برلین: ایالات متحده گزارش داد که میلیون coronavirus مورد به عنوان سخت-آمار کشورهای اروپایی در زمان مراحل آزمایشی نسبت به بلند کردن مستندات با ماسک اجباری در تمام مغازه های آلمان از چهارشنبه.

هیجان بیش از یک حرکت به سمت نرمال در بسیاری از مکان ها بود خو با ترس از شیوع بیماری های جدید و رو به رشد شواهد از ویرانی اقتصادی wreaked با این بیماری همه گیر.

بحران چپ دهها میلیون نفر بیکار در ایالات متحده است که تا کنون بیشترین تعداد تایید COVID-19 مرگ و میر — در حدود یک سوم جهانی مرگ و میر از 214,000 به گفته خبرگزاری فرانسه شمارش.

پیش بینی هشدار می دهند از بدترین رکود اقتصادی جهانی در یک قرن با تقاضا برای کالاهای سوخته و سفر و گردشگری با چکش.

بریتیش ایرویز شد آخرین هواپیمایی زنگ خطر را به صدا گفت آن ممکن است به کاهش نیروی کار خود را با یک سوم است.

در لبنان وجود دارد بیشتر فوری نشانه هایی از بحران اقتصادی با معترضان مقابله با سربازان در سرپیچی از سراسر کشور مستند.

“من آمد پایین به بالا بردن صدای من در برابر گرسنگی و فقر و افزایش قیمت,” خالد, 41, گفته, گفته, او تا به حال خود را از دست داده و دیگر نمی تواند حمایت خود را از سه فرزند.

حتی بازگشت تدریجی به روزمره فعالیت های اقتصادی است “مخاطره آمیز” هشدار داد نخست وزیر فرانسه ادوارد Phillipe با وجود تشویق روند رو به پایین در ویروس مرگ و میر.

مغازه ها و بازارها و انتخاب مدارس را بازگشایی از ماه آینده در فرانسه با ماسک مورد نیاز در حمل و نقل عمومی و کار از خانه سفارشات در محل برای چند هفته بیشتر.

از چهارشنبه ماسک مورد نیاز خواهد بود برای ورود به مغازه ها در سراسر آلمان است. پوشش صورت در حال حاضر اجباری در اتوبوس و قطار و تراموا.

“همه ما نیاز به مراقبت است که ما پایان ندارد تا با عفونت های بیشتری” گفت: Lothar Wieler رئیس برلین رابرت کخ موسسه برای کنترل بیماری است. آلمان است که از نزدیک به تماشای به عنوان داده در نرخ ابتلا به عفونت نشان داد مخلوط نتایج.

‘گریه می کند از مردم’

ایتالیا و اسپانیا و فرانسه شده اند بدترین تحت تاثیر کشورهای اروپایی با هر گزارش بیش از 23,000 مرگ و میر.

اسپانیا گفت: محدودیت خواهد بود به آرامی برداشته بیش از دو ماه در حالی که ایتالیایی ها قادر خواهد بود به ورزش در خارج از منزل و دیدار بستگان از هفته آینده-اما در آغوش گرفتن و دست دادن اجازه داده نخواهد شد.

کشورهای دیگر از روسیه به نیجریه همچنین برنامه ریزی برای سهولت مستند اقدامات با وجود هشدارهای از کارشناسان از موج دوم سرایت اگر محدودیت ها برداشته بیش از حد عجله.

در نیجریه بزرگترین شهر لاگوس راننده اتوبوس Taju Olonade به خبرگزاری فرانسه گفت این تصمیم نشان داد مقامات تا به حال در نهایت گوش “به گریه می کند از مردم.”

“برای تقریبا یک ماه من نه یک پنی به دست آورده است.” “من امیدوارم که زندگی به زودی به حالت عادی بازگشت.”

بیش از سه میلیون نفر در سراسر جهان شناخته شده اند گرفتار بیماری تنفسی است که دولتی در چین در ماه دسامبر است اما رقم واقعی است که تصور می شود بسیار بالاتر به عنوان بسیاری از کشورها تنها آزمون جدی ترین موارد است.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به طور فزاینده به دنبال مقصر چین برای این بیماری همه گیر اما پکن به شدت به عقب رانده.

“آنها تنها یک هدف دارند: شرک خود مسئولیت خود را فقیر بیماری پیشگیری و کنترل اقدامات” سخنگوی وزارت امور خارجه Geng Shuang گفت: در روز سه شنبه.

چین شیوع به نظر می رسد تحت کنترل با هیچ جدید مرگ و میر گزارش شده برای 13 روز مستقیم و تأييد مرگ و میر در سراسر 4,600-اگر چه بسیار دانستو در مورد اینکه آیا این اعداد دقیق هستند.

در آمریکای لاتین برزیل پدید آمده است به عنوان یک جدید کانون با 5,000 مرگ و میر تا کنون در حالی که نه از زندانیان کشته در شورش در یک پرو زندان پس از دو زندانی درگذشت از COVID-19.

Sunseekers

دانشمندان در حال تلاش برای توسعه درمان و واکسن برای این بیماری با بی شمار و مطالعات راه — از جمله یکی از US Department of Homeland Security را چگونه اشعه ماوراء بنفش از بین می برد و ویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن ابرو مطرح شده در هفته گذشته زمانی که او با استفاده روزانه خود را ملی نشست خبری خود بپرسید که آیا نور می تواند تبدیل به یک درمان پزشکی.

در حالی که تحقیقات هنوز رتبهدهی نشده است منتشر شده اندونزیایی در حال خیساندن تا اشعه مانند قبل از هرگز در این امید که گرمسیری کشور فراوان آفتاب را دفع بیماری است.

“من همیشه خورشید اجتناب شود زیرا من نمی خواهم به دباغی” گفت: Theresia Rikke Astria 27 ساله و خانه دار در اندونزی فرهنگی یوگیاکارتا. “اما من امیدوار هستم این را تقویت سیستم ایمنی بدن من,” او اضافه شده است.

دولت شده است هشدار در مورد خطرات ناشی از سرطان پوست و تماس برای تازه کار آفتاب-متقاضیان با کف دست زدن در حفاظت.

در همین حال بریتانیا هشدار از coronavirus مرتبط با سندرم در حال ظهور در کودکان — از جمله شکم درد و التهاب در اطراف قلب است.

“آنچه من می خواهم به استرس است که در آن نادر است. اگر چه آن را بسیار مهم برای آن دسته از کودکانی که دریافت آن تعداد موارد کوچک است” گفت: وزیر بهداشت مت Hancock.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im