COVID-19: Ontario می پیوندد B. C. در درخواست اتاوا برای حفظ مرز با آمریکا بسته

آخرین:

کانادا در حال حاضر دارای بیش از 70,000 تایید و presumptive coronavirus موارد پس از انتاریو گزارش 361 موارد جدید در روز سه شنبه آوردن این استان را در مجموع caseload به 20,907.

همانطور که از 6 p. m. ET استان ها و مناطق گزارش شده و در مجموع 71,157 موارد با 34,055 ذکر شده به بهبود و یا حل و فصل شود. یک CBC News شمارش از coronavirus مربوط به مرگ و میر در کانادا بر اساس دادههای استانی منطقه ای اطلاعات سلامت و CBC گزارش شده بود در 5,283.

اکثر مرگ و میر رخ داده است در دراز مدت مراقبت از خانه و بیماری است آمار سالمندان سخت ترین در کانادا.

روز سه شنبه نخست وزیر جاستین ترودو وعده داده شده برای کمک به پیدا کردن راه حل های دراز مدت به فجایع اتفاق می افتند در دراز مدت مراقبت از امکانات و گفت: دولت در ارائه کمک های اضافی به سالمندان در قالب یک بار پرداخت تا $500 برای کمک به جبران هر گونه افزایش در هزینه های زندگی با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

سالمندان که واجد شرایط برای سن امنیت خواهد بود واجد شرایط برای یک بار معاف از مالیات پرداخت $300 و کسانی که واجد شرایط برای تضمین درآمد مکمل را دریافت اضافی $200.

ترودو نیز خواسته شد پنج شنبه در مورد کاهش محدودیت در آمریکا و کانادا مرز.

انتاریو یکی از سخت ترین ضربه از استانهای کانادا است که در میان استانهای اصرار اتاوا برای حفظ مرز با آمریکا بسته یک پیام مقامات بالا در B. C. تکرار در روز دوشنبه. اواخر هفته گذشته Ontario برتر داگ فورد گفت که او نمی خواست این مرز بازگشایی شد و به نام “ده برابر” افزایش نمایش در فرودگاه ها و گذرگاه های مرزی هنگامی که محدودیت ها برداشته.

شاون اولسن, سمت چپ, دوگانه کانادا-شهروند ایالات متحده زندگی می کند که در Whidbey Island در واشنگتن صرف روز مادر با مادر خود, فیلیس Dendy, 78, از, Abbotsford, B. C., از هم جدا شده توسط یک خندق در امتداد کانادا-مرز ایالات متحده. (Darryl Dyck/کانادا مطبوعات)

فعلی مرز مقابله با ایالات متحده ممنوع است که غیر ضروری سفر بین دو کشور تنظیم شده است به پایان می رسد در مارس 21. معاون نخست وزیر Chrystia Freeland روز دوشنبه گفت که مذاکرات میان دولت فدرال و ایالات متحده ادامه دارد.

ترودو به خبرنگاران گفت: روز شنبه که کانادا خواهد بود “بسیار دقیق” وقتی که می آید به کاهش محدودیت در مسافرت های بین المللی.

سازمان دیده بان | کانادا خواهد بود “بسیار دقیق” در کاستن از مرز محدودیت ترودو می گوید:

نخست وزیر جاستین ترودو اشاره کرد که کانادا در هیچ عجله به کاهش محدودیت در مرز ایالات متحده اجازه می دهد تا به صورت غیر ضروری سفر. 2:11

دکتر بانی هنری, B. C. بالا, عمومی بهداشت, رسمی, وزن, در, در مرز سوال در روز دوشنبه گفت که در حالی که وجود دارد می تواند اتاق را برای برخی از راه گریز در اطراف مسائل شبیه به هم پیوستن اعضای خانواده “گسترده بازگشایی مرز است و نه به نفع ما.”

B. C. وزیر بهداشت آدریان دیکس تصریح کرد که پیام و گفت: برتر جان هرگن تا به حال ساخته شده و موقعیت خود را شناخته شده به دولت فدرال است.

“برتر نیز بارها و بارها این نکته را به نخست وزیر: این دیدگاه ما این است که مرز نباید به بازدید کنندگان در این زمان است.”

حتی بدون کاهش محدودیت Freeland روز دوشنبه گفت که حجم ضروری مرزی سفر است و انتظار برای افزایش بیشتر کسب و کار دنده در هر دو کشور.

