COVID-19 شیوع بازدید یکی دیگر از شرکت کارگیل گوشت-مرکز پردازش: آخرین روز یکشنبه

آخرین:

شرکت کارگیل در برخورد با یکی دیگر از شیوع COVID-19 در یکی از آن گیاهان گوشت پردازش این بار در Chambly, Que., فقط در جنوب شرقی مونترال که در آن شرکت تایید کرده است 64 از کارگران آن را آزمایش مثبت برای رمان coronavirus.

ایالات مواد غذایی تجاری و کارگران (UFCW) به نمایندگی از 500 کارگر در این کارخانه گفت: 171 کارکنان دیگر به خانه فرستاده شدند در هفته گذشته به دلیل قرار گرفتن در معرض به آن آلوده.

این گیاه در حال حاضر پیچ در پیچ پایین فعالیت خود را با یک برنامه به تعطیل موقت در روز چهارشنبه. شرکت کارگیل می گوید که تا به حال اجرا اقدامات ایمنی از جمله نصب پلکسی گلاس بین کارگران که در آن ممکن است و ارائه ماسک های پشت بام ها و عینک ایمنی.

یک شرکت کارگیل گوشت گاو-کارخانه بسته بندی در رودخانه بالا آلتا., بازگشایی دوشنبه گذشته پس از دو هفته تعطیلی. بیش از 900 2000 کارگر در آن کارخانه آزمایش مثبت برای ویروس.

روز یکشنبه جهانی همه گیر شده و جشن روز مادر سختتر به خصوص برای افرادی که در دراز مدت مراقبت از امکانات که محروم از هر گونه تماس فیزیکی با اعضای خانواده.

بسیاری از مادران پرداخته شده است سنتی پیام از عشق و قدردانی از راه دور به معنی و یا از طرف دیگر از موانع شیشه ای.

یک شرکت کارگیل برای پردازش گوشت گیاه نشان داده شده است در Chambly, Que., در روز یکشنبه. (Graham Hughes/The Canadian Press)

مقامات فدرال با صدور هشدارهای شنبه درباره خطرات دراز مدت مراقبت از ساکنان اگر COVID-19 محدودیت ها برداشته بیش از حد به سرعت.

کانادا افسر ارشد پزشکی دکتر ترزا Tam گفت شنبه که 20 درصد از موارد COVID 19 شده اند در سالمندان, امکانات, اما آنها را تا بیش از 80 درصد از coronavirus مربوط به مرگ و میر.

سازمان دیده بان | کانادایی جشن مادران خود را از راه دور:

بسیاری از خانواده ها در سراسر کانادا نمی تواند هم از لحاظ جسمی در روز مادر این سال است. کانادایی ها هنوز در حال پیدا کردن راه هایی برای افتخار و خود را جشن می گیرند ، 3:05

حسن Yussuff رئیس کنگره کار کانادا خواستار پایان دادن به خصوصی اجرا تسهیلات مراقبت دراز مدت در کانادا.

در مصاحبه با سی بی سی در تهران گفت: توصیه می شود از آوردن این بخش به طور کامل تحت کانادا سلامت عمل و اعمال استانداردهای ملی در حالی که فدرال نقل و انتقالات بهداشت و درمان-مراقبت از پول به ولایت هستند و در واقع صرف مراقبت طولانی مدت.

در طول جلسه توجیهی روزانه شنبه نخست وزیر جاستین ترودو گفت که او “بسیار نگران” در مورد ساکنان مونترال مرکز از این بیماری همه گیر در کانادا به کبک آماده برای نرم کردن سلول اقدامات با وجود راش از شیوع بیماری مهلک در خانه های سالمندان.

سازمان دیده بان | تاکید کرد در مورد بازگشت به کار ؟ که عادی روانشناس می گوید::

این طبیعی است که احساس نگرانی یا اضطراب در مورد بازگشت به کار, می گوید دکتر روانشناس ویوین لی. او ارائه می دهد مشاوره برای کاهش دوباره به روال معمول خود را 6:42

کبک بهداشت عمومی موسسه هشدار داده است که مرگ و میر می تواند افزایش یابد تا 150 روز در بیشتر مونترال منطقه اگر جسمی فاصله اقدامات برداشته می شوند. و موارد جدید می تواند بالون به 10 ، 000 در ماه ژوئن میان پتانسیل افزایش بستری شدن در بیمارستان.

