسی, صربستان و مونته نگرو شده اند و در آماده باش لغو, مدرسه, سفر به ایتالیا, در روزهای اخیر.

آلبانی است که صدها هزار نفر از شهروندان خود را در ایتالیا اعلام کرد افزایش کنترل مرز.

در بوسنی از 20 نفر از جمله کارگران چینی که به تازگی از چین قرار داده شده اند و تحت نظارت است.

با توجه به سازمان بهداشت جهانی این بیماری به اوج خود رسید و در مرکز آن در چین که در آن کشته شدن بیش از 2600 نفر و آلوده بیش از 77,000 دیگران است.

اما وضعیت بدتر شده است در جای دیگر با حدود 2,700 موارد دیگر و بیش از 40 مرگ و میر در سطح جهان است. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im