اتاوا است که به دنبال در beefing تا پروتکل های اطراف مورد نیاز است که هر تازه وارد به کشور خود قرنطینه به مدت دو هفته.

ترودو گفت: هنگامی که کانادا دارای کنترل گسترش COVID-19 جلوگیری از انتقال ویروس از خارج از کشور به کانادا “خواهد بود و بخش مهمی از تضمین این که ما نمی سقوط به موج دوم” است که می تواند به عنوان جدی و یا بدتر از زمان شیوع.

سازمان دیده بان | COVID-19: آنچه در دو ماه فیزیکی فاصله انجام شده است ؟

کارشناسان پاسخ به سوالات در مورد COVID-19 همه گیر دو ماه پس از آن اعلام شد. 6:40

رمان ویروس به نام SARS-CoV-2 باعث بیماری به نام COVID-19. هیچ ثابت واکسن یا درمانی برای این ویروس که اولین ظهور در چین است. رمان coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

مقامات بهداشت عمومی هشدار داده اند که مورد اعداد به احتمال زیاد بالاتر از آمار و ارقام گزارش شده چرا که تعداد کسانی که شامل نمی شود افرادی که دارای تست شده و موارد هنوز تحت بررسی است.

خوانده شده در یک نگاه در آنچه اتفاق می افتد در کانادا و ایالات متحده و در سراسر جهان است.

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در استان ها و مناطق

بریتیش کلمبیا, ثبت هفت مورد جدید از COVID-19 سهشنبهآوردن تعداد افرادی که آزمایش مثبت در استان به 2,360. دکتر بانی هنری, B. C. سلامت افسر می گوید: هیچ جامعه جدید یا دراز مدت مراقبت از شیوع بیماری اگر چه در این استان تلفات رسیده 131 پس از دیگری فرد فوت در دراز مدت مراقبت از محل اقامت. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در قبل از میلاد که در آن پلیس می گویند که آنها در حال بررسی یک حمله دیگر برانگیخته توسط نژادپرستانه نظرات.

آلبرتا منتشر کرده است یک ابزار آنلاین برای کسب و کار پیش از بازگشایی. دکتر دینا Hinshaw, استان های برتر بهداشت عمومی رسمی می گوید: هیچ تصمیم و در عین حال در اطراف این که آیا برای حرکت به مرحله بعدی اما او گفت که او می بیند برخی از نشانه های مثبت. “بستری شدن در بیمارستان و ICU پذیرش می شوند, بهبود مورد اعداد و من را تشویق به دیدن کمتری روزانه موارد جدیدی از حتی یک هفته پیش.” جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در آلبرتا.

سازمان دیده بان | آیا دولت تامین مالی صرفه جویی در کانادا هواپیمایی?

جدید تامین مالی از دولت فدرال می تواند تبدیل به یک عامل کلیدی در کمک به آسانسور کانادا هواپیمایی از مالی nosedive ناشی از COVID-19 pandemic, صنعت, کارشناسان می گویند. 2:11

ساسکاچوان گزارش پنج مورد جدید از COVID-19 همه در شمال. سه تا از عفونت ها در بیوول منطقه و دو در La Loche که در آن وجود دارد همچنان به صورت عمده شیوع. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در ساسکاچوان که ارشد پزشکی سلامت افسر برای ساسکاچوان اقتدار بهداشت نگران است که مردم در حال انگ بیش در حال آزمایش برای COVID-19.

مانیتوبا مقامات بهداشتی گزارش دادند یکی از جدید COVID-19 مورد سهشنبهآوردن این استان در مجموع تا به امروز به 290. مورد جدید است و مربوط به یک خوشه در محل کار در دشت و کوه بهداشت منطقه در غرب Manitoba است که در حال حاضر به 11 نفر است. مقامات می گویند وجود دارد هیچ دلیلی برای نگرانی عمومی در مورد خوشه به عنوان آسیب دیده کارکنان و نزدیک خود را با مخاطبین خود جدا. بیشتر بخوانید درباره مانیتوبا.

از دولت انتاریو روز سه شنبه تمدید آن وضعیت اضطراری تا ژوئن 2, معنی آن را می توانید در ادامه به اجرای اقداماتی مانند ممنوعیت تجمع بیش از پنج نفر و محدود کردن بازنشستگی و مراقبت طولانی مدت صفحه اصلی کارکنان به کار در یک مرکز. . جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در انتاریو از جمله لغو این سال نمایشگاه ملی کانادا.