در شنبه ترودو همچنین صحبت در مورد احتراق ناقص برای گرفتن کانادا مراقبت های بهداشتی کارگران شخصی تجهیزات حفاظتی و گفت که کانادا نمی خواهد پرداخت قیمت کامل برای ماسک های پزشکی که زندگی نمی کنند تا به استانداردهای پزشکی.

حدود هشت میلیون از 11 میلیون N95 ماسک حمل به دولت از چین از طریق مونترال-بر اساس تامین کننده موفق به دیدار با مشخصات مقامات فدرال و گفت: در روز جمعه. ترودو گفت: کشف صحبت می کند به دولت “دقیق سیستم امنیتی” نظارت آژانس بهداشت عمومی کانادا.

بهداشت و درمان-مراقبت کارگر سواب یک فرد در یک پیاده روی در COVID-19 آزمون درمانگاه در مونترال در روز یکشنبه. (Graham Hughes/The Canadian Press)

ترودو گفت: برخی از کسانی که مانده N95 ماسک — تا به نام چرا که آنها قرار است به روی صفحه نمایش از 95 درصد از ذرات کوچک — ممکن است توزیع غیر پزشکی استفاده کنید.

کانادا همچنان در حال تجربه یک کمبود تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) در میان جهانی افزایش تقاضا باعث همه گیر در حالی که در کانادا تولید کنندگان تقلا به محوری برای PPE تولید.

مدارس ابتدایی در غرب کبک در ضمن مجموعه ای به بازگشایی دوشنبه اما حضور اختیاری است. میز خواهد بود با فاصله از هم جدا و هر دانش آموز باید جداگانه منابع و کلاس های محدود خواهد شد به 15 دانش آموزان است. برای زنگ تفریح هر کلاس خود را, اسباب بازی های ضد عفونی پس از هر بار استفاده. بسیاری از مدارس را حفظ خواهد کرد ورزشگاه, سالن های غذاخوری و کتابخانه بسته شده است.

سازمان دیده بان | کبک آماده به بازگشایی برخی از مدارس:

مدارس سراسر کبک به استقبال دانش آموزان در روز دوشنبه با جسمی فاصله گرفته است. 1:50

برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت گذشته گفت: در این هفته که مدارس ابتدایی daycares و فروشگاه های خرده فروشی با هوای ورودی در مونترال می توانید بازگشایی مه 25 — بار دوم او را به عقب رانده تاریخ اما جلوتر از سایر شهرستانها بزرگ است.

در انتاریو مردم قادر خواهد بود برای لذت بردن از برخی از بیشتر فضای سبز در روز دوشنبه. استانی پارک ها و حفاظت از ذخایر در حال بازگشایی با محدود day-استفاده از فعالیت های. بازدید کنندگان قادر خواهد بود به راه رفتن, پیاده روی, دوچرخه توانند. اما کمپینگ و زمینهای بازی و سواحل و امکانات دیگر مانند washrooms باقی می ماند از حد. در مجموع 520 پارک ها مجموعه ای برای باز کردن در روز دوشنبه. باقی مانده 115 روز جمعه. مردم هنوز هم که خواست به تمرین فیزیکی فاصله و اقامت دو متر از هم جدا.

نیوفاندلند و لابرادور شده است شل شدن برخی از بهداشت عمومی محدودیت در یک سری از “هشدار سطوح” نزولی از پنج. این حرکت به سطح 4 در روز دوشنبه است که اجازه می دهد تا برخی از روش های پزشکی برای رزومه و همچنین کم خطر فعالیت های مانند گلف, شکار و ماهیگیری.

کم خطر کسب و کار از جمله مراکز باغ و حرفه ای و خدمات مانند شرکت های حقوقی نیز به بازگشایی در این سطح. هشدار سطح 4 است که در محل باقی می ماند برای مدت حداقل 28 روز است.

