Covidiots همه جا; موارد خارجی عودت ايميل خانه قرنطینه در افزایش

حیدرآباد: با وجود این ملت گسترده جهانی و هشدار بیش از coronavirus همه گیر نیست و هر کسی که خواسته شده توسط مقامات بهداشتی به باقی می ماند در خانه انزوا و تحت قرنطینه پس از بازگشت از یک سفر بین المللی در حال پیروی از دستورالعمل حذف.

یک زن که در بازگشت از سنگاپور در مارس 13, شده, گم, در حالی که یک مرد که از دوحه به سمت چپ برای آندرا پرادش بدون هیچ گونه اطلاع قبلی در حالی که یک سوم منتقل شده محل اقامت خود است و نه قابل تعقیب است.

یک زن جوان که وارد حیدرآباد از دبی در مارس 14, نقض تمام خانه قرنطینه دستورالعمل های تجویز شده توسط K چاندراسکار رائو به رهبری دولت است.

پس از فرود در فرودگاه بین المللی راجیو گاندی در Shamshabad او نمی تواند به خانه اش در Chandanagar و به جای رفت و به اقامت در DD مستعمره.

او را به دنبال خود قرنطینه روش یک واقعیت تایید توسط کارکنان بیشتر حیدرآباد Municipal Corporation (GHMC). او محل شد و در نهایت ترسیم شده توسط مدنی مقامات از طریق یک تماس تلفنی.

زن دیگری که فرود آمد در شهر از سنگاپور در مارس 13, ارائه شده جعلی جزئیات به مقامات که در حال حاضر مطلقا هیچ سرنخی از محل نگهداری او. آنها معتقد هستند که او تا به حال شکسته پروتکل قرنطینه.

در ضمن یک مرد که به حیدرآباد از دوحه در مارس 15, نقض همه coronavirus اقدامات پیشگیرانه فرار به تنوکو در کشور همسایه آندرا پرادش بدون intimating مقامات.

حتی به عنوان دولت دولت تصمیم گرفته است به تعطیل تمام Telangana و نزدیک مرزهای چند تن از کسانی که به خانه بازگشت و به دولت پس از یک سفر خارج از کشور به نظر می رسد نه تنها تلاش کرده اند برای فرار از قرنطینه اما در واقع موفق به مقامات لغزش.

در Chandanagar دایره GHMC به تنهایی از مجموع 52 مسافران بین المللی سه تغییر اقامتگاه خود را بدون intimating مقامات. این GHMC کارکنان است و در عین حال به مسیر مورد 3,000 بین المللی مسافران کرده و پس از 1 مارس به محدوده شهر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de