Covid-19 هند به روز رسانی: ما تا منحنی در حال حاضر. صادرات از کیت های آزمایش پیشتر

در همین حال ارتش مراحل را برای اهدای خون

هیچ کس به نظر می رسد که در مورد آن فکر, ولی چه کار می کنید اگر شما نیاز به خون ؟ هیچ کس می گذرد به بانک خون برای اطمینان حاصل کنید. پله به نقض این ارتش هند متعهد اهدای خون اردوگاه در درخواست از مقامات پزشکی در بنگلور.

این Kidwai بیماران مبتلا به سرطان بیمارستان مواجه شد کمبود حاد خون برای بیماران, بر این اساس یک درخواست برای خون ساخته شده بود به ارتش است. اقدام سریع در یک اهدای خون اردوگاه برگزار شد دیروز در مگ مرکز در بنگلور و بیش از 100 سرباز دراز به خون.

مودی خاموشی ممکن است باعث فروپاشی شبکه

در حال حاضر در اینجا چیزی است که برای رسانه های اجتماعی به بحث است. ماهاراشترا وزیر انرژی Nitin Raut می گوید: خاموش کردن چراغ به طور همزمان برای دو ساعت پیشنهاد شده توسط PM نارندرا مودی می تواند منجر به چند دولت, شبکه, سقوط و در نتیجه خاموشی در کل کشور است.

Raut به دادگاه تجدید نظر به مردم را به نگه داشتن چراغ های لازم در صفحه اصلی در حالی که اشتعال لامپ و شمع در روز یکشنبه به عنوان خواسته نخست وزیر نارندرا.

هند بست محدودیت در صادرات کیت تشخیصی

در حال حاضر که آن را روشن است که هند در حال رفتن به دیدن یک سر به فلک کشیده از coronavirus اعداد اداره کل تجارت خارجی (DGFT) در روز شنبه قرار دادن محدودیت بر صادرات تشخیصی کیت با اثر فوری.

تا به حال این صادرات اجازه داده شد بدون هیچ گونه محدودیت. قرار دادن آنها در زیر محدود رده معنی است که صادر خواهد شد و در حال حاضر نیاز به یک مجوز از DGFT برای خروجی محموله.

سطح شیب دار بالا تست: پریانکا گاندی

در حال حاضر که ما به خوبی و واقعا به دولت 3 از این بیماری همه گیر پریانکا گاندی Vadra گفت: آن را در حال حاضر ضروری برای هند بلافاصله به سطح شیب دار تا نرخ آن از تست و دولت باید قانون در حال حاضر برای این مستند به نتایج عملکرد. کنگره gen sec گفت: نرخ بالای تست را نشان می دهد اطلاعات با ارزش در مورد شدت بیماری و بیماری خوشه.

گجرات: همه موارد جدید عفونت های محلی

احمدآباد: گجرات شکسته است از طریق به 100 و بالاتر با 10 جدید مثبت گزارش شده تا کنون در روز شنبه. چوب خط حساب کردن در حال حاضر 105.

از این 10 جدید بیماران پنج از احمدآباد هر دو از گاندینگر و باونگر و یکی از پاتن دولت اصلی وزیر (بهداشت) Jayanthi راوی گفت.

بسیاری از این موارد انتقال محلی.

Covid-19 آخرین شماره

قابل توجهی وجود دارد واگرایی بین اعداد قرار توسط دولت مرکزی و بسیاری از مستقل انتقالها در دسترس وجود دارد. بسیاری از دومی به عنوان یکی از موفق توسط www.covid19india.org بستگی به آمار و ارقام ارائه شده توسط ایالات متحده.

نگاهی به آخرین شماره در covid19india.org. تاج اعداد مثبت هستند و نزدیک به 600 بیشتر از آخرین رقم در MyGov.در, است که 2650. این مرگ و میر بالاتر نزدیک به 20.

که به دلیل تاخیر بین دولت گزارش و مرکز به روز رسانی مکانیزم.

وجود دارد یک اختلاف مربوط به فرد اعداد بیش از حد. در هر صورت این یک هشدار دهنده تصویر است که در حال توسعه است. سمت راست وجود دارد 10 متحده با بیش از 100 موارد مثبت هر.

یک خوفناک طنز

حیدرآباد: در حالی که Telangana قانونگذاران باید copped عمیق حقوق و دستمزد قطع شده است وجود دارد هیچ گونه قطع و یا حتی تاخیر در حقوق نمایندگان مجلس است. دولت مرکزی واریز حقوق به حساب همه نمایندگان مجلس در روز جمعه. ما باید یک تایید از این از Lok سبها MP از کریمنگر, Komatireddy Venkatareddy. قانونگذاران در آندرا پرادش و Telangana مصرف قطع پرداخت 60 درصد در این ماه.