سازمان دیده بان | بومی خدمات ائتلافی فراگیر تر COVID-19 داده:

بومی خدمات وزیر مارک میلر می گوید او می خواهد به تجهیز بومی رهبران با اطلاعات آنها نیاز به پاسخ به COVID-19 گیر یک حرکت است که شامل گسترش تلاش مجموعه شامل دو گروه از مردم را پشت سر گذاشت. 0:46

به عنوان از 1 p. m. ET یکشنبه وجود دارد که در مجموع 68,738 تایید و presumptive coronavirus موارد در کانادا با 31,915 از موارد در نظر گرفته بازیافت و یا حل و فصل شود. یک CBC شمارش از coronavirus مرگ و میر بر اساس دادههای استانی منطقه ای اطلاعات سلامت و CBC گزارش ذکر شده 4,952 مرگ و میر در کانادا و دیگری مرگ دو نفر از کانادایی ها در خارج از کشور.

این ویروس که اولین ظهور در چین و در سراسر جهان باعث شده است تا دولت ها را به شما معرفی طیف وسیعی از اقدامات از جمله مستندات کسب و کار بسته شدن و ماندن در خانه سفارشات به سرعت گسترش آن.

خوانده شده در یک نگاه در آنچه اتفاق می افتد در کانادا و ایالات متحده و در سراسر جهان است.

چه در استان ها و مناطق

بریتیش کلمبیا اعلام کرد 15 جدید کروناویروس موارد در این استان در روز شنبه, آوردن زمان مجموع به 2,330. B. C. همچنین گزارش دو مورد جدید مرگ و میر هر دو آنها را در دراز مدت مراقبت از خانه در ونکوور ساحلی اقتدار بهداشت.

سلامت استان افسر دکتر بانی هنری وجود دارد گفت: هیچ جامعه جدید شیوع بیماری در استان, اما شیوع فعال باقی می ماند و در دراز مدت مراقبت از خانه. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در B. C.

یک افسر پلیس می ایستد در حال حاضر در خارج از حصار کردن بی خانمان اردوگاه در ونکوور اوپنهایمر پارک در روز شنبه. B. C. است به طور موقت جابجایی صدها نفر از چادر encampments در ونکوور و ویکتوریا به هتل و مرکز اقامت. (Darryl Dyck/کانادا مطبوعات)

آلبرتا برتر جیسون کنی می گوید: این استان دریافت خواهد کرد $46 میلیون نفر از $3 میلیارد فدرال صندوق به پایین دستمزد کارگران موقت بالا می برد.

“ما می خواهیم به تمرکز بر آن است که در آن بیشتر مورد نیاز است” کنی گفت. “و من فکر می کنم همه ما به رسمیت شناخته شده است که بزرگترین خطر این است که در داخل و اطراف خانه های سالمندان مراقبت طولانی مدت از سالمندان’ خوابگاه.” جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در آلبرتا.

یک دوچرخه سوار سواری گذشته یک دایناسور با پوشیدن یک ماسک و دستکش در ادمونتون در روز شنبه. (Jason Franson/کانادا مطبوعات)

در ساسکاچوان شمالی ایجاد کرد La Loche به توقیف آن ساسکاچوان مشروب و بازی قدرت ذخیره و offsale به طور موقت به عنوان جامعه تلاش می کند برای دریافت یک دسته در شیوع گسترش از طریق استان شمالی.

سازمان دیده بان | زنان سخت ترین ضربه گیر زیان کار:

کانادا میریزد سه میلیون شغل از زمان شروع این بیماری همه گیر و زنان بیشتر تحت تاثیر قرار. 3:45

La Loche است که کانون شیوع در ساسکاچوان که حساب برای 138 از استان 196 فعال موارد است. مقامات با Saskatchewan Health Authority باید گفت واقعیت این مردم هنوز هم جمع آوری و نوشیدن با هم کمک به گسترش ویروس. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در ساسکاچوان.

مانیتوبا گزارش هیچ مورد جدید در روز شنبه مقامات بهداشت گفت: در انتشار اخبار. تعداد کل موارد بیماری ناشی از کروناویروس جدید در این استان است که هنوز 284 از جمله 30 در نظر گرفته که فعال است. چهار نفر در بیمارستان با COVID-19 از پنج در روز جمعه. هیچ کدام در بخش مراقبت های ویژه. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در این استان ،

سازمان دیده بان | گذاشته بودم. چه نوع از مشاغل در تقاضای بالا خواهد بود به زودی ؟

یک کارشناس امور مالی شخصی و CBC کسب و کار خبرنگار پاسخ سوالات خود در مورد اقتصاد و امور مالی شخصی در طول COVID-19 بیماری همه گیر. 5:36

انتاریو گزارش 294 جدید COVID-19 موارد در یکشنبه, کمترین روزانه تعداد موارد جدید پس از 31 مارس است.

