بانک مرکزی و فرماندار Shaktikanta داس در روز شنبه گفت: حرکت در سرعت جمع آوری در رشد اعتبار و ابراز امیدواری کرد که انتقال از کاهش نرخ را بهبود بیشتر در روزهای آینده.

نظرات خود را می آیند در برابر پس زمینه از نگرانی بیش از رشد اقتصادی نیز که ثبت نام افزایش نرخ تورم و رکود در تولید صنعتی.

پرداختن رسانه ها پس از RBI جلسه هیئت مدیره که همچنین خطاب به وزیر دارایی Nirmala Sitharaman, Das گفت که او موافق نیست که کاهش نرخ انتقال plateauing ،
انتقال از کاهش نرخ است که به آرامی و به طور پیوسته بهبود است و انتظار می رود برای بهبود بیشتر, او گفت:.
“ما انتظار داریم رشد اعتبار را انتخاب کنید تا در ماه های آینده,” Das گفت:, و اضافه کرد که حرکت در سرعت جمع آوری ،

در فوریه 6, شش عضو کمیتۀ سیاستگذاری پولی (MPC) به رهبری داس برای دومین جلسه متوالی نگه داشته مخزن بدون تغییر نرخ در 5.15 درصد اما حفظ تطبیقی سیاست موضع که به معنی آن را مغرضانه به نفع برش رای به افزایش رشد.

قبل از رفتن برای وضعیت موجود در نرخ در ماه دسامبر بانک مرکزی در حال کاهش نرخ پنج بار متوالی است که منجر به تجمعی 1.35 درصد کاهش در مخزن رای دادن.

“فعالیت های اقتصادی باقی می ماند تسخیر کرده و چند شاخص است که باید نقل مکان کرد تا به تازگی و در عین حال برای به دست آوردن کشش در پهن تر و مبتنی بر شیوه است. با توجه به تکامل رشد تورم دینامیک MPC احساس آن را مناسب برای حفظ وضع موجود” MPC گفته بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im