COVID-19 مرگ و میر در نیویورک ‘به طور موثر تخت’ به صورت 2 روز به عنوان منحنی احتمالا مسطح

روزانه مرگ و میر در نیویورک از COVID-19 بودند “به طور موثر تخت” برای دومین روز متوالی به عنوان مقامات دولتی ابراز خوش بینی که در اوج بیماری جدید وارد کرده است.

بینی که یک بار گفت: دولت نیاز به 140,000 تخت بیمارستان و 40000 هواکش شده اند به شدت گرفته شده را به عنوان آن به نظر می رسد apex ممکن است وارد در سطح بسیار پایین به عنوان ممکن است مسطح منحنی.

مناطقی که تجربه COVID-19 یک بیماری ناشی از CCP (دیروز), ویروس, معمولا شناخته شده به عنوان رمان coronavirus مشاهده افزایش موارد قبل از شماره قله و به زودی پس از قطره. این فرایند شناخته شده به عنوان یک منحنی توسط اپیدیولوژی.

“بیمارستان پذیرش می شوند ICU پذیرش هستند و روزانه لوله می شود. اینها همه نشانه های خوبی بود و نشان می دهد ممکن است مسطح منحنی” رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در آلبانی در روز دوشنبه.

نیویورک گزارش افزایش مرگ و میر ناشی از 4,159 به 4,758; پرش در موارد به 130,689; روزانه افزایش می دهد در بستری از 358 یا 2 درصد است; افزایش در ICU پذیرش تنها 128 یک قطره از 395 دو روز قبل; و فقط 132 جدید لوله کاهش از 351 در آوریل 3.

آمار برای 5 آوریل. مقامات شده اند گردآوری اطلاعات و انتشار آن به صورت روز قبل در جلسات.

Epoch Times Photo
جیم Malatras رئیس جمهور از دانشگاه ایالتی نیویورک Empire State College, نشان می دهد یک نمودار در یک کنفرانس مطبوعاتی در آلبانی در تاریخ 6 آوریل سال 2020 است. خط بنفش را نشان می دهد در این زمان میزان بستری شدن در بیمارستان است که بسیار پایین تر از مدل های پیش بینی شده. (تصویر/فرماندار نیویورک دفتر)

نیویورک است که تا کنون بیشتر تحت تاثیر دولت در کشور و تلاش برای واکنش نشان دادن به این بیماری همه گیر. بخش عمده ای از این موارد در شهر نیویورک که در آن رهبران گفتن اعضای عمومی در اواخر ماه مارس به ادامه رفتن به خوردن به کشورهای دیگر اعلام کرد تدابیر شدید.

مقامات معتقدند که در حال حاضر موارد جدید ممکن است plateaued بسیار پایین تر از پیش بینی قبلی یک نسخه ساخته شده تنها چند ساعت پس از یک مدل ذکر شده توسط کومو و ملی مسئولان به شکل نزولی تصحیح شد.

اعتقاد به این است که آگاهانه توسط قوی داده است که مقامات باید وارد جیم Malatras رئیس جمهور از دانشگاه ایالتی نیویورک Empire State College گفت: در کنفرانس مطبوعاتی. “ما به طور بالقوه در راس و یا آغاز می شود و در راس,” او گفت:.

اجتماعی فاصله گرفتن اقدامات منجر به کاهش میزان بستری شدن در بیمارستان و آنها باید در محل اقامت مقامات گفت. کومو گفت: این مهم نیست که آیا اوج وارد شده به این دلیل که سیستم بهداشت و درمان است که در حال حاضر در حداکثر ظرفیت امروز. هواکش در حال نقل مکان کرد و از شمال ایالت بیمارستان به downstate بیمارستان همراه با تجهیزات حفاظت فردی مانند ماسک, در حالی که ارتش ایالات متحده است و آوردن Javits Center در منهتن آنلاین برای کمک به شهر نیویورک بیمارستان رسیدگی هجوم موارد است.

دنبال Zachary در توییتر: @zackstieber

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de