CPP-NPA اعلام آتش بس پس از U. N. تماس برای صلح میان coronavirus همه گیر

REBELS. Armed members of the New People's Army-Melito Glor Command gather on a clearing in the lower Sierra Madre mountains in Quezon Province, south of Manila, to celebrate the 50th year founding of the Communist Party of the Philippines on December 26, 2018. File photo by Alecs Ongcal/Rappler

شورشیان. مسلح عضو جدید ارتش خلق-Melito Glor دستور جمع آوری در یک پاکسازی در پایین کوه های سیرا مادره در کزون استان در جنوب مانیل به جشن سال 50 تاسیس حزب کمونیست فیلیپین در 26 دسامبر سال 2018 است. فایل عکس Alecs Ongcal/Rappler

مانیل فیلیپین – حزب کمونیست فیلیپین (CPP) دستور داده است تا خود را مسلح بال جدید ارتش خلق (NPA) به رعایت آتش بس با نیروهای دولتی به این کشور جنگ رمان coronavirus بیماری همه گیر.

آتش بس در شرق اوکراین آغاز خواهد شد در 12 am پنج شنبه, مارس 26 تا 11:59 pm در 15 آوریل.

این همزمان با آتش بس قبلی اعلام شده توسط دولت فیلیپین در مارس 19, که همچنین ساقط در 15 آوریل.

“هدف از این آتش بس یک طرفه است برای اطمینان و تسهیل لازم بلا مانع و فوری پزشکی, بهداشت و کمک های اقتصادی و حمایت و جنبش مردم آورده فشارهای فعلی [coronavirus] در سراسر جهان همه گیر است که متاثر از رشد تعداد فیلیپینی و غیر فیلیپینی به طور یکسان” این CPP گفت: در بیانیه ای در وب سایت خود جناح سیاسی ملی دموکراتیک مقابل فیلیپین (NDF) در شنبه شب, مارس 24.

“این آتش بس نیز حرکت به سوی وحدت ملی و بر اساس اصول بشردوستانه در این زمینه جدی عمومی اورژانس برای اطمینان از سلامت و ایمنی و رفاه همه” این گروه اضافه شده است.

آتش بس اعلام آن است “پاسخ مستقیم” به سازمان ملل متحد دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ’ تماس برای “فوری جهانی آتش بس” برای کمک به جنگ زده کشور پاسخ دادن به این بیماری همه گیر.

CPP-NPA-NDF بنیانگذار و رهبر خوزه ماریا “Joma” سیسن گفت در روز سه شنبه است که او تا به حال مجموعه ای در حرکت مجموعه ای از توصیه هایی که فعال CPP به اعلام آتش بس.

رئیس جمهور رودریگو Duterte اولین خواسته NPA برای برقراری آتش بس در مارس 16, به عنوان او اعلام کرد که او را به جای کل جزیره Luzon در مستند به کم کردن سرعت گسترش ویروس.

سیسن تردید به مقابله به مثل Duterte تماس حتی زمانی که وزیر دفاع Delfin Lorenzana رسما دستور داد ارتش در 19 مارس ،

هر دو طرف باید پناه بی اعتمادی با هر متهم به نقض زودتر بس. Lorenzana گفت: کمونیست و چریک استفاده از بس به عنوان یک فرصت برای تجدید قوا و حتی به عنوان آنها همچنان به اذیت و آزار غیر نظامی جوامع و حمله به نیروهای دولتی پرداختند.

در حال حاضر که آنها در آتش بس دو طرف دستور نیروهای خود را به باقی می ماند در محافظت در برابر هر گونه حمله احتمالی از سوی دیگر است.

Duterte می خواست آتش بس برای فعال کردن پلیس و نظامی به تمرکز بر روی اجرای “افزایش جامعه قرنطینه” در Luzon و در سایر نقاط کشور که در آن دولت های محلی باید اجرا اندازه گیری شامل ویروس.

از بعد از ظهر سه شنبه, فیلیپین ثبت 552 موارد تایید شده از coronavirus با 35 کشته و 20 بهبود. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im