گاو ادرار حزب برگزار شد به کشتزارهای درمان برای coronavirus

دهلی نو: ده ها تن از فعالان هندو برگزار شد یک گاو ادرار در دهلی نو در روز شنبه برای محافظت از خود از کروناویروس جدید به کشور در سراسر جهان در تلاش برای کنترل همه گیر مرگبار.

اعضا و هواداران از همه, هند, هندو, mahasabha تواند بود صحنه آتش, آداب و نوشید از خاکی فنجان برای مبارزه با Covid-19 ویروس در تجمع در دهلی نو لقب “gaumutra (ادرار گاو) ،

“هر کس نوشیدنی گاو ادرار خواهد بود درمان و محافظت شده” هری شانکار کومار داوطلب در این مراسم گفت: به عنوان او در خدمت درمان در قهوه ای فنجان خاک رس.

دولتها و دانشمندان گفت: هیچ دارو و یا واکسن در دسترس است برای محافظت و یا درمان مردم از عفونت است که بیش از کشته 5,400 مردم و آلوده تقریبا 150,000 سراسر شش قاره است.

دو نفر فوت کرده اند در هند در حالی که بیش از 80 کاهش یافته است بیمار و دولت دستور بستن برخی مسیرهای زمینی به این کشور و لغو همه ویزا برای جلوگیری از گسترش این ویروس در جهان دوم پرجمعیت ترین کشور است.

اعضای بخور در زعفران لباس شعار هندو سرودهای در آتش مراسم به عنوان جانبازان سنگ paeans برای حیوان مقدس.

“ما در اینجا گرد آمده و دعا برای صلح در جهان و ما را در ارائه به کورونا ویروس (ویروس) به آرامش آن” Chakrapani Maharaj گروه رهبر به خبرنگاران گفت: قبل از gulping یک فنجان ادرار.

او سپس به ارائه لیوان به یک شیطان به شکل کاریکاتوری از ویروس برای “ساکت کردن” آن.

وی مردم را به اتخاذ “سعی و آزمایش” عمل از نوشیدن ادرار گاو برای دفع بیماری ها و دست برداشتن از کشتار حیوانات و خوردن گوشت.

“Coronavirus نیز یک باکتری ها و گاو ادرار موثر در برابر انواع باکتری است که ما آسیب برساند” ادعا Om Prakash یک از شرکت کنندگان از همسایه ایالت اوتار پرادش است.

یک قانونگذار از BJP هفته گذشته پیشنهاد استفاده از ادرار به عنوان به خوبی به عنوان کود گاو می تواند به درمان coronavirus.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de