COVID-19 10 برابر کشنده تر از آنفولانزای خوکی – که

VACCINE NEEDED. A researcher works on virus replication in order to develop a vaccine against the coronavirus, in Belo Horizonte, state of Minas Gerais, Brazil, on March 26, 2020. File photo by Douglas Magno/AFP

واکسن مورد نیاز است. یک پژوهشگر آثار در تکثیر ویروس به منظور توسعه یک واکسن علیه coronavirus در بلو هوریزونته, دولت, از, میناس گرایس, برزیل, در مارس 26 سال 2020 است. فایل عکس توسط داگلاس Magno/AFP

ژنو, سوئیس – رمان coronavirus 10 برابر کشنده تر از آنفولانزای خوکی که ناشی از جهانی همه گیر در سال 2009 سازمان جهانی بهداشت گفت: آوریل 13, تاکید یک واکسن خواهد بود لازم به طور کامل توقف انتقال است.

که رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus گفته مجازی جلسه از ژنو است که این سازمان به طور مداوم به یادگیری در مورد ویروس جدید فراگیر جهان که در حال حاضر به کشته شدن نزدیک به 115,000 مردم و آلوده بیش از 1.8 میلیون.

“ما می دانیم که COVID-19 سریع گسترش می یابد و ما می دانیم آن است که کشنده 10 بار مرگبارتر از سال 2009 flu pandemic,” او گفت:.

که می گوید: 18,500 نفر از “آنفولانزای خوکی” یا H1N1, که برای اولین بار کشف شده در مکزیک و ایالات متحده در مارس 2009 اما لانست پزشکی برآورد تلفات بین 151,700 و 575,400.

این لانست بررسی شامل برآورد مرگ و میر در آفریقا و جنوب شرقی آسیا که به حساب میکنند.

شیوع بیماری که اعلام شد یک بیماری همه گیر در ژوئن 2009 در نظر گرفته و بیش از اوت 2010, معلوم می شود نه به عنوان کشنده به عنوان اولین ترسید.

واکسن عجله شد اما در حقیقت غرب به خصوص اروپا که برای انتقاد از زیاده در یک زمان هنگامی که سالانه شیوع آنفلوآنزا هر سال کشته بین 250000 هزار و 500 ، 000 نفر با توجه به که.

Tedros تاسف دوشنبه که برخی از کشورها شاهد دو برابر شدن موارد هر 3 تا 4 روز اما تاکید کرد که اگر کشورهای متعهد شدند به “اولیه مورد پیدا کردن تست جداسازی (و) مراقبت از هر مورد و ردیابی هر تماس” آنها می تواند در مهار این ویروس.

بیش از نیمی از جمعیت این سیاره در حال حاضر ماندن در منزل به عنوان بخشی از تلاش ها برای جلوگیری از گسترش ویروس اما Tedros هشدار داد که “ما در جهانی ارتباط معنی خطر re-مقدمه و تجدید حیات این بیماری ادامه خواهد داد.”

او اشاره کرد که در حالی که COVID-19 تا به حال شتاب به سرعت “آن شخصی بسیار آهسته تر.”

“به عبارت دیگر راه را به پایین است بسیار آهسته تر از راه گفت و تأکید کرد که “اقدامات کنترلی باید برداشته شود به آرامی و با کنترل. این نمی تواند اتفاق می افتد همه در یک بار.”

“کنترل اقدامات تنها می تواند برداشته شود اگر راست بهداشت عمومی اقدامات در محل از جمله ظرفیت قابل توجهی برای تماس با ردیابی,” او گفت:.

صرف نظر از تلاش قرار داده و در جای خود اذعان کرد که “در نهایت توسعه و تحویل امن و موثر واکسن مورد نیاز خواهد بود به طور کامل قطع انتقال است.”

یک واکسن است که تصور می شود حداقل 12 تا 18 ماه به دور است. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de