استان تنظیم شده است برای بازگشایی استانی پارک ها و مناطق حفاظت شده در روز دوشنبه و البته با دسترسی محدود. فروشگاه های یک خیابان ورودی همچنین می توانید برای منظقه وانت.

در همین حال ساکنان انتاریو نگاه به آسمان در روز یکشنبه به عنوان Snowbirds پرواز بیش از شرق و جنوب انتاریو است. این تیم در یک تور متقابل کشور برای ادای احترام به کانادا کمک به مبارزه با گسترش COVID-19. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در انتاریو.

کانادا Snowbirds دایره برج CN به عنوان بخشی از عملیات الهام در تورنتو در روز یکشنبه. (Nathan Denette/کانادا مطبوعات)

در کبکدیگری دور از سلول اقدامات برداشته خواهد شد در روز دوشنبه. مدارس ابتدایی و daycares خارج بیشتر مونترال منطقه را ببینید کودکان برای اولین بار پس از آوریل 16.

در مونترال که در آن عفونت های بالاتر از در کبک مناطق دیگر مدارس و daycares نمی بازگشایی حداقل تا مارس 25.

همراه با بازگشایی مدارس چند بیشتر مناطق بلند خواهد شد محدودیت های مسافرتی در روز دوشنبه از جمله Abitibi-Témiscamingue, Outaouais, Saguenay—Lac-Saint-Jean و بخش هایی از Mauricie. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در کبک.

نیوبرانزویک ثبت موارد جدید در روز یکشنبه. این استان را در مجموع همچنان در 120 موارد و 118 بهبود. دو فعال موارد یکی است و مربوط به سفر و دیگر همچنان تحت بررسی است.

برتر بلین هیگز در زمان استان به فاز 2 آن طرح بازیابی در روز جمعه که اجازه می دهد تا برخی از اعمال جراحی الکتیو را به عنوان به خوبی به عنوان گردهمایی از ده نفر یا کمتر است. برخی از کسب و کار — از جمله رستوران ها — نیز مجاز به بازگشایی تحت شرایط سخت. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در N. B.

نوا اسکوشیا گزارش هفت مورد جدید از COVID-19 یکشنبه آوردن این استان را در مجموع به 1,018 از جمله 47 مرگ و میر. شده اند وجود دارد 1,018 موارد در این استان با توجه به روز یکشنبه به روز رسانی اما 749 نفر بهبود یافته اند. نه مردم در بیمارستان در بخش مراقبت های ویژه.

Northwood دراز مدت مراقبت از خانه در هالیفاکس در نظر گرفته است که استانی کانون برای این ویروس گزارش دو مورد جدید در میان ساکنان در روز یکشنبه. آن را تا به حال 41 و میر به علت COVID-19. این مرکز دارای 157 ساکنان و 20 کارمند فعال, مورد, اما بهبود قابل توجهی افزایش یافته تسهیلات مدیر عامل شرکت گفت: روز شنبه. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در N. S.

در جزیره پرنس ادوارد برخی از دسترسی P. E. I. مکان را برای عموم آغاز سهشنبه با تغییر سرویس. دولت تشویق نشینان به تمدید خودرو خود ثبت نام آنلاین برای کمک به کاهش نیاز به فرد خدمات. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در P. E. I.

نیوفاندلند و لابرادور در حال حرکت است به هشدار سطح 4 از آن همه گیر پاسخ در یکشنبه پس از گزارش هیچ مورد جدید برای روز سوم در یک ردیف.

آغاز و تا روز دوشنبه برخی از دستورات بهداشتی خواهد بود آرام اجازه می دهد تا بیشتر اجتماعی و فعالیت های کسب و کار برای شروع در حالی که در ادامه به حداقل رساندن احتمال شیوع بیشتر. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در N. L.