کبک برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت می گوید او امیدوار است برای دیدن“را به عنوان بسیاری از Quebecers که ممکن است” با پوشیدن یک ماسک زمانی که آنها بیرون بروید. استان قبلا توصیه مردم به پوشیدن ماسک در شرایطی که احترام دو متری فیزیکی-فاصله حکومت غیر ممکن خواهد بود. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در کبک از جمله این که مک گیل و دانشگاه مونترال می گویند اکثر کلاس های آنلاین خواهد بود در ترم پاییز.

نیوبرانزویک گزارش هیچ مورد جدید دوباره در روز سه شنبه. این استان در مجموع از 120 موارد گزارش شده با همه اما دو در نظر گرفته حل شود. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در نیوبرانزویک.

نوا اسکوشیا گزارش فقط یک مورد جدید از COVID-19 روز سه شنبه, آوردن تعداد موارد تایید شده در استان به 1,020 با 864 آن در نظر گرفته حل شود. اما دکتر رابرت عجیبی استان افسر ارشد پزشکی بهداشت گفت: در حالی که آن را “خبر خوب” برای دیدن اعداد پایین رفتن او می خواهد به “احتیاط هر کس در برابر خواندن بیش از حد به هر روز و یا چند روز است.” جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در نوا اسکوشیا از جمله عجیبی را “آهسته و محتاط رویکرد” به بازگشایی.

سازمان دیده بان | کارگران خط مقدم ضربه سخت COVID-19:

کارگران خط مقدم از جمله فروشگاه خواروبار کارگران حمل و نقل و رانندگان تاکسی هستند یک گروه است که ضربه سخت COVID-19 همه گیر همراه با جمعیت بی خانمان. 2:41

جزیره پرنس ادوارد گزارش هیچ مورد جدید از COVID-19 روز دوشنبهنگه داشتن استان تعداد موارد تایید شده در 27 — که همه آنها در نظر گرفته شده است. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد بر روی P. E. I.

نیوفاندلند و لابرادور گزارش هیچ مورد جدید دوباره در روز سه شنبه — پنجم راست بعد با هیچ مورد جدید در استان. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در N. L که در آن وزارت بهداشت و خدمات اجتماعی گفت: CBC News که 923 معافیت اعطا شده است برای افرادی که به دنبال برای آمدن به استان

مناطق شمال غربی می گوید که امیدوار است به راه اندازی در اواسط تا اواخر مارس فاز اول آن بازگشایی مجدد است که اجازه می دهد برخی از مدارس و کسب و کار برای بازگشایی و رفع برخی محدودیت های داخلی و خارجی کرده است. این سرزمین تا به حال پنج مورد از COVID-19 اما تا به حال نه یک فعال مورد از آوریل 20. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در سراسر شمال.

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در آمریکا

از رویترز و آسوشیتد پرس, به روز شده در 1:45 ET

پیشرو در ایالات متحده بیماری های عفونی متخصص Anthony Fauci روز سه شنبه هشدار داد کنگره که یک زودرس بلند کردن اجسام از مستندات می تواند منجر به اضافه شیوع COVID-19 است که در حال حاضر به کشته شدن بیش از 80 ، 000 آمریکایی آورده و اقتصاد کشور را به زانو در.

Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: آمریکا پنل که شیوع این است که هنوز تحت کنترل در بخش هایی از کشور است.

“من فکر می کنم ما در حال رفتن در مسیر درست است اما مسیر درست معنا نیست که ما باید به هر وسیله کنترل کل این شیوع” Fauci گفت: در ساعت از شهادت.

Fauci, که همچنین یک عضو از کاخ سفید نیروی کار در coronavirus نیز خواست متحده به دنبال کارشناسان بهداشت توصیه به صبر کردن برای نشانه های مثبت از جمله کاهش تعداد عفونت های جدید قبل از بازگشایی.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده است تشویق متحده برای پایان دادن به یک هفته طولانی سازندگان: از اجزای اصلی اقتصاد خود را.

سازمان دیده بان | نکات مهم از دکتر Fauci شهادت به آمریکا:

بیماری های عفونی متخصص دکتر Anthony Fauci می گوید ایالات متحده به رهبری مسیر درست در مبارزه با کروناویروس اما باید آن را به طور کامل تحت کنترل است. 10:00

پرسید که آیا دانشجویان می توانید احساس امن اگر کلاس های رزومه در دانشگاه در اواخر ماه اوت یا اوایل سپتامبر Fauci گفت که انتظار یک درمان یا واکسن به جای آن خواهد بود “یک پل خیلی دور است.”

