Covid-19: جهان آماده شده را در یک پتانسیل همه گیر?

چین عظیم محدودیت های مسافرتی خانه-به-خانه چک گنده جداسازی بخش و مستندات از تمام شهرستانها خریداری جهان با ارزش زمان برای آماده شدن برای گسترش جهانی ویروس جدید.

اما با مشکل شیوع بیماری در حال حاضر در حال ظهور در ایتالیا کره جنوبی و ایران و آمریکا و مقامات بهداشت هشدار سهشنبه آن را اجتناب ناپذیر آن را بیشتر به طور گسترده ای در امریکا, سوال این است: آیا جهان با استفاده از آن زمان عاقلانه است و آن را آماده برای یک پتانسیل همه گیر?

“این بسیار یک سوال اگر این اتفاق خواهد افتاد کنه بلکه بیشتر یک سوال دقیقا در زمانی که این اتفاق خواهد افتاد و چگونه بسیاری از مردم در این کشور خواهد شد که بیماری شدید” گفت: دکتر نانسی r. schultze ، از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری.

برخی از کشورهای در حال قرار دادن قیمت کلاه ماسک صورت برای مبارزه با قیمت درآوردن در حالی که دیگران با استفاده از بلندگو بر روی کامیون ها برای نگه داشتن ساکنان مطلع است. در ایالات متحده و بسیاری از کشورهای دیگر مقامات بهداشت عمومی در حال تبدیل به دستورالعمل های نوشته شده برای آنفولانزای همه گیر و بحث در مورد امکان از مدرسه تعطیلی راه دور و لغو وقایع است.

کشور می تواند انجام شود حتی بیشتر: آموزش صدها نفر از کارگران به ردیابی این ویروس از فردی به فرد گسترش و برنامه ریزی به اختیار تمام بخش های بیمارستان و یا حتی کل بیمارستان, دکتر گفت: بروس Aylward بهداشت جهانی سازمان ملل برای چین خبرنگاران در جلسه مطبوعاتی روز سه شنبه در مورد درس های آموخته شده توسط به تازگی تیمی از دانشمندان بین المللی او منجر شده است.

“زمان همه چیز است در این بیماری” Aylward گفت. “روز تفاوت را با یک بیماری شبیه به این.”

ایالات متحده موسسه ملی بهداشت, بیماری های عفونی, رئیس, Dr. Anthony Fauci گفت جهان است “teetering بسیار نزدیک” به یک بیماری همه گیر. او اعتبار چین در پاسخ به دیگر کشورها برخی از اتاق تنفس.

چین قفل شده است و ده ها میلیون نفر از شهروندان خود و دیگر کشورها تحمیل محدودیت های مسافرتی, کاهش تعداد افرادی که نیاز به چک های بهداشتی و یا قرنطينه خارج از کشور آسیایی است.

آن را “به ما زمان واقعا براش ما همه گیر برنامه آمادگی و آماده شدن برای این نوع از چیزهایی که ما باید انجام دهیم” Fauci گفت. “و ما در واقع کاملا موفق به این دلیل که مربوط به سفر موارد ما قادر به شناسایی برای منزوی کردن” و برای پیگیری کردن کسانی که آنها را در تماس با.

با هیچ واکسن یا دارو در دسترس و در عین حال آماده سازی هستند با تمرکز بر آنچه به نام “اجتماعی فاصله” — محدود کردن فرصت برای افرادی که به جمع آوری و گسترش ویروس.

که در ایتالیا این هفته است. با موارد بالا رفتن از مقامات برش های کوتاه محبوب کارناوال ونیز و بسته میلان خانه اپرای لا اسکالا. در ژاپن نخست وزیر شینزو آبه به نام در شرکت ها اجازه می دهد تا کارکنان به محل کار از خانه در حالی که توکیو ماراتن شده است محدود به دوندگان نخبه و دیگر رویدادهای عمومی لغو شده است.

است بقیه جهان آماده است ؟

در آفریقا سه چهارم از کشورها یک آنفولانزای همه گیر طرح توجیهی اما بسیاری از آنها منسوخ شده و با توجه به نویسندگان مدلسازی مطالعه منتشر شده در هفته گذشته در مجله پزشکی لانست. کمی بهتر اخبار این است که کشورهای آفریقایی بیشترین متصل به چین سفر هوایی مصر و الجزایر و آفریقای جنوبی نیز آماده ترین سیستم های سلامت در این قاره.

در جای دیگر, تایلند گفت: این امر ایجاد کلینیک های ویژه به بررسی افراد مبتلا به آنفولانزا مانند علائم برای تشخیص عفونت اولیه است. سریلانکا و لائوس تحمیل قیمت سقف برای ماسک صورت در حالی که هند محدود صادرات تجهیزات حفاظت شخصی.

هند به وزارت بهداشت شده است فریم گام به گام توسط به گام دستورالعمل برای مقابله با انتقال پایدار خواهد شد که گردش به 250.000 شوراهای روستا هستند که اساسی ترین واحد این کشور وسیع دولت.

ویتنام با استفاده از موسیقی فیلم در رسانه های اجتماعی برای رسیدن به مکان. در مالزی, بلندگو بر روی کامیون ها صدا کردن اطلاعات را از طریق خیابان.

در اروپا قابل حمل غلاف در بریتانیا بیمارستان ها استفاده می شود برای ارزیابی افراد مشکوک به عفونت در حالی که نگه داشتن آنها را جدا از دیگران است. فرانسه یک تست سریع برای ویروس و به اشتراک گذاشته شده آن با کشورهای فقیر. مقامات آلمانی در حال تاکید بر “آداب عطسه” روسیه و غربالگری افراد در فرودگاه ها و ایستگاه های راه آهن و کسانی که سوار حمل و نقل عمومی.