در کانادا شمالیاین شرکت که عمل Diavik معدن الماس در مناطق شمال غربی می گوید آن است که معرفی COVID-19 تست به عنوان یک “اقدام احتیاطی.” این برنامه است که در جای خود قرار داده و با همکاری قلمرو ارشد بهداشت عمومی افسر با توجه به اخبار منتشر شده توسط معدن گروه ریو تینتو. همه کارگران را مورد آزمایش قرار زمانی که آنها می رسند و قبل از اینکه آنها را ترک Diavik. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در سراسر شمال.

در اینجا نگاهی به آنچه اتفاق می افتد در آمریکا

سه نفر از اعضای کاخ سفید coronavirus نیروی کار قرار داده اند تا خود را در خود به انزوا پس از تماس با کسی که تست مثبت برای COVID-19.

Dr. Anthony Fauci, 79, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی است که بر نیروی کار یکی از این سه عضو در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی اضافی. او را آزمایش کرده است منفی ها برای این ویروس.

ایالات متحده تنظیم کننده و در عین حال تایید کرده اند که یک نوع جدید از coronavirus آزمون که مقامات دولت باید به ترویج به عنوان یک کلید برای باز کردن این کشور است.

غذا و داروی آمریکا (FDA) در شنبه اعلام کرد اضطراری مجوز برای آنتی ژن آزمون طراحی و توسعه توسط Quidel Corp. سان دیگو. این تست می تواند به سرعت شناسایی قطعاتی از ویروس پروتئین ها در نمونه های جمع آوری شده از سواب را دامنگیر داخل حفره بینی FDA در بیانیه ای گفت.

آنتی ژن تست سوم نوع آزمون به مجاز توسط FDA. آنتی ژن تست می تواند تشخیص عفونت فعال با تشخیص اولین آثار سمی از این ویروس به جای کد ژنتیکی ویروس خود را.

در حال حاضر تنها راه برای تشخیص فعال COVID-19 تست بیمار بینی گرد و خاک برای مواد ژنتیکی از ویروس. در حالی که در نظر گرفته شده بسیار دقیق آزمون ها می توانید ساعت ها و نیاز های گران قیمت و تخصصی تجهیزات عمدتا در یافت تجاری آزمایشگاه و بیمارستان و یا دانشگاه.

ورق های پلاستیکی جداگانه مشتریان در در آرایشگاه در لاس وگاس در روز شنبه. (جان Locher/آسوشیتد پرس)

وزارت بهداشت و خدمات انسانی روز شنبه اعلام کرد که آن را ارائه 140 مورد از این مواد مخدر remdesivir به ایلینوی 110 موارد به نیوجرسی 40 نفر به میشیگان 30 مورد هر یک به کانکتیکات و مریلند و 10 مورد به Iowa. هر مورد شامل 40 ویال از این دارو وزارت در بیانیه ای گفت.

Remdesivir اولین دارویی است که به نظر می رسد برای کمک به سرعت بهبود برخی از COVID-19 بيمار و پاک شد برای استفاده توسط FDA در هفته گذشته

“دولت های محلی و ادارات بهداشت بیشترین بینش در سطح جامعه نیاز در COVID-19 پاسخ به” بیانیه ای گفت:. این اداره می گوید که این دوز باید برای رفتن به بحرانی تر بیماران از جمله کسانی که در فن یا نیاز به اکسیژن اضافی.

این شرکت که باعث می شود داروی ضد ویروسی مستقر در کالیفرنیا Gilead Sciences, گفته است, آن است که اهدای آن کل ذخیره فعلی به کمک در آمریکا همه گیر پاسخ.

مردم شستن دست های خود را قبل از ورود به یک بازار کشاورزان در Athens, Ga., در روز شنبه. (جاشوا L. Jones/آتن بنر-هرالد از طریق AP)

در سخت ضربه ایالت نیویورک سه فرزند خود را از درگذشت نادر سندرم التهابی تصور می شود مربوط به رمان coronavirus رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: توسعه است که ممکن است augur یک بیماری همه گیر خطر برای بسیار جوان است.

کومو بود روز جمعه فاش مرگ پنج ساله مرتبط به کروناویروس و یک سندرم است که سهام با علائم شوک سمی و کاوازاکی بیماری است که برای اولین بار بود شناخته شده مرگ و میر به بیماری نادر در نیویورک است.

