COVID-19 آلوده بیش از 9000 آمریکا کارکنان مراقبت های بهداشتی: CDC

بیش از 9000 آمریکا کارکنان مراقبت های بهداشتی باید آزمایش مثبت برای CCP ویروس در فضای دو ماه و 27 فوت کرده اند در آن زمان با توجه به گزارش منتشر شده در مارس 14 توسط مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری (CDC).

فدرال داده است که اولین از نوع خود به ارائه بینش چگونه CCP (دیروز), ویروس, معمولا شناخته شده به عنوان رمان coronavirus مؤثر است کارکنان مراقبت های بهداشتی در سراسر ایالات متحده است.

CDC گزارش نشان داد که بین فوریه. 12 و 9 آوریل حداقل 9,282 مراقبت های بهداشتی کارگران قرارداد COVID-19—بیماری تنفسی ناشی از CCP ویروس. از 27 مرگ 10 نفر با سن 65 سال و بالاتر.

این رقم نشان دهنده حدود 3 درصد از 315,531 COVID-19 موارد گزارش شده به این سازمان در آن زمان. اما گفته است که به احتمال زیاد کم گرفتن اطلاعات داده شده در مورد این که آیا بیماران پزشکی کارگران در دسترس بود فقط 16 درصد از این موارد است. متحده ارائه اطلاعات به آژانس به صورت داوطلبانه است.

“که گفت: مطالعه هنوز هم ارائه می دهد مهم غذای آماده درس” گفت: دکتر رابرت Glatter یک پزشک اورژانس در شهر نیویورک Lenox Hill بیمارستان.

داده ها از 12 آمده است که انجام یک کار بهتر گزارش در مورد اینکه آیا بیماران مشغول به کار در پزشکی نشان داد که کارکنان مراقبت های بهداشتی ساخته شده تا برخی از 11 درصد از کل CCP ویروس موارد CDC گفت.

در مقایسه با CCP ویروس موارد در سراسر کشور بزرگتر نسبت تشخیص داده مراقبت های بهداشتی کارگران زن بودند (73 درصد از موارد) را سفید و جوان و یا میانسال بزرگسالان است. که سازگار با جمعیتی از مردم که کار در مراقبت های بهداشتی محققان گفت.

از کسانی که در زمینه های پزشکی در ایالات متحده است که قرارداد این ویروس CDC گفت: بیش از نیمی احتمال زیاد قرارداد آن را از طریق تماس با یک همکار یا با آلوده بیمار است. کمی بیش از نیمی از یک گروه از CCP ویروس مثبت کارکنان مراقبت های بهداشتی مورد مطالعه گفت: آنها تنها در معرض ویروس در محل کار, اما, محققان گفت: این سخت است برای اطمینان می دانم که چگونه افراد مختلف گرفتار مشکلات.

“تعداد کل COVID-19 موارد در میان [بهداشت] انتظار می رود که بیشتر در آمریکا و جوامع تجربه گسترده انتقال” در این گزارش هشدار داده است.

COVID-19 نفر در ایالات متحده پیشی گرفته اند 600,000 با حداقل 26,000 مرگ و میر با توجه به پیگیری نقشه توسط دانشگاه جانز هاپکینز است که collates رسمی دولت داده است.

Mark D. Neuman, دانشیار بیهوشی و مراقبت های ویژه در دانشگاه پنسیلوانیا گفت: وال استریت ژورنال که داده ها ارائه می دهد درک محدود از اینکه این ویروس در حال انتقال به پرسنل پزشکی در یک نرخ بالاتر از بقیه جمعیت داده شده است که آنها ممکن است احتمال بیشتری برای دریافت تست شده برای COVID-19.

“من دیده نمی شود آمار است که من فکر می کنم ما با داشتن مقیاس بزرگ مراقبت های بهداشتی کارگران عفونت” Neuman گفت.

“این مهم است که به ایجاد هر تلاش برای اطمینان از سلامت و ایمنی این ضروری ملی نیروی کار حدود 18 میلیون [پرسنل بهداشت و درمان] هر دو در محل کار و در جامعه” در این گزارش به این نتیجه رسیدند.

“بهبود نظارت از طریق روال گزارش گیری از شغل و صنعت نه تنها مزایای عبور, اما همه کارگران در طول COVID-19 بیماری همه گیر.”

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im