یک زن و شوهر که مبتلا به کروناویروس, همچنین شناخته شده به عنوان COVID-19 پرواز در دو هواپیماهای مسافربری در اوایل این ماه در اطراف هاوایی با توجه به اظهارات هاوایی شرکت های هواپیمایی و خطوط هوایی دلتا.

یک زن و شوهر از ژاپن رفتگان از اوآهو بعد از آزمایش مثبت برای ویروس KHON2 گزارش شده است. دلتا گفت: این ایستگاه که پرواز 611 چپ از هونولولو به ناگویا در فوریه. 6.

دلتا گفت: این کار در هماهنگی با مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) و مقامات ژاپنی با توجه به خروجی اخبار. شرکت هواپیمایی نیز در تلاش برای تماس با هر یک از مسافران که ممکن است پرواز در همان پرواز است.

“ما آگاه گزارش می دهد که دو نفر از مشتریان که در حال درمان برای رمان coronavirus (2019-nCOV) به تازگی از سفر هم بین هونولولو و ناگویا و ما در حال برقراری ارتباط با مناسب مقامات بهداشت عمومی, دلتا” گفته فاکس نیوز. آن اضافه شده است که آن را “گام های لازم برای اطمینان از ایمنی از مشتریان و خدمه.”

زن و شوهر نیز در زمان هاوایی پرواز هواپیمایی HA265 از هاوایی شهر کهولوی به هونولولو در فوریه. 3 هواپیمایی را تایید کرد.

CDC مقامات خواسته خطوط هوایی هاوایی به ارائه اطلاعات در مورد پرواز “که حمل و نقل یک بازدید کننده که تا به حال از بیمار شدن و پس از بازگشت به ژاپن در یکی دیگر از حامل بعد از آن در هفته تشخیص داده شد با COVID-19,” خطوط هوایی هاوایی گفت KHON2.

Epoch Times Photo
هاوایی هواپیمایی جت taxies به باند در Phoenix Sky Harbor International Airport in Phoenix, Ariz., در فوریه. 14, 2006. (کارن Bleier/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

“ما ما صادقانه آرزوها برای این آقایان بهبودی کامل و در حال همکاری با سازمان بهداشت و درمان به پشتیبانی اطلاع از مسافران به عنوان آنها تعیین لازم است” این شرکت اضافه شده است. “ما نیز در روند رسیدن به خدمه و عوامل که پشتیبانی این پرواز خاص به مطمئن شوید که آنها سالم هستند و پشتیبانی می کند.”

زن و شوهر ژاپنی که گفته می شود در 60s, بنا به گزارش ها در آنجا ماند در گرند Waikikian هتل, operated by Hilton Grand Vacations در اوآهو. در فوریه. 3 شوهر شروع به نمایشگاه خفیف, علائم سرد مانند بدون تب است.

هنگامی که مرد از بازگشت به ژاپن در فوریه. 8 او در بیمارستان بستری شد با تب بالا قبل از مقامات مشخص شد که او قرارداد COVID-19. او نیز مبتلا به پنومونی خون گزارش شده است.

همسر بعد از آزمایش مثبت برای این ویروس و به بیمارستان منتقل شد, مقامات گفت.

تا کنون ایالات متحده 29 مورد از COVID-19 از جمله 14 نفر بودند که تخلیه از یک کشتی کروز برگزار شد و در انزوا در سواحل ژاپن به دو پایگاه نظامی برای اجباری 14 روز دوره قرنطینه. کسانی که مسافران وارد شده در صبح روز دوشنبه و در حال حاضر برگزار شود در پایگاه نیروی هوایی تراویس در ایالت کالیفرنیا و در لککلند ایر فورس بس در تگزاس است.

15 سایر موارد تایید شده اند در کالیفرنیا تگزاس, ویسکانسین, ایلینوی, ماساچوست واشنگتن و آریزونا. هیچ موارد هنوز به تایید در هاوایی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im