فرماندار گفت: روزانه یک جلسه توجیهی در روز شنبه که این بیماری در حال حاضر گرفته شده زندگی حداقل سه نفر جوان در سراسر کشور. او از ارائه جزئیات بیشتر از سن خود و یا شرایط از مرگ آنها.

یک فرد حامل یک جعبه از مواد غذایی در یک سایت توزیع در چلسی, Mass., در روز شنبه. (مایکل Dwyer/آسوشیتد پرس)

اما کومو گفت که او به طور فزاینده ای نگران است که این سندرم را مطرح کرد نوظهور خطر برای کودکان که قبلا تصور می شده است که تا حد زیادی سیستم ایمنی بدن به بیماری شدید از COVID-19. او گفت: مقامات بهداشتی دولت بودند بررسی 73 مواردی که کودکان در معرض COVID-19 نیز به نمایش گذاشته علائم این سندرم که او گفت: شامل التهاب رگ های خونی که به نوبه خود می تواند باعث مشکلات قلبی است.

نیویورک است که کانون این بیماری همه گیر در ایالات متحده حسابداری برای بیش از یک سوم از این کشور بیش از 78,000 مرگ و میر. ایالات متحده بیش از 1.3 میلیون موارد تایید شده.

در اینجا نگاهی به آنچه اتفاق می افتد در سراسر جهان

در سراسر جهان به ویروس آلوده شده است بیش از 4 میلیون نفر کشته و بیش از 278,000 با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز دانشگاه بر اساس داده های رسمی. اما محدود تست تفاوت در شمارش مرده و پنهان برخی از دولتها بدون شک به معنای واقعی مقیاس همه گیر بسیار بیشتر است.

عفونت گزارش شده در بیش از 210 کشور و سرزمین پس از اولین موارد شناسایی شده در چین در اواخر سال گذشته.

مردم نشسته در بالای یک ساختمان آپارتمان در رم سن لورنزو دانشگاه منطقه روز شنبه در ایتالیا مستند. (Filippo مونتفورت/خبرگزاری گتی ایماژ)

کره جنوبی روز یکشنبه گزارش داد 34 موارد اضافی از coronavirus در میان موجی از عفونت های مربوط به باشگاه مشتریان. آمار و ارقام منتشر شده توسط کره جنوبی مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از افزایش تعداد ویروس موارد به 10,874 از جمله 256 مرگ و میر.

در بسیاری از موارد در چند روز گذشته مرتبط شده اند به کاباره ها در سئول Itaewon سرگرمی محله است. 29-ماه-پیر مرد سفر کرده بود سه باشگاه قبل از تست مثبت هفته گذشته است. شهردار سئول پارک برنده-به زودی در شنبه دستور داد بیش از 2100 کاباره ها میزبان بارها و دیسکو به دید و خواست دیگران برای به اجرا درآوردن anti-virus اقدامات است. روز یکشنبه فرماندار ایالت گیونگی-دو آن را احاطه کرده سئول دستور داد دو هفته تعطیلی تمام کاباره ها وجود دارد.

نخست وزیر بوریس جانسون را به مجموعه ای از پنج لایه سیستم هشدار دهنده برای coronavirus در انگلستان در روز یکشنبه هنگامی که او به تشریح دولت نقشه راه برای به تدریج کاهش مستند اقدامات است که باید تعطیل اندازه اقتصاد برای نزدیک به هفت هفته.

جانسون را با استفاده از یک آدرس تلویزیونی در 2 p. m. ET اعلام محدود تغییرات از جمله تشویق بیشتر از کسانی که از خانه کار می کند به بازگشت به خود را در ادارات و کارخانه ها با توجه به یک وزیر دولت و رسانه های بریتانیا.

دولت انگلیس نیز جایگزین اصلی آن “در خانه ماندن” با شعار “ماندن هشدار و کنترل این ویروس زندگی را نجات دهد.” مقامات دولتی گفته اند که مردم هنوز هم می شود گفت به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است. بی بی سی گزارش “ماندن در خانه” مشاوره در محل باقی می ماند در اسکاتلند و ولز و ایرلند شمالی است.

