COVID-19 عفونت موشک وار رفتن در میان نیروهای نظامی مستقر در دراز مدت مراقبت از خانه

وزارت دفاع ملی می گوید: 28 کانادا خدمات اعضا — 12 در انتاریو و 16 در کبک — آزمایش مثبت برای رمان coronavirus پس از خدمت در دراز مدت مراقبت از امکانات در هر دو استان.

این یک افزایش چشمگیر در تعداد نظامی همه گیر موارد با توجه به این که کمتر از یک هفته پیش وزارت دفاع ملی (DND) بود گزارش تنها پنج مورد از COVID-19 در میان اعضای آن است.

دفاع مقامات قادر به توضیح پرش ناگهانی امروز اما اصرار دارد که همه از ایمنی لازم و آموزش اقدامات شده اند در محل قرار داده.

وجود دارد 1,675 خدمات اعضای شرکت کننده در این بیماری همه گیر عملیات پاسخ در هر دو استان; بسیاری از آنها backstopping کبک شبکه دراز مدت مراقبت از خانه.

این عملیات در پاسخ به درخواست از هم استانی دولت به عنوان نرخ ابتلا به عفونت در دراز مدت مراقبت از مراکز تحت الشعاع غیر نظامی کارکنان پشتیبانی.

شرایط خطرناک

DND متعهد هفته گذشته به انتشار اطلاعات هر 14 روز در مورد تعداد سربازان که تبدیل شده اند آلوده — اما البته تغییر و امروز اعلام می شود وجود دارد یک به روز رسانی روزانه.

سرهنگ-سرهنگ جیمز استاکر این افسر فرمانده ارضی نبرد با گروه 1 در انتاریو گفت: هر ماموریت منحصر به فرد خود را به چالش. او گفت که نیروهای تحت فرمان او هستند و به خوبی آموزش دیده و مجهز شده به عمل در آنچه در حال تبدیل شدن به شرایط خطرناک.

“من فکر می کنم آنها به خوبی آماده شده برای این کار” استاکر گفت: CBC اخبار امروز قبل از انتشار آمار و ارقام جدید توسط DND.

سازمان دیده بان | سرهنگ-سرهنگ جیمز استاکر در کانادا در افغانستان مشغول به کار در دراز مدت مراقبت از خانه

سرهنگ-سرهنگ جیمز استاکر توضیح می دهد که چه وظایف سربازان کانادایی در حال مصرف در داخل تسهیلات مراقبت دراز مدت و چگونه آنها رانده شده توسط میل به خدمت می کنند. 7:33

این پرش ناگهانی در موارد منجر به موشکافی بیشتر از اقدامات احتیاطی گرفته شده توسط ارتش و شخصی خود را به دنده محافظ.

سربازان در هر خانه سالمندان — ترکیبی از پرسنل پزشکی و هدف کلی سربازان را نشانه خود را بر روی تجهیزات حفاظتی آنها نیاز (مانند ماسک و لباس و چهره سپر) از مقامات استانی و دستورالعمل نظامی پزشکی شعبه و آژانس بهداشت عمومی کانادا.

نیروهای نیاز به آموزش بهتر می گوید: جانبازان مدافع

که آیا آنها می پوشند N-95 ماسک در کار بستگی به شرایط فردی در هر خانه و نحوه بستن آنها به بيماران سالمند مبتلا به رمان coronavirus.

“همه من می تواند ارائه دهد این است که ما به دنبال دستورالعمل مشاور پزشکی” گفت: Stocker. “آنها ارائه طیف وسیعی از دستورالعمل در مورد وضعیت و ما حکومت خودمان را بر این اساس.”

یک جانبازان مدافع چه کسانی بوده است ردیابی این بیماری همه گیر استقرار نیروهای نظامی در هفته گذشته گفت: او تا به حال هیچ مسائل با محافظ تجهیزات صادر شده به کانادا در افغانستان در نظر گرفتن بخشی در همه گیر پاسخ — اما نگران بود در مورد سطح خود را از آموزش است.

بازنشسته بدنی Sylivain Chartrand از کانادا جانبازان دفاع استناد یک گزارش از حومه شهر مونترال در دراز مدت مراقبت از سربازان در حال تغییر از لباس های کار خود را و دوباره به لباس خود را در همان اتاق.

او به نام بهتر برای آموزش و برای دولت فدرال برای تعیین دراز مدت مراقبت از خانه استقرار به عنوان یک “وظیفه ویژه” عملیات — که باز کردن درب به شرکت کانادایی در افغانستان دریافت دراز مدت مزایای جانبازان باید به آنها به آنها نیاز دارید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de