ویجیاوادا: تلوگو Desam حزب رئیس جمهور N Chandrababu Naidu روز جمعه نامیده دولت رسمی Covid-19 سلامت بولتن “ساختگی و پر از اشتباه ادعا می کند” آن را به عنوان YSR کنگره رژیم عمد و برنامه ریزی به ارائه گزارش نادرست به دولت مرکزی است.

او می گوید که حتی وزیر داشبورد نیست به داده های قابل اعتماد در وضعیت ویروس است که از تفاوت در آمار و ارقام از اطلاعات داده شده توسط وزیر بهداشت.

در یک تلفنی با حزب نمایندگان و مندل رئیس جمهور TDP رئیس با اشاره به اینکه سانتی متر داشبورد ادعا کرد که 11,613 آزمايش انجام شده در AP در روز چهارشنبه. اما این رقم افزایش یافته و به 20,235 در روز پنج شنبه که به معنای 8,622 آزمون تا به حال انجام شده فقط در 12 ساعت. با این حال وزیر بهداشت گفت: 16,555 آزمون تا به حال انجام شده است.

Naidu ادعا کرد که مجموع ظرفیت هفت آزمایشگاه در AP تنها 990 آزمون در روز, به عنوان در هر سانتی متر داشبورد خود را.

او اشاره کرد که حتی در مجموع 263 labs در این کشور می تواند انجام تنها 27,256 در روز پنج شنبه. اما AP بود این ادعا که 8,622 آزمون انجام شده است فقط در 12 ساعت.

TDP supremo متهم Jagan موهان ردی دولت از انتشار گزارش نادرست در انتقال ویروس منجر به سردرگمی در میان مردم است. او ادعا کرد که تمام تمرکز YSR رهبران کنگره شد صرفه جویی در زندگی مردم اما گرفتن مستند برداشته و انجام بدن محلی انتخابات به عنوان اوایل به عنوان امکان پذیر است.

او همچنین گفت که YSRC دولت حق ندارد به بازی با زندگی مردم در حالی که جهل از سانتی متر بود هل دادن دولت به یک بحران جدی در سلامتی.

Naidu هشدار داد که یک فاجعه بزرگ رخ خواهد دولت اگر دولت همچنان به پنهان کردن حقایق در coronavirus موارد است.

او ادعا کرد که پزشکی-درجه ماسک و کیت های گرفته شده توسط YSR کنگره رهبران و کارگران خود را انکار برای پزشکان و سلامت کارگران در معرض دومی به عفونت خطرناک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de