Covid19: Telangana, گزارش اولین مورد از ثانویه انتقال تعداد تا 21

حیدرآباد: نگرانی از گسترش عفونت کروناویروس در Telangana شد همه بیش از حد واقعی در روز شنبه با دولت اعلام کرد که اولین مورد از یک عفونت ثانویه – Covid19 بیماری گذشت از اصلی حامل که در این شهرستان وارد شده از خارج از کشور به یک فرد محلی با مسافرت های بین المللی تاریخ است.

دولت اعلام کرد دو تازه موارد Covid19 در Telangana از جمله عفونت ثانویه از بیماری آمار افراد شمارش تا 21.

تا جمعه به دولت شده است و در تلاش برای اطمینان بخشیدن به مردم است که Telangana بود از محلی انتقال Covid19 و تمام موارد تا جمعه بودند از افرادی که قرارداد این بیماری در حالی که در دیگر کشور آورده و Coronavirus به دولت با آنها.

این تغییر در شنبه ساخت ثانویه انتقال این بیماری یک تهدید واقعی است که می تواند مطرح شدید چالش به تلاش های دولت در مهار این بیماری از گسترش بیشتر.

با توجه به رسانه بولتن منتشر شده در پنج شنبه بعد از ظهر ثانویه تماس تایید به عنوان بیمار ندارد. 20 است 35 ساله نر از شهرستان. این مرد در میان مخاطبین اولیه از بیمار ندارد. 14 که تایید شد به عنوان داشتن این بیماری در 19 مارس ،

بیمار 14 رسیده بود حیدرآباد از دبی در 14 مارس و توسعه Covid19 علائم در 17 مارس است. دولت تا به حال در 19 مارس اعلام کرد که این مرد از دبی آزمایش مثبت برای این بیماری گفت که تمام مخاطبین خود ترسیم شد و قرار داده شده در زیر صفحه اصلی قرنطینه. آن را نیز گفت که جزئیات مسافران بودند که در همان پرواز به حیدرآباد با بیمار 14 در انتظار بودند.

شده است وجود دارد هیچ به روز رسانی پس از 19 مارس در تعدادی از مسافران در هیئت مدیره این هواپیما و یا چگونه بسیاری از آنها قرار داده شده تحت قرنطینه و چگونه بسیاری از آنها تست شده برای این بیماری است.

دوم بیمار تایید برای Covid19 در روز شنبه است 33 ساله نر که با این نسخهها کار برای MSC Cruises در هیئت مدیره کارشناس Bellissima یک کشتی متعلق به این شرکت است. دولت اعلام نشده است که این مرد به شهر آمد اما گفت که او تایید کرد که Covid19 مثبت در روز شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de