COVID-19 داده مطابقت ندارد افراطی ترین مدل: دکتر Birx

COVID-19 مدل که پیش بینی مرگ میلیون ها نفر به علت این بیماری همه گیر “مطابقت ندارد واقعیت بر روی زمین” در ایالات متحده آمریکا کاخ سفید coronavirus پاسخ مدیر گفت: در روز پنج شنبه.

“مدل ها مدل های” دکتر دبورا Birx گفت: در Coronavirus نیروی کار جلسه. “هنگامی که مردم شروع به صحبت کردن در حدود 20 درصد از جمعیت آلوده شدن آن بسیار ترسناک است اما ما نمی داده که بازی هایی است که بر اساس تجربه ما.

او افزود که با توجه به داده های کنونی “وجود دارد هیچ مدل در حال حاضر هیچ واقعیت بر روی زمین که در آن ما می توانید ببینید که 60-70 درصد از آمریکایی ها در حال رفتن به دریافت آلوده در 10-12 هفته.”

Birx اشاره به مدل سازی پیش بینی های طرح ریزی تا 2.2 میلیون مرگ و میر ناشی از CCP ویروس, همچنین شناخته شده به عنوان رمان coronavirus در ایالات متحده و نیم میلیون مرگ و میر در انگلستان است.

بار عصر اشاره به رمان کروناویروس که باعث بیماری COVID-19 به عنوان CCP virus چرا که حزب کمونیست چین را coverup و سوء مدیریت مجاز ویروس به گسترش در سراسر چین و ایجاد یک جهانی همه گیر.

“پیش بینی های این مدل مطابقت ندارد واقعیت بر روی زمین در چین, کره جنوبی و یا ایتالیا. ما پنج برابر اندازه ایتالیا,” او اضافه شده است. “اگر ما ایتالیا و آیا تمام کسانی که در بخش های ایتالیا باید نزدیک به 400 ، 000 مرگ و میر. آنها نزدیک به دستیابی به آن است.”

ایتالیا کشته شدگان در روز پنجشنبه بود در کمی بیش از 8,200.

Birx تاکید کرد که این تخمین ها بر اساس مدل های که در نظر نمی مداوم در تلاش برای کند کردن روند گسترش این ویروس در سراسر جهان است.

“اعداد است که قرار داده شده است وجود دارد در واقع بسیار ترسناک به مردم است,” او گفت: در این جلسه.

“اگر شما این پیش بینی ها زمانی که شما به کسانی که بینی که گفت:” در آلمان و دیگران که در ضمنی که 60 درصد یا 50 درصد از جمعیت را آلوده می شود بسیار روشن است: تنها راهی است که اتفاق می افتد این است که اگر این ویروس باقی می ماند به طور مداوم در حال حرکت از طریق جمعیت در این چرخه در پاییز چرخه و چرخه” Birx گفت.

نویسنده این مدل پس گفت که مرگ و میر در انگلستان بعید است به بیش از 20,000 Birx گفت: به عنوان اقدامات سختگیرانه برای محدود کردن جنبش تا به حال اجرا شده است با سه هفته کل مستند.

“یک و نیم میلیون به 20 ، 000. ما به دنبال در که در جزئیات بزرگ به درک که تنظیم” Birx اضافه شده است.

تهمت و شک و تردید در چین CCP ویروس اطلاعات

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ضمن ابراز شک و تردید خود را در مورد تعداد COVID-19 مورد گزارش توسط حزب کمونیست چین (CCP) در آن داده های رسمی که نقل شده است در سراسر جهان.

“شما نمی دانید که آنچه در این شماره ها در چین” رئیس جمهور گفت: وقتی پرسید که توسط یک خبرنگار که آیا او شگفت زده شد که ایالات متحده پیشی گرفته است چین در تعداد موارد CCP ویروس.

ردیابی نقشه منتشر شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز در حال حاضر نشان می دهد که ایالات متحده 85,991 تایید موارد در مقایسه با چین که به دعوت رسمی مورد تایید شده در مجموع 81,782. CCP ویروس مرگ و میر در آمریکا افزایش یافت و به 1,296 توسط پنج شنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او فکر می کند این افزایش در مواردی که گزارش شده در ایالات متحده است “ادای احترام به تست—ما در حال آزمایش تعداد فوق العاده ای از مردم … ما در حال انجام کار فوق العاده ای تست.”

“من مطمئن هستم که شما قادر به بگویید که چه چین تست شده است یا نه تست” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: خبرنگار. “من فکر می کنم که کمی سخت است.”

با توجه به Epoch Times’ تحقیقات واقعی در چین تعداد موارد و مرگ و میر ناشی از CCP ویروس به احتمال زیاد به بیش از 10 برابر بیشتر از چیزی است که گزارش شده است.

COVID-19 می تواند کشتن 81,000: مطالعه

طبق آخرین تجزیه و تحلیل انجام شده توسط دانشگاه واشنگتن دانشکده پزشکی آن است که تخمین زده است که در چهار ماه آینده COVID-19 می تواند کشتن بیش از 81,000 مردم در ایالات متحده و شیوع بیماری ممکن است فروکش تا ماه ژوئن.

این مرگ و میر می تواند متفاوت باشد از 38,000 به 162,000 های مدل سازی پیشنهاد شده است. نویسنده سرب از مطالعه دکتر کریستوفر موری که مدیر موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی در دانشگاه واشنگتن در نگاه اطلاعات از دولت ها و بيمارستان ها و منابع دیگر برای اطلاع رسانی به تجزیه و تحلیل خود را.

میمی Nguyen Ly کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im