مردم پیاده و اجرا در امتداد تفرجگاه بازگشایی برای فعالیت های ورزشی در بارسلونا در روز شنبه. (امیلیو Morenatti/آسوشیتد پرس)

ایتالیا گفت: دوشنبه نزدیک رکورد 4,008 مردم منتشر شد از بیمارستان در روز گذشته پس از آزمایش منفی برای COVID-19 به عنوان کشور همچنان محتاط بازگشایی پس از دو ماه ملی مستند.

مقامات گفت: 1,083 نفر تست مثبت که در همان زمان دوره — نیمی از آنها در سخت ضربه لمباردی — آوردن ایتالیا را تایید کرد تعداد موارد به 218,268. مقامات می گویند تعداد واقعی است به اندازه 10 برابر آن است. تایید کشته شدگان است 30,395.

یکی دیگر از 134 تخت های مراقبت ويژه آزاد شدند تا آوردن تعداد نزدیک به 1000. در اوج شیوع بیماری وجود دارد بیش از 4000 نفر در Icu و بخش در لومباردی شد تقریبا اشباع شده است.

کلیساها در ایتالیا به بازگشایی یکشنبه آینده همراه با موزه ها و گالری های هنری.

(CBC)

اسپانیا و نخست وزیر پدرو سانچز می گوید شل شدن نزدیک به دو ماه مستند خواهد بود برای هیچ اگر مردم اطاعت نمی اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است. وی یادآور شد اسپانیایی ها در روز شنبه و دو روز قبل از 51 درصد ملت از 47 میلیون خواهد بود و مجاز به نشستن در کافه ها, “ویروس ناپدید شده است.”

روز دوشنبه بسیاری از مناطق به عنوان سخت نیست ضربه ویروس اجازه تجمعات تا 10 نفر و بازگشایی کلیساها, تئاتر, هوای آزاد, بازارها و موسسات دیگر با محدودیت در اشغال. مادرید و بارسلونا خواهد ماند تحت سختگیرانه تر سلول. دو متر اجتماعی فاصله قوانین در اثر باقی می ماند. سانچز و اسپانیا ارتش هشدار داده اند ممکن است موج در ماه های آینده.

اسپانیا را به وزارت بهداشت گزارش شده 179 جدید تایید مرگ در شنبه افزایش مرگ و میر به 26,478. یک ماه پیش, اسپانیا بود که به طور متوسط روزانه 900 مرگ و میر.

مردم یمن روز رژه نظامی مشخص شده است که 75 سالگرد پیروزی متفقین بر آلمان نازی در مینسک بلاروس در روز شنبه. (سرگئی بلغور/آسوشیتد پرس)

در استرالیا10 نفر دستگیر شدند و یک افسر پلیس زخمی شد در طول یک ضد قفل اعتراض در ملبورن در روز یکشنبه. بیش از 100 معترض جمع شده بودند در خارج از مجلس.

در بلاروس دهها هزار نفر از مردم را معلوم شد در پایتخت با وجود شدت افزایش coronavirus عفونت به تماشای رژه نظامی جشن شکست آلمان نازی در جنگ جهانی دوم است.

بلاروس اعمال گسترده محدودیت برای توقف این ویروس گسترش یافته است. استبدادی رئیس جمهور الکساندر لوکاشنکو است را رد کرد و نگرانی در مورد آن را به عنوان یک “بیماری روانی است.” در روز رژه از حدود 3000 سرباز لوکاشنکو می گوید بلاروس’ مصیبت در جنگ “است که غیر قابل مقایسه با هر گونه مشکلات در حال حاضر روز.”

برخی از سن جانبازان در غرفه در رژه ماسک عینک, اما به طور کلی وجود دارد, چند ماسک دیده می شود در میان ازدحام تماشاگران. بلاروس یک کشور از حدود نه میلیون دلار را ثبت کرده است بیش از 21,000 موارد عفونت کروناویروس.

یک تظاهرکننده مخالف مستند اقدامات اجرا شده برای جلوگیری از گسترش COVID-19 بازداشت توسط پلیس در خارج از مجلس در ملبورن استرالیا در روز یکشنبه. (اسکات باربور از طریق بی بی سی)

چین در نظر دارد برای ساخت یک “متمرکز و کارآمد” زنجیره ای از فرمان و اصلاحات و نوسازی پیشگیری از بیماری و کنترل سیستم, معاون-وزیر چین ملی کمیسیون بهداشت Li Bin به خبرنگاران گفت: در روز شنبه. این کمیسیون همچنین با هدف استفاده بهتر از داده های بزرگ مصنوعی, هوش و محاسبات ابری به تجزیه و تحلیل بهتر این بیماری ردیابی ویروس و توزیع منابع است.

