کابوی تا: MadBum جامد در اولین تفرج با دایاموند

SCOTTSDALE, Ariz. (AP) — مدیسون Bumgarner نشان داد آریزونا دایاموند او بیش از یک بازار مال فروشان ،

این تیم خیمه رایگان-عامل کسب offseason جامد در اولین بهار آموزش تفرج در روز پنج شنبه. او بازنشسته خود را در پنج مورد از جمله چهار در strikeouts به قبل از دادن تا یک هومر به درک دیتریش. او اجازه اجرای بیش از دو نوبت.

Bumgarner امضا $85 میلیون پنج سال معامله در offseason به عنوان D-پشت تلاش برای بستن شکاف در کام غرب با لس آنجلس داجرز که برنده هفت راست عنوان بخش.

این نیز چهار بار All-Star اولین تبادل ظاهر از آنجا ورزشی نشان داد پارچ را در کنار سرگرمی به عنوان یک بازار مال فروشان شرکت کنندگان. 30 ساله شده است و رقابت در بازار مال فروشان حوادث تحت نام مستعار از ماسون ساندرز و برنده $26,560 در یک تیم-roping رقابت دسامبر.

D-پشت GM مایک Hazen گفت: در این هفته او غافل از Bumgarner را به بازار مال فروشان مشارکت زمانی که تیم امضا lefty اما اضافه کرد که آن را نمی خواهد تحت تاثیر تصمیم خود را. مدیر Torey Briana آن را به نام یک مسئله غیر و گفت که او می خواهد بازیکنان خود را به منافع دیگر به عنوان طولانی به عنوان آنها در مورد هوشمند سلامت خود را.

Hazen نمی نظر در چه تیم اجازه می دهد تا جهانی 2014 سری MVP به انجام آن در اوقات فراغت خود و یا هر جزئیات قرارداد و یا ضمانت زبان. Bumgarner نگاه سالم در روز پنج شنبه با fastball که در پایین 90s و تیز شکستن توپ.

___

دنبال دیوید Brandt در توییتر www.twitter.com/davidbrandtAP

___

بیشتر AP MLB: https://apnews.com/MLB و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im