Covid19 موارد در آندرا پرادش افزایش به هشت

ویجیاوادا: 25-سال-جوانان قدیمی از معبد شهر Srikalahasti آزمایش مثبت برای Covid-19. او اخیرا در بازگشت از لندن و توسعه علائم در 20 مارس. در این زمان تعداد موارد مثبت به هشت در دولت است.

با توجه به انتشار از مدیر بهداشت و رفاه خانواده یک مرد سالخورده از 25 سال وارد به Chennai از لندن در مارس 18 توسط پرواز BA35 در ساعت 11.30 و سفر با ماشین به Sriakalahasti در 3 در 19 مارس ، او توسعه یافته علائم در مارس 23 و بستری شد در Ruia بیمارستان در تیروپاتی در همان روز.

به عنوان بسیاری از 453 جدید خارجی عودت وارد دولت و همه بودند نگهداری می شوند تحت سخت انزوا و تحت نظر قرار گرفتند. همه labs ساخته شده بودند کاربردی 24×7 از شنبه و سفارش قرار داده شد برای تجهیزات مورد نیاز برای سه آزمایشگاه در Kadapa ویساکاپاتنام و گنٹور.

اختصاصی تیم و GPS را فعال کنید وسایل نقلیه مشغول به کار بودند برای جمع آوری نمونه در حالی که 12,131 تخت مرتب در منطقه و فرعی سطح منطقه برای قرنطینه مرکز. یک افسر ارشد بوده است مستقر در بیمارستان دولتی آزمایشگاه و قرنطینه امکانات ویژه و ماموران در madnal سطح بودند deputed برای نظارت بر پیگیری خارجی عودت.

همه روستا و بخش دبیران قرار گرفتند 10 خارجه و عودت کننده گان به نظارت خانه جداسازی دو بار در روز. مدیران دانشکده های پزشکی بودند قدرت به استخدام نیروی انسانی برای افزایش ظرفیت labs برای رسیدگی به 1000 نمونه در روز است.

به عنوان بسیاری از 14,907 خارجی عودت شد و تحت نظارت دولت. در مجموع 13,290 افراد تحت خانه انزوا در حالی که 2,723 تکمیل 28 روز از مشاهده و 84 در بیمارستان است.

تماس نزدیک از یک Covid-19 بیمار مثبت با سفر تاریخچه از مدینه بستری در TBCD بیمارستان ویساکاپاتنام آزمایش منفی است. تعداد کل نمونه های آزمایش تا مارس 23 بودند 168 و از آنها هفت آزمایش مثبت است. در روز سه شنبه 61 نمونه مورد آزمایش قرار گرفتند و از آنها یک آزمایش مثبت است. نتایج 14 نمونه هنوز هم در انتظار.

چهار آزمایشگاه واقع در Chittoor, کریشنا, East Godavari و آنانتاپور آغاز شده و آزمایش نمونه ها در دو شیفت و هر آزمایشگاه می توانید 30 نمونه در هر شیفت در یک روز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im