Covid-19: Kamal Haasan میاد کرالا پلیس برای موزیک ویدیو

یک موزیک ویدیو منتشر شده توسط کرالا پلیس به عنوان بخشی از مبارزه با کروناویروس آمده است در ستایش از بازیگر-تبدیل – سیاستمدار Kamal Hassan.

“عالی است. خط مقدم رزمندگان هستند, پزشکان پلیس و بهداشتی کارگران است. آن را ضروری است برای تشویق این centurions با یک سرود برای کرالا ، من خوشحالم که حتی استعداد آواز شد یک پلیس ،

“تبریک می گویم رده بالاتر از اداره پلیس برای آینده با حساس و متفکر ایده. من درود می فرستم,” Haasan گفته بود.

این ویدئو با عنوان “Nirbhayam’ (بی باک) قدردانی توسط بازیگر به کارگردانی S Ananthalal یک بازرس پلیس با کوچی ایستگاه مترو.

در ضمن کرالا پلیس تشکر Haasan برای “پیام تبریک” به وزارت و گفت: این امر انگیزه هر عضو نیروی.

کرالا پلیس روز یکشنبه به اشتراک گذاشتن یک نقل قول از این بازیگر ضمن تبریک این گروه و یکی از آن موسیقی فیلم برای “حساس و متفکر ایده”است.

بعد, دولت, رئیس پلیس Loknath و توسعه behera در یک پیام به Haasan گفت: بخش بود “مفتخر و خوشحال” برای دریافت پیام تبریک و گفت: این امر کمک نیروی به “ادامه و بهتر” از خدمت خالصانه برای مردم است.

“ما واقعا مفتخر و خوشحال به دریافت این پیام تبریک از یکی از بزرگترین بازیگران سینمای هند – Shri. کمال حسن. در این زمان دشوار است زمانی که اعضای نیروی انتظامی مشغول به کار هستند در شرایط بسیار دشوار است در این زمینه این پیام است که یک انگیزه بزرگ برای هر عضو از زور در کرالا است.

“به نمایندگی از کرالا پلیس و دولت. کرالا من با تشکر از شما برای کلمات نوع خود و آن این است که مطمئن شوید که برای کمک به ما در ادامه بهتر و خدمت خالصانه برای شهروندان و به این ملت بزرگ” و توسعه behera گفت.

کرالا پلیس است فعال در رسانه های اجتماعی و تعامل با مردم از دولت در سطح زمین است.

پلیس تیم رسانه های اجتماعی شده است, ارسال فیلم های مختلف مرتبط با اجتماعی فاصله دست شستن و مستند در میان بسیاری دیگر.

هواپیماهای بدون سرنشین ویدئوها توسط کرالا پلیس در سراسر سیستم عامل رسانه های اجتماعی شده است و مورد ستایش مردم برای ویرایش آن و پیام آن ارائه شده است در نیاز اجتماعی فاصله و دیگر شیوه های ایمن در طول مستند شامل گسترش COVID-19

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im