او همچنین برخورد با سن. رند پل از کنتاکی بیش از مدرسه reopenings.

“تا آنجا که من به شما احترام بگذارند دکتر Fauci, من فکر نمی کنم شما پایان همه” پل گفت: به Fauci در طول جلسه. “من فکر نمی کنم شما یک فرد است که می شود به یک تصمیم است.”

Fauci موافقت او پایان نیست-اما هشدار داد: “من فکر می کنم ما بهتر است مراقب باشید که ما نمی cavalier در تفکر است که کودکان به طور کامل ایمنی بدن به اثرات زیان بار.”

تسلا مشک رو جریمه

مدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk در ضمن آمادگی خود را در کالیفرنیا کارخانه در تخلف از دستورات دولت یک حرکت که رسم بود هر دو حمایت و نقد آنلاین.

در میان هواداران بود مغلوب ساختن پیشی جستن که صبح روز سه شنبه توییتی که تسلا منطقه خلیج سان فرانسیسکو کارخانه باید اجازه داده شود برای باز کردن وجود بخش بهداشت محلی سفارشات که در آن اقامت بسته به جز حداقل عملیات اساسی.

“می توان آن را سریع و با خیال راحت” رئیس جمهور توییتی پیوستن به بسیاری از مشک را پیروان توییتر که به سرپیچی.

یک کاروان ماشین حامل تریلر هولنج جدید تسلا خودروهای الکتریکی خروجی اصلی شرکت خودرو کارخانه پس از مدیر عامل Elon Musk اعلام کرد او هجوم مقامات محلی’ coronavirus محدودیت با بازگشایی این کارخانه در فرمونت کالیفرنیا. (استفان لام/فردا نیوز)

راه اندازی مجدد سرپیچی از دستورات آالمدا کانتی عمومی وزارت بهداشت است که تلقی کارخانه غیر ضروری کسب و کار است که نمی تواند به طور کامل باز تحت ویروس محدودیت. قانون دولت اجازه می دهد تا جریمه تا 1000 $در یک روز یا 90 روز زندان برای عامل در نقض دستورات بهداشتی.

این گیاه در فریمانت یک شهر بیش از 230,000 مردم جنوب سان فرانسیسکو بسته شده بود از مارس 23. آن را در مورد استخدام 10,000 کارگران است.

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در سراسر جهان

از آسوشیتد پرس و رویترز به روز شده در 3:45 p. m. ET

لبنان دولت موافقت کرد که در “کامل بسته” از کشور برای چهار روز ریاست جمهوری گفت: به عنوان کابینه ملاقات روز سه شنبه به سعی کنید به دفع موج دوم coronavirus عفونت. بسته شدن شروع می شود در شب چهارشنبه.

اسپانیا گزارش 176 جدید تایید مرگ برای coronavirus طی 24 ساعت گذشته در آوردن کشور از مجموع تلفات به 26,920. عفونت های جدید تایید شده توسط آزمایشگاه آزمون تا روز سه شنبه توسط 426. کل سرایت از جمله آنتی بادی آزمایش می ایستد در 269,520. این اعداد و ارقام کمی از یک روز قبل از, اما پرونده معمولا افزایش روز سه شنبه گزارش داده بیش از آخر هفته نشان می دهد تا در آمار رسمی. حدود 140,000 نفر بهبود یافته اند پس از ابتلا به ویروس, اسپانیا وزارت بهداشت گفت.

یک دندانپزشک و بالینی دستیار آماده سازی قبل از انجام یک عمل جراحی دندان یک بیمار در نزدیکی مادرید در روز دوشنبه. (اسکار Del Pozo/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

فرانسهمرگ و میر از COVID-19 افزایش 348 به 26,991 در روز سه شنبه. تنها ایالات متحده آمریکا و بریتانیا و ایتالیا باید بیشتر گزارش شده مرگ و میر ناشی از این بیماری است. رئیس جمهور امانوئل پاکسازی دولت تصریح کرد که آن را آماده برای تشدید محدودیت دوباره اگر لازم است به سرعت گسترش یافته است.

