Covid19 مستند مارس تومان هزینه 7-8 لاخ cr به اقتصاد هند

دهلی نو: جهان بزرگترین مستند که بسته اکثریت کارخانه ها و کسب و کار به حالت تعلیق پروازها متوقف شد, قطار و محدود حرکت وسایل نقلیه و مردم هزینه ممکن است اقتصاد هند Rs 7-8 لاخ کرور در طی 21 روز دوره تحلیلگران صنعت و بدن گفت.

Acuite رتبه بندی و تحقیقاتی با مسئولیت محدود در اوایل این ماه تخمین زده است که مستند هزینه خواهد شد اقتصاد هند تقریبا تومان 4.64 میلیارد دلار (بیش از 35,000 تومان کرور روپیه) هر روز و کل 21-day مستند خواهد شد و در نتیجه در تولید ناخالص داخلی از دست دادن تقریبا 98 میلیارد تومان (حدود 7.5 تومان لاخ کرور).

“در سراسر کشور کامل مستند است به احتمال زیاد اصلاح کردن حداقل 7-8 تومان تریلیون” آن گفت:.

گسترش سریع COVID-19 نه تنها مختل اقتصاد جهانی بلکه باعث تعطیلی در بسیاری از نقاط هند از اوایل ماه مارس و تقریبا کامل shutdown از 25 مارس.

ساعت مودی به احتمال زیاد به جزئیات پست-مستند سناریو در روز سه شنبه

با هدف شامل گسترش COVID-19 نخست وزیر نارندرا با اثر از 25 مارس اعلام کرد در سراسر کشور کامل مستند که به ارمغان آورد تا آنجا که 70 درصد از فعالیت های اقتصادی, سرمایه گذاری, صادرات و مصرف اختیاری به وقفه. نخست وزیر مودی است که به احتمال زیاد به جزئیات پست-مستند سناریو در یک آدرس به ملت در صبح روز سه شنبه.

تنها کالاهای اساسی و خدمات مانند کشاورزی, معدن, ابزار, خدمات مالی و خدمات IT و خدمات عمومی اجازه داده شد به کار گیرند.

حاکی از این است که این بیماری همه گیر آمد و در نا مناسب ترین زمان برای هند که اقتصاد نشان دادن نشانه هایی از بهبود پس از پررنگ مالی/پولی اقدامات جسم نهادی تحقیقات گفت: این کشور دوباره خیره در امکان پایین تک رقمی رشد FY2021 (مارس سال 2020 به ماه مارس سال 2021).

حمل و نقل, هتل, رستوران, خرده فروشی, املاک و مستغلات و بخش های بسیاری به شدت تحت تاثیر

تمام هند حمل و نقل موتور کنگره (AIMTC) دبیر کل Naveen گوپتا گفت: زیان انباشته به کامیونداران در طول 15 روز اول مستند در مورد Rs 35,200 کرور داده شده به طور متوسط 2,200 تومان زیان به ازای هر کامیون در روز است.

“بیش از 90 درصد از حدود یک کرور کامیون در کشور در حال جاده ها را در این مستند به عنوان كانون با تنها کالاهای اساسی در حرکت هستند,” او گفت:. “حتی اگر مستند برداشته است آن را حداقل 2 تا 3 ماه برای کامیونداران به لنگی به برخی از عادی مقیاس به عنوان ما درک مصرف موارد غیر ضروری باقی می ماند آمار در حساب از فقدان قدرت خرید.”

AIMTC نشان دهنده حدود 93 لاخ حمل و نقل و رانندگان کامیون است و خود چتر بدن.

ملی توسعه املاک و مستغلات شورای بدن از realtors قرار می دهد از دست دادن در این بخش در تومان 1 لاخ کرور.

“من می ترسم به برآورد چه ضرر و زیان خواهد بود. من فکر می کنم احتمال از دست رفتن شاید تومان 1 لاخ کرور در یک محافظه کار بر اساس یک همه هند بر اساس. آن است که یک محافظه کار شکل. من نمی توانم فکر می کنم از انتهای فوقانی شکل است. بر اساس قاعده انگشت شست حداقل Rs 1 لاخ کرور” گفت: رئيس جمهور آن Niranjan Hiranandani.

کنفدراسیون همه هند معامله گران تخمین می زند که خسارات وارده توسط خرده فروشی این کشور در نیمه دوم ماه مارس با توجه به COVID-19 همه گیر شد عظیم تومان 30 میلیارد.

بخش خرده فروشی هند متشکل از 70 میلیون کوچک متوسط و بزرگ معامله گران به کارگیری 45 کرور مردم ماهانه کسب و کار حدود 70 میلیارد تومان.

سازمان های بین المللی را کاهش رشد اقتصادی هند برآورد FY21

بانک جهانی روز یکشنبه گفت: اقتصاد هند است و انتظار می رود به رشد 1.5 درصد به 2.8 درصد در 2020-21 مالی است که آغاز شده و در تاریخ 1 آوریل. این خواهد بود که کمترین نرخ رشد ثبت شده از اصلاحات اقتصادی از سال 1991.

بانک انکشاف آسیایی (ADB) می بیند رشد اقتصادی هند لغزش به 4 درصد در FY21 در حالی که S&P رتبه جهانی بیشتر کاهش آن رشد تولید ناخالص داخلی پیش بینی برای این کشور به 3.5 درصد از قبلی دانگرید از 5.2 درصد است.

Fitch در رتبه بندی قرار می دهد برآورد آن برای هند نرخ رشد 2 درصد در حالی که هند در رتبه بندی و تحقیقاتی خود تجدید نظر FY21 هوا به 3.6 درصد از 5.5 درصد در اوایل.

مودی صهیونیستی خدمات سرمایه گذاران به کاهش برآورد خود از هند رشد تولید ناخالص داخلی در طول سال 2020 تقویم سال برای 2.5 درصد از برآورد قبلی از 5.3 درصد و گفت: این بیماری همه گیر کوروناویروس باعث بی سابقه شوک به اقتصاد جهانی است.

Acuite رتبه معتقد است این خطر وجود دارد از یک انقباض از ماه آوریل تا ژوئن (2020-21 مالی) تولید ناخالص داخلی به میزان 5 تا 6 درصد با Q2 (جولای تا سپتامبر) نیز به احتمال زیاد به پست رشد متوسط در بهترین سناریو مورد.

این انتظار به طور کلی رشد تولید ناخالص داخلی برای 2020-21 می شود در این گروه از 2-3 درصد است که طول می کشد را به حساب قابل توجهی احیای اقتصادی در نیمه دوم سال مالی است.

“ما باید ما را قطع تولید ناخالص داخلی برآورد FY21 از 5.2 درصد به 3.1 درصد و بر این باورند که بیش از حد به عقب خواهد بود-به پایان رسید” Centrum نهادی تحقیقات گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de