Covid-19 هند به روز رسانی: ما تا منحنی در حال حاضر. عوارض 68

تامیل نادو به روز رسانی

تامیل نادو در حال جهش بزرگ با تعداد کل coronavirus مثبت بیماران زوم به 411. در جمعه, 102 موارد مثبت تشخیص داده شد. به جز دو نفر در چنای با یک سفر سابقه به آمریکا و دیگری با ‘شرکت مرضی بیماری’ باقی مانده 100 تازه موارد مثبت بودند و همه در Tablighi Jamaat جماعت در دهلی نو در ماه مارس است. از 411 مثبت موارد 364 با حضور در دهلی نو دیدار از Tamil Nadu.

Telangana به روز رسانی

Telangana تا به حال دو مرگ در روز جمعه و گزارش 75 جدید موارد مثبت. این بالاترین تعداد موارد گزارش شده در یک روز را نشان می دهد که این بیماری همه گیر در حال حاضر در پای یک منحنی نمایی. تعداد کل موارد مثبت می ایستد در 229 و کل مرگ و میر در 11.

کمی خبر خوب در گریم روز

بوپال: اولین کسی که تست مثبت در بوپال لندن بازگشت و روزنامه نگار پدر مرخص شده از AIIMS بیمارستان پس از خود را تکرار نمونه های آزمایش منفی بود ،

هند تاج تلفات افزایش به 68

مرگ و میر به علت COVID-19 در هند افزایش یافته است به 68 وزارت بهداشت در بولتن امروز صبح گفت. تعدادی از موارد است که در حال حاضر به 2,902. ما باید داستان کامل به زودی.

فعال موارد دو برابر در چهار روز

هند در حال حاضر آماده در پای انتظار می رود منحنی نمایی از theCovid-19 اپیدمی با فعال تعداد موارد عبور از 2000 علامت گذاری بفرم شب گذشته. طبق آخرین به روز رسانی توسط دولت داشبورد در MyGov.در وجود دارد 2322 فعال موارد coronavirus موارد مثبت در حال حاضر. شده اند وجود دارد 62 مرگ و میر تا کنون.

هند در حال حاضر essaying شیب منحنی تا راست در حال حاضر. تعداد کل موارد دو برابر شده است در سه روز آخر. ما در 1,251 در مارس 31 و در حال حاضر ایستاده در 2322.

Indianexpress.com گزارش شده است که بیش از 25 درصد از مثبت تا کنون موارد مرتبط به Tablighi Jamaat جماعت برگزار Nizamuddin در دهلی نو در ماه گذشته.

جمعه دیدم بزرگترین سنبله در 24 ساعت با 478 مورد جدید گزارش شده است. از این 247 اند ترسیم شده است به Nizamuddin جمع آوری است.

در حالی که آن را وسوسه انگیز به فکر می کنم که این بیماری همه گیر را می توان دستگیر و اگر ما پیگیری کردن هر یک از مخاطبین از Nizamuddin positivies – کاملا یک وظیفه دلهره آور به خودی خود—ما در حال حاضر دریافت موارد که هیچ سفر تاریخچه در همه. به عنوان در مورد راجستان که درگذشت شب گذشته.

هیچ-سفر-تاریخ مرگ گزارش شده از راجستان

جیپور: 60 سال coronavirus مثبت زن بدون داشتن سفر تاریخچه درگذشت, در بیمارستانی در راجستان بیکانر در روز شنبه به دولت گزارش 12, تازه, مثبت, موارد مصرف چوب خط حساب کردن به 191.

قربانی 60 ساله ای که پذیرفته شده بود در PBM بیمارستان در بیکانر چهار روز پیش. او تا به حال هیچ سفر تاریخ است. او معلول و در ونتيلاتور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im