Covid19 در ایالت های جنوبی: کلید تحولات امروز

کرالا

هفته دفاع مقدس جشن به livestreamed در نظر مستند

کوچی: این جشن مربوط به علم العبادات از هفته دفاع مقدس از 5 آوریل خواهد بود پایین کلید و برگزار شد بدون حضور وفادار خواهد بود و livestreamed در نظر مستند به عنوان بخشی از اقدامات برای جلوگیری از گسترش coronavirus Syro-مالابار کلیسا گفته است.

زنان پانل به ارائه tele-مشاوره در زمان coronavirus

تریواندروم: زنان مبتلا به استرس روانی و فشار در زمان شیوع کروناویروس و مستند در حال حاضر سرپوشیده درمان به رهایی به لطف tele-مشاوره ابتکار کرالا زنان کمیسیون (KWC).

توانیر خانه تحت قرنطینه در Kannur درگذشت

Kannur: غیر مقیم Keralite (NRK) در زیر صفحه اصلی قرنطینه در اینجا پس از بازگشت او از شارجه به تازگی درگذشت در روز یکشنبه خبر داد.

صدها نفر از کارگران مهاجر ضربه خیابان ها در کرالا به دنبال حمل و نقل به مکان های مادری

کتیم: به دنبال حمل و نقل برای سفر به مکان های مادری خود صدها نفر از کارگران مهاجر در یکشنبه ضربه خیابان در نزدیکی Changanassery نقض 21-day مستند اعلام شده توسط دولت برای جلوگیری از گسترش رمان coronavirus.

دو مرد در کرالا خودکشی برای گرفتن مشروب

Thrissur/Alappuzha: نا امید قادر به دریافت مشروب با توجه به این مستند شامل گسترش coronavirus دو مردان به پایان رسید و جان خود را در بخش های مختلف از کرالا, پلیس گفت:.

کارناتاکا

کارناتاکا سانتی متر apprises Oppn رهبران مورد مراحل شامل coronavirus در دولت

بنگلور: Karnataka وزیر B S Yediyurappa روز یکشنبه تشکیل یک حزب نشست و مطلع از رهبران اپوزیسیون در مورد اقدامات انجام شده توسط دولت برای جلوگیری از coronavirus در دولت است.

بنگلور شهری شرکت باز می شود 31 تب درمانگاه

بنگلور: این Bruhat بنگلور Mahanagara Palike شهری شهرداری شرکت از بنگالور در روز یکشنبه آغاز شده 31 تب درمانگاه در بنگلور. کار در یک جنگ-جای پای این BBMP راه اندازی این درمانگاه یک روز پس از اعلام راه اندازی این بیمارستان است.

TELANGANA

Telangana پرونده اول Covid مرگ

حیدرآباد: دولت در روز شنبه گزارش داد دولت در اعتراض به coronavirus که از 74 سال که گذشت در اواخر هفته گذشته. آزمایشات بر روی نمونه های جمع آوری شده از بدن خود را به او نشان داد شده است coronavirus Covid-19 مثبت است.

آندرا پرادش

آندرا را Chittoor سرپیچی مستند به عنوان بازار زمانبندی برای جلوگیری از گسترش جرم جمع آوری

Chittoor, Andhra Pradesh: مردم از Srikalahasti شهر را آغاز کرده اند هجوم مستند قوانین پس از آنکه دولت با افزایش زمان از سبزی بازار, تا 1 ساعت.

در ابتدا بازارهای اجازه داده شد از ساعت 6 صبح تا 9 هستم تنها. اما از مارس 26 زمانبندی تمدید شد و نشانگر غیر متمرکز با توجه به کاهش تجمع جمعی از مردم است.

تامیل نادو

بیش از 15000 نفر رزرو در تامیل نادو برای نقض قوانین مستند

چنای: تامیل نادو پلیس در روز یکشنبه گفت: این رزرو 15,610 موارد نقض مربوط به بخش 144 Cr کامپیوتر در نیروی در کشور به عنوان بخشی از 21-day مستند شامل گسترش coronavirus.به گفته پلیس تعداد کل موارد نقض مستند قوانین بود 15,610 و کل اولین گزارش اطلاعات ثبت شده بود 14,815.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im