آخرین: یک مرگ هر یک در MP در گجرات

PTI گزارش دو ماه با استناد به مقامات: 36 سال از دولت کارمند درگذشت COVID-19 در چھندواڑا, Madhya Pradesh, گرفتن تلفات در آن دولت به نه. و یک زن که در احمدآباد در نظر گرفتن تلفات وجود دارد به 10.

کارناتاکا ثبت چهارم آن مرگ

Hubballi: یک هفتاد و پنج ساله از بگلکت درگذشت اواخر شب جمعه او چهارمین Covid-19 مرگ و میر در کارناتاکا. مقامات روشن است که آزمایش نمونه های گرفته شده از این مرد داده و منفی هر چند فرد متوفی تا به حال در تماس با او.

فرد متوفی را دفن برگزار خواهد شد روز شنبه مطابق با دستورالعمل های دقیق گذاشته برای دفع از بدن. یک و نیم کیلومتر شعاع اطراف مرد محل اقامت اعلام شده است حبس منطقه.

تامیل نادو به روز رسانی

تامیل نادو در حال جهش بزرگ با تعداد کل coronavirus مثبت بیماران زوم به 411. در جمعه, 102 موارد مثبت تشخیص داده شد. به جز دو نفر در چنای با یک سفر سابقه به آمریکا و دیگری با ‘شرکت مرضی بیماری’ باقی مانده 100 تازه موارد مثبت بودند و همه در Tablighi Jamaat جماعت در دهلی نو در ماه مارس است. از 411 مثبت موارد 364 با حضور در دهلی نو دیدار از Tamil Nadu.

Telangana به روز رسانی

Telangana تا به حال دو مرگ در روز جمعه و گزارش 75 جدید موارد مثبت. این بالاترین تعداد موارد گزارش شده در یک روز را نشان می دهد که این بیماری همه گیر در حال حاضر در پای یک منحنی نمایی. تعداد کل موارد مثبت می ایستد در 229 و کل مرگ و میر در 11.

کمی خبر خوب در گریم روز

بوپال: اولین کسی که تست مثبت در بوپال لندن بازگشت و روزنامه نگار پدر مرخص شده از AIIMS بیمارستان پس از خود را تکرار نمونه های آزمایش منفی بود ،

هند تاج تلفات افزایش به 68

مرگ و میر به علت COVID-19 در هند افزایش یافته است به 68 وزارت بهداشت در بولتن امروز صبح گفت. تعدادی از موارد است که در حال حاضر به 2,902. ما باید داستان کامل به زودی.

فعال موارد دو برابر در چهار روز

هند در حال حاضر آماده در پای انتظار می رود منحنی نمایی از theCovid-19 اپیدمی با فعال تعداد موارد عبور از 2000 علامت گذاری بفرم شب گذشته. طبق آخرین به روز رسانی توسط دولت داشبورد در MyGov.در وجود دارد 2322 فعال موارد coronavirus موارد مثبت در حال حاضر. شده اند وجود دارد 62 مرگ و میر تا کنون.

هند در حال حاضر essaying شیب منحنی تا راست در حال حاضر. تعداد کل موارد دو برابر شده است در سه روز آخر. ما در 1,251 در مارس 31 و در حال حاضر ایستاده در 2322.

Indianexpress.com گزارش شده است که بیش از 25 درصد از مثبت تا کنون موارد مرتبط به Tablighi Jamaat جماعت برگزار Nizamuddin در دهلی نو در ماه گذشته.

جمعه دیدم بزرگترین سنبله در 24 ساعت با 478 مورد جدید گزارش شده است. از این 247 اند ترسیم شده است به Nizamuddin جمع آوری است.

در حالی که آن را وسوسه انگیز به فکر می کنم که این بیماری همه گیر را می توان دستگیر و اگر ما پیگیری کردن هر یک از مخاطبین از Nizamuddin positivies – کاملا یک وظیفه دلهره آور به خودی خود—ما در حال حاضر دریافت موارد که هیچ سفر تاریخچه در همه. به عنوان در مورد راجستان که درگذشت شب گذشته.

هیچ-سفر-تاریخ مرگ گزارش شده از راجستان

جیپور: 60 سال coronavirus مثبت زن بدون داشتن سفر تاریخچه درگذشت, در بیمارستانی در راجستان بیکانر در روز شنبه به دولت گزارش 12, تازه, مثبت, موارد مصرف چوب خط حساب کردن به 191.

قربانی 60 ساله ای که پذیرفته شده بود در PBM بیمارستان در بیکانر چهار روز پیش. او تا به حال هیچ سفر تاریخ است. او معلول و در ونتيلاتور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im