کودکان فرانسوی رفت و برگشت به مدرسه در روز سه شنبه به این کشور به تدریج لغو حبس اقدامات پس از دو ماه از مستند. کلاس پوش در 10 دانش آموزان در مدارس آمادگی و 15 جاهای دیگر.

این حرکت در می آید یک روز پس از سوئیس را باز کرد تا کلاس های درس به بسیاری از دانش آموزان است.

معلم جولی Rechtya انجام یک درس در ژنو در روز دوشنبه در اولین روز بازگشت به مدرسه به عنوان سوئیس کاسته برخی از مستند اقدامات اعمال شده برای مقابله با COVID-19. (دنیس Balibouse/فردا نیوز)

ایتالیا گفت: این امر به مناطق قدرت به عقب محدودیت در حرکت است که به احتمال زیاد برای دیدن بسیاری باقی مانده محدودیت برداشته هفته آینده.

اندونزی شمار تلفات از شیوع کروناویروس نقض 1000 علامت گذاری روز سه شنبه ساخت آن کشور با COVID-19 کشته و بالاترین نرخ مرگ و میر در جنوب شرقی آسیا. این COVID-19 وظیفه نیروی سخنگوی Achmad Yurianto تایید کرد 16 جدید مرگ و میر در 24 ساعت گذشته, گرفتن کشور مرگ و میر به 1,007.

تعداد coronavirus مرگ و میر آمده است تحت بررسی در روزهای اخیر به عنوان گزارش های رسانه ها و کارشناسان پزشکی گفت: ملی تلفات به احتمال زیاد بیش از دو برابر رقم رسمی.

چین به گزارش تست تمام 11 میلیون نفر از ووهان در استان مرکز چین COVID-19 شیوع بیش از 10 روز آینده.

سازمان دیده بان | خبرنگار آزاد پاتریک Fok گزارش تست توده و نگرانی بیش از 2 موج coronavirus پس از شیوع در شمال شرقی چین:

خبرنگار آزاد پاتریک Fok گزارش تست توده و نگرانی بیش از موج دوم coronavirus پس از شیوع در شمال شرقی چین است. 2:55

کره جنوبی مقامات خار از طریق گوشی های هوشمند اطلاعات کارت اعتباری اظهارات و فیلم دوربین مدار بسته به شناسایی افرادی که بازدید کاباره ها در مرکز یکی از سئول بزرگترین خوشه. بیش از 100 مورد جدید مربوط به کاباره ها به ارمغان آورده اند ترس از موج دوم از عفونت در یک کشور برگزار می شود تا به عنوان یک coronavirus-کاهش داستان موفقیت.

سنگال اعلام کرد بازگشایی مساجد و کلیساها و کاستن از محدودیت های دیگر حتی به عنوان بزرگترین روز پرش در موارد ثبت شده در روز دوشنبه.

مردان ضد عفونی خالی سوپر مارکت در داکار, سنگال, در روز دوشنبه. سوپر مارکت های بزرگ در حال تعطیل خاص در روز برای چند هفته به منظور ضد عفونی کردن آنها را در میان گسترش این رمان coronavirus. (جان Wessels/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

دولت آمریکا اهدا کرده است 1,000 هواکش به آفریقای جنوبی برای کمک به این کشور در پاسخ به COVID-19. آفریقای جنوبی دارای بیشترین موارد تایید شده بیماری در آفریقا با بیش از 10,600 از جمله 206 و میر.

برزیل گزارش 5,632 موارد جدید و 396 اضافی مرگ و میر آوردن ملی شمارش به 168,331 و 11,519 مرگ و میر. رئیس جمهور Jair Bolsonaro اعلام کرد ورزشگاه و سالن مو به عنوان خدمات ضروری است که می تواند باز بماند.

این کشور بزرگترین جمعیت بی خانمان را آغاز کرده است و تسلیم COVID-19 و فعالان هشدار بدترین و در عین حال به عنوان آب و هوای سرد خرس و پناهگاه خطر تبدیل شدن به باغ برای عفونت است. حداقل 22 نفر بی خانمان در سائو پائولو درگذشت از COVID-19 تا کنون با توجه به شهر و صدها موارد مشکوک در سراسر کشور هر دو در خیابان ها و در پناهگاه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurma mobil ödeme bozdurmaBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesbuy instagram followersMobil Ödeme Bozdurma 1xbetElexbetCanlı Bahis SiteleriCanlı Bahis SiteleriMobil Ödeme bozdurma