بحران زده لبنان به دنبال صندوق بین المللی پول کمک های مالی پس از تصویب طرح اصلاحات

ECONOMIC CRISIS. An anti-government protester stands on top of a car during a demonstration in the Lebanese capital Beirut on April 22, 2020. Photo by Anwar Amro/AFP

بحران اقتصادی است. ضد دولت تظاهرات ایستاده در بالای یک ماشین در طول یک تظاهرات در پایتخت لبنان بیروت در آوریل 22, 2020. عکس توسط انور Amro/AFP

بیروت لبنان – لبنان به دنبال کمک های مالی از صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول) نخست وزیر حسن دیاب گفت: در روز پنج شنبه 30 آوریل به عنوان دولت به تصویب رسید و مدتها در انتظار اقتصادی طرح نجات پس از یک موج جدیدی از تظاهرات خیابانی.

یک مستند برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس اضافه کرده است به شدت مدیون اقتصادی کشور گلایه که شامل افزایش تورم و نقدینگی بحران یک کاهش ارز در کشور تا کنون بدهی های مستقل به طور پیش فرض.

تظاهرکنندگان در شمال لبنان حمله کرده اند بانک ها و درگیری با نیروهای امنیتی برای 3 شب متوالی, reenergizing یک جنبش اعتراضی راه اندازی شد در ماه اکتبر در برابر یک کلاس سیاسی تلقی نادرست و فاسد است.

“ما به صندوق بین المللی پول به درخواست یک برنامه” Diab گفت: در برنامه های زنده تلویزیونی نشانی در روز پنج شنبه پس از مدت کوتاهی دولت تصویب اقتصادی طرح نجات.

Diab گفت: لبنان به دنبال بیش از 10 میلیارد دلار در حمایت مالی بدون در نظر گرفتن چقدر خواهد آمد از صندوق بین المللی پول.

که می آید در بالای 11 میلیارد دلار در کمک های مالی و وام در حال حاضر متعهد کمک کنندگان بین المللی در سال 2018 است.

هدف Diab گفت: می توان به کاهش لبنان عظیم بدهی های عمومی بار از 170 درصد از تولید ناخالص داخلی به کمتر از 100 درصد است.

او افزود که این کشور اصلاحات اقتصادی طرح با تصویب قطعنامه ای روز پنج شنبه در جلسه کابینه باید ببینید رشد اقتصادی مثبت در بازسازی از سال 2022.

این طرح را فراهم خواهد کرد “مستقیم و غیر مستقیم حمایت از نیازمندان بخش” و برنامه های اجتماعی او گفت: اما هشدار داد که “جاده پیش رو آسان نخواهد بود.”

‘روز تاریخی’

رئیس جمهور میشل Aoun به نام دولت اصلاحات طرح یک “روز تاریخی” برای لبنان.

“این اولین بار است که دولت تصویب اقتصادی-مالی طرح پس از کشور بود و تقریبا رانده شده به تباهی به دلیل عدم برنامه ریزی گفت: در دیدگاه های انجام شده توسط این مقام National News Agency.

کمک کنندگان بین المللی گفته اند که اصلاحات لازم را برای لبنان به باز کردن کمک های مالی.

اصلاحات نیز دیده می شود به عنوان یک پیش شرط برای مذاکره با طلبکاران به بازسازی لبنان بدهی شمع پس از دولت در مارس قصور در اوراق قرضه برای اولین بار.

کارشناسان تا به حال لابی به نفع یک صندوق بین المللی پول کمک مالی است که آنها می گویند که این کشور را تنها راه فرار خود از زمان رکود.

اما برخی از مقامات باقی مانده بود با احتیاط از چند جانبه وام دهنده.

پس از جلسه هیئت دولت وزیر اطلاعات منال Abdel صمد گفت: “هدف اصلی این طرح این است که برای شروع مذاکرات با طلبکاران به خارج از کشور.”

وزیر اطلاعات را رد کرد و گزارش می دهد که دولت را حذف نهم میخکوب کردن محکم کردن از لبنان در برابر دلار حتی به عنوان پول سقوط در بازار سیاه است.

ارز آمار یک رکورد کم فراتر از 4000 دلار در بازار سیاه این هفته است.

سهشنبه اعلام, به دنبال یک شب دیگر از خشونت در شمال کشور است.

ارتش درگیر شدند دوباره با معترضان خشمگین افزایش تورم و دیگر اقتصادی.

خشونت چپ 42 تن از جمله 19 سربازان با توجه به درام.

“حقوق من به سختی به اندازه کافی برای من و خانواده کوچک” گفت: Alaa Khodr یک زن 34 ساله از معترضان از طرابلس که ترس او ممکن است از دست دادن شغل خود را در یک سازمان غیر دولتی “در هر لحظه است.”

فروپاشی مالی

در دوشنبه 27 آوریل یک مرد کشته شد و پس از اصابت یک گلوله شلیک شده توسط یک سرباز در درگیری در طرابلس.

در جنوب شهرستان بندر Sidon تظاهرکنندگان پرتاب کوکتل مولوتوف به شعب بانک ها و دفاتر بانک مرکزی یک شبه.

لبنان با آن دست و پنجه نرم بدترین بحران اقتصادی از زمان 1975-1990 جنگ داخلی تشدید اقدامات برای مقابله با یک رمان شیوع کروناویروس که آلوده 721 نفر کشته و 24.

مدیترانه ملت لرزاند بوده است توسط یک سری از بحران های سیاسی در سال های اخیر است.

یک بحران اقتصادی و مالیات های جدید کمک جرقه بی سابقه صلیب-فرقه ای تظاهرات گسترده در ماه اکتبر و مقامش را از دست بدهد آخرین دولت است.

تظاهرات تا به حال تا حد زیادی petered پس از یک کابینه جدید وظیفه بود در اوایل سال جاری با اجرای اصلاحات فوری برای باز کردن میلیاردها دلار در کمک های بین المللی.

اما معترضان خیابان ها دوباره در روزهای اخیر در سرپیچی از مستند نرده در برابر رکود در پوند و موشک تورم است.

با توجه به برآوردهای رسمی 45 درصد از جمعیت در حال حاضر زیر خط فقر زندگی میکنند.

سازمان ملل متحد در ایران به لبنان یان کوبیش تحسین دولت در روز پنج شنبه برای تصویب این طرح خواستار آن را “یک گام مهم به سوی اصلاحات و برخورد با بحران وجودی.” – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de