Covid19: هند چشم خارجی کمک های مالی برای PM-مراقبت صندوق به تهیه تجهیزات پزشکی

هند در حال حاضر به دنبال تهیه دارو و تجهیزات پزشکی از خارج از کشور در مبارزه با کروناویروس و نیز چشم دوخته اند کمک های مالی از خارج از کشور از طریق ستاد PM-مراقبت صندوق.

در یک ویدئو کنفرانس در روز دوشنبه شب با تمام 130 هندی نمایندگان ارسال شده در خارج از کشور است که به طول انجامید از ساعت 5 بعد از ظهر تا حدود ساعت 6.15 نخست وزیر نارندرا خواسته هندی نمایندگان “آیا ما می توانیم منبع پزشکی و موارد دیگر” از خارج از کشور برای مقابله با کروناویروس وضعیت منابع گفته این روزنامه است.

ساعت مودی نیز خواسته هندی نمایندگان “به مناسب کشتزارهای تازه تأسیس PM-مراقبت صندوق به بسیج کمک های مالی از خارج از کشور”. افزوده است که “تمام ماموریت مشترک این وضعیت در کشورهای خود را از اعتبارنامه و همچنین آیتم های که در دسترس هستند در این کشور که می تواند وارد هند”.

در همین حال در بیانیه صادر شده بعد وزارت امور خارجی (MEA) گفت که در طول تصویری-همایش “10 سران ماموریت در (چین) پکن (US), واشنگتن دی سی (ایران) تهران (ایتالیا) رم (آلمان) برلین (نپال) کاتماندو (امارات متحده عربی) ابوظبی (افغانستان) در کابل (مالدیو) مرد و (کره جنوبی) سئول خود را به اشتراک گذاشته دیدگاه” با PM مودی و دیگر نمایندگان.

MEA همچنین گفت: همه نمایندگان شد کارگردان PM مودی “برای شناسایی در کشورهای خود اعتباربخشی بهترین شیوه های نوآوری پیشرفت های علمی و منابع برای تهیه تجهیزات پزشکی برای هند در مبارزه با COVID-19”.

ساعت مودی گفت که هند از نمایندگان که “زمان فوق العاده ای نیاز به راه حل های فوق العاده ای بود که چرا حتی در این عصر جهانی ترین جهان تا به حال قرنطینه خود” در طول بیماری همه گیر.

ساعت مودی همچنین به آنها گفت که “هند گرفته بود بی سابقه و مراحل اولیه در پاسخ به این بیماری همه گیر از اواسط ژانویه این سال برای کاهش خطر ابتلا به واردات عفونت و پس از آن برای جلوگیری از شیوع بزرگ” و این که “این شامل بزرگترین قرنطینه و قفل پایین اجرا شده توسط هند” و اضافه کرد که “وحدت و هوشیاری از همه سرخپوستان کمک خواهد کرد که حفاظت از این کشور در آینده”.

در حالی که دهلی نو است و در برخی از موارد در چند سال گذشته بوده است تا حدودی تمایلی به قبول کمک های مالی از کشورهای خارجی در پی یک فاجعه طبیعی مقیاس جهانی همه گیر به نظر می رسد در آورده تازه و تحقق است که هر پنی از خارج از کشور خوش آمدید به مکمل مقامات هند’ تلاش های ارائه امداد به خصوص به هند گسترده ضعیف است.

نخست وزیر نیز صادر شده جهت دیگر به نمایندگان که شامل درخواست آنها را به “اطمینان حاصل شود که تجارت در لوازم ضروری و تدارکات و زنجیره حواله و غیره بی پیرایه هستند”.

او همچنین از آنها خواست تا همچنان به “آدرس دیگر مشکلات سرخپوستان ممکن است چهره در خارج از کشور از جمله تنظیم پناهگاه که در آن لازم و عملی”از نظر جهانی محدودیت های مسافرتی علاوه بر درخواست از نمایندگان برای “اطمینان از سلامتی و ایمنی آنها و این که از تیم خود و خانواده”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de