بن گفت: این کمیسیون قصد دارد به گام تا پژوهش در فن آوری هسته ای و بهبود بیمه های درمانی و بهتر اطمینان از در دسترس بودن اضطراری مواد.

چین مورد انتقاد قرار گرفته در داخل و خارج از کشور به عنوان در ابتدا به کندی واکنش نشان می دهند به این بیماری همه گیر است که اولین شکست در مقیاس بزرگ در ووهان. چین دیده نمی شود هر گونه مرگ و میر ناشی از کوروناویروس به صورت 24 روز.

مردم با پوشیدن ماسک های صورت راه رفتن را از طریق یک متوسط ایست بازرسی در منطقه خرید در پکن در روز شنبه. (علامت Schiefelbein/آسوشیتد پرس)

برزیل جمهور Jair Bolsonaro بزرگترین تهدید برای برزیل توانایی برای موفقیت در مبارزه با گسترش coronavirus و مقابله آشکار بحران بهداشت عمومی با توجه به انگلیسی, مجله پزشکی لانست.

در سرمقاله این لانست گفت: بی توجهی و نقض از مستند اقدامات کاشت سردرگمی در سراسر برزیل که گزارش تعداد رکورد COVID-19 مرگ و میر در روز جمعه و سریع در حال ظهور به عنوان یکی از جهان coronavirus نقاط داغ.

برزیل وزارت بهداشت در روز جمعه ثبت نام 10,222 جدید تایید موارد از رمان coronavirus و 751 مربوط به مرگ و میر. آورده است که تعداد موارد تایید شده در برزیل به 145,328 و مرگ و میر به 9,897 ترین شیوع بیماری مرگبار در یک بازار در حال ظهور ملت است.

حامیان رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro دیده می شود در یک تظاهرات در برازیلیا در روز شنبه. (Eraldo پرز/آسوشیتد پرس)

در آفریقااین coronavirus می تواند کشتن بین 83,000 و 190,000 مردم در این قاره در سال اول و آلوده بین 29 میلیون و 44 میلیون اگر آن موجود است سازمان بهداشت جهانی گفت.

که وجود دارد گفت: بیش از 56000 موارد تایید شده و بیش از 2100 مرگ و میر در این قاره است.

یک فرد آزمایش شده است برای COVID-19 در یک مرکز بهداشت در کوتونو بنین در روز شنبه. (Yanick حماقت/خبرگزاری گتی ایماژ)

اندونزی شاهد افزایش موارد جدید در میان بهبود در تست قابلیت های. کشور وزارت بهداشت تایید 387 موارد جدید در روز یکشنبه. روز شنبه, اندونزی اعلام کرد 533 عفونت های جدید — یک روز بالا. این کشور در حال حاضر 14,032 تایید موارد از جمله 973 مرگ و میر.

ترکیه گزارش جدید 50 کشته و 1,546 موارد شنبه آن را به عنوان آماده مراحل را برای بازگشت به زندگی عادی است. مجموع مرگ و میر در 3,739 در حالی که عفونت شماره 137,115. با توجه به آمار و ارقام نوشته شده بر روی توییتر توسط وزیر بهداشت Fahrettin Koca, 89,480 بیماران بهبود یافته اند.

مراکز خرید باربر مغازه های آرایشگاه و سالن زیبایی خواهد شد برای باز کردن کسب و کار در روز دوشنبه به ترکیه شروع به کاهش محدودیت.

در ضمن یکی از ترکیه بزرگترین فوتبال باشگاه بشیکتاش اعلام کرد یک بازیکن و یک باشگاه کارمند آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس. در اوایل این هفته ترکیه فدراسیون فوتبال گفت: مسابقات در پشت درهای بسته خواهد رزومه ماه آینده باعث از سرگیری محدود جلسات آموزشی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurma mobil ödeme bozdurmaBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesbuy instagram followersMobil Ödeme Bozdurma 1xbetElexbetCanlı Bahis SiteleriCanlı Bahis SiteleriMobil Ödeme bozdurma