تالاهاسی فلوریدا. (AP) — فلوریدا نمی تواند نوار felons که وقت خود را در خدمت از ثبت نام برای رای دادن به سادگی از آنجا که آنها قادر به پرداخت تمام جریمه ها و هزینه های ناشی از موارد یک دادگاه تجدید نظر فدرال حکومت شنبه.

سه قاضی پنل 11, ایالات متحده مدار دادگاه تجدید نظر تایید یک تالاهاسی قاضی فدرال دستور مقدماتی که اجرای متمم 4 — مورد تایید اکثریت رای دهندگان در سال 2018 به اجازه می دهد بیشتر felons که وقت خود را در خدمت به دست آوردن حق رای به مبلغ یک نظرسنجی ناعادلانه مالیاتی که disenfranchise بسیاری از آنها..

سخنگوی کالیفرنیا ، ران DeSantis گفت: دولت بلافاصله بخواهید کل 11th مدار به تجدید نظر در این حکم. علاوه بر این یک محاکمه کامل در مورد این مسئله این است که مجموعه ای برای شروع این بهار.

ایران-چراغ قوه مقننه و DeSantis سال گذشته به تصویب اجرای قانون برای اصلاح قانون اساسی با بیان اینکه تنها felons که تکمیل همه شرایط خود را در جملات باید مجاز به رای دادن. او و اوباما به قانونگذاران می گویند که برای به دست آوردن حق رای felons نه تنها باید خدمت خود را در زندان زمان و همچنین پرداخت جریمه و حقوقی دیگر تعهدات مالی.

که به چالش کشیده شد در دادگاه فدرال در رای دادن حقوق گروه به نمایندگی از 17 شاکیان به دنبال سرنگونی قانون

به عنوان بسیاری از 1.6 میلیون فلوریدا felons که خود را به اتمام زندان می تواند دوباره رای گیری امتیازات تحت متمم 4,

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im