در ایالات متحده در بیمارستان ها و اورژانس کارگران برای سال تمرین کرده ممکن است مرگبار سریع گسترش آنفولانزا. آن دسته از دریل ها کمک کرد تا اولین بیمارستان برای درمان ایالات متحده بیماران مبتلا به COVID-19 بیماری ناشی از ویروس است.

بیمارستان های دیگر در حال توجه است. CDC شده است صحبت کردن به انجمن بیمارستان های آمریکا که به نوبه خود ارتباط برقرار coronavirus اخبار روزانه به آن نزدیک به 5000 عضو بیمارستان. بیمارستان ها در حال بررسی کنترل عفونت اقدامات با توجه به استفاده از پزشکی از راه دور به نگه داشتن به طور بالقوه عفونی بیماران از سفرهای غیر ضروری به بیمارستان و صرفه جویی درمصرف رو به کاهش منابع از ماسک و دستکش.

چه چیزی بیشتر CDC برگزار شد 17 تماس های مختلف رسیدن به بیش از 11,000 شرکت ها و سازمان ها از جمله استادیوم های, دانشگاه, ایمان, رهبران خرده فروشان و شرکت های بزرگ است. آمریکا مقامات بهداشتی در حال صحبت کردن به شهر و شهرستان و دولت ادارات بهداشت در مورد آماده بودن برای انصراف از جرم جمع آوری رویدادهای نزدیک مدارس و اقدامات دیگر.

CDC را r. schultze ، گفت: او تا به حال تماس های کودکان خود را به مدرسه منطقه به سوال در مورد برنامه ریزی برای استفاده از اینترنت بر اساس آموزش و پرورش باید مدارس نیاز به طور موقت به عنوان برخی را در سال 2009 در شیوع آنفولانزای H1N1. او را تشویق پدر و مادر آمریکایی به انجام همان و به درخواست کارفرمایان خود را که آیا آنها قادر به کار از خانه.

“ما می خواهیم به مطمئن شوید که آمریکا آماده است” r. schultze ، گفت:.

چگونه آماده هستند متحده بيمارستان?

“این بستگی به caseload و محل. من گمان بسیاری از بیمارستان ها در حال آماده مسئولیت رسیدگی به یک تا دو مورد اما و اگر وجود دارد در حال انجام است انتقال محلی با بسیاری از موارد بسیاری از آنها به احتمال زیاد آماده نیست فقط هنوز برای افزایش بیماران و نگران خوب,” دکتر جنیفر فندک اطفال بیماری های عفونی پزشک متخصص در NYU Langone در نیویورک گفت: در یک ایمیل.

در آمریکا یک واکسن نامزد ومیگوید نزدیک به اولین مرحله مطالعات ایمنی در افراد به عنوان مدرن, Inc. تحویل تست دوز به Fauci را NIH موسسه. برخی از شرکت های دیگر می گویند که نامزد است که می تواند شروع آزمایش در چند ماه. حتی اگر کسانی که اول ایمنی مطالعات نشان می دهد هیچ پرچم قرمز متخصصان بر این باورند این امر را حداقل یک سال به چیزی آماده برای استفاده گسترده است. که دیگر از آن زمان در سال 2009 در طول H1N1 flu pandemic — از آنجا که زمان در اطراف دانشمندان تنها تا به حال برای تنظیم به طور منظم واکسن آنفولانزا نیست از ابتدا شروع می شود.

رئیس سازمان بهداشت جهانی Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: U. N. سلامت سازمان تیم در چین یافت نرخ مرگ و میر بین 2% و 4% در سخت-آمار شهر ووهان ویروس’ کانون و 0.7% در جاهای دیگر.

جهان است “به سادگی آماده نیست گفت:” چه کسی Aylward. “می توانید آن را آماده بسیار سریع اما تغییر بزرگ در طرز فکر.”

Aylward توصیه دیگر کشورها به انجام “واقعا کارهای عملی” در حال حاضر برای دریافت آماده است.

در میان آنها: آیا شما را از صدها نفر از کارگران به صف کردن و آموزش دیده برای ردیابی تماس با بیماران آلوده و یا شما خواهد شد آموزش آنها پس از یک خوشه میآید ؟

می تواند شما را بیش از تمام بخش های بیمارستان و یا حتی کل بیمارستان برای جداسازی بیماران ؟

بيمارستان ها خرید هواکش و چک کردن اکسیژن منابع?

کشور باید بهبود تست ظرفیت ها و دستورالعمل بنابراین سلامت کارگران می دانند که مسافران باید آزمایش به عنوان تعدادی از کشورها را تحت تاثیر قرار می رود گفت: دانشگاه جانز هاپکینز پاسخ اضطراری متخصص لورن Sauer. او با اشاره به کانادا چگونه تشخیص داده می شود اولین مسافر از ایران پس از رسیدن به آنجا با COVID-19 قبل از بسیاری از کشورهای دیگر حتی در نظر گرفته اضافه کردن ایران به خطر لیست.

اگر این بیماری در سطح جهان گسترش هر کس است که به احتمال زیاد به احساس آن گفته نانسی پرورش, معاون رئيس جمهور از انجمن بیمارستان های آمریکا. حتی کسانی که بیمار ممکن است نیاز به کمک دوستان و خانواده در انزوا و یا سلامت خود قرار ملاقات به تعویق افتاد.

“وجود خواهد داشت بسیاری از مردم را تحت تاثیر قرار حتی اگر آنها هرگز تبدیل به بیمار خود,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im