Costco به نیاز مشتریان پوشیدن ماسک یا پوشش صورت

Costco است که نیاز به همه مشتریان به پوشیدن ماسک یا دیگر پوشش صورت این شرکت اعلام کرد.

قانون جدید اجرا “برای محافظت از ما اعضا و کارکنان” می رود در اثر چهار شنبه, آوریل 4 این شرکت در بیانیه ای گفت.

“همه Costco اعضا و مهمانان باید پوشیدن یک ماسک و یا در صورت پوشش است که پوشش دهان و بینی در تمام اوقات در حالی که در Costco. این شرط صدق نمی کند و برای کودکان با سن کمتر از 2 یا به افرادی که قادر به پوشیدن ماسک یا پوشش با توجه به وضعیت پزشکی” آن را اعلام کرد.

حکومت است نه به معنای به عنوان یک جایگزین برای اجتماعی فاصله و یا نگه داشتن فاصله بین یک فرد و مردم در آنها زندگی نمی کنند ،

“لطفا ادامه به رعایت قوانین در مورد فاصله مناسب در حالی که در Costco در محل. با تشکر از شما برای درک خود را و همکاری” Costco اعلام کرد.

تعدادی از شهرستانها نواحی و کشورهای سراسر کشور نیاز مردم به پوشیدن ماسک در داخل شلوغ اماکن عمومی مانند فروشگاه های مواد غذایی. دولت فدرال معکوس آن توصیه های قبلی در مورد ماسک ماه گذشته مردم را به پوشیدن ماسک در مناطق که در آن “جایی که دیگر اجتماعی فاصله اقدامات دشوار است برای حفظ.”

Epoch Times Photo
مشتریان پوشیدن ماسک برای جلوگیری از گسترش CCP ویروس به عنوان خط آنها را برای ورود به یک Costco در وهیتن مریلند در 16 آوریل سال 2020 است. (تراشه Somodevilla/گتی ایماژ)

برگشت آمد به دلیل از بدن در حال رشد از شواهد با اشاره به بخش های مهمی از COVID-19 بيمار نشان دادن هیچ نشانه ای ندارند.

دیگر مطالعات نشان می دهد افرادی که نیست نشان دادن علائم می تواند انتقال CCP (دیروز), ویروس, یک رمان coronavirus از چین است که باعث COVID-19.

Costco ساخته شده است که تعدادی از تغییر سیاست با توجه به همه گیر, سفارش بیش از دو نفر برای ورود به انبارها در ایالات متحده با هر کارت عضویت. فروشگاه ها در, El Paso, تگزاس, ایالت کنتاکی و پورتوریکو هستند تنها اجازه می دهد یک فرد در هر کارت.

Costco در انبارها ذخیره 9 صبح تا 10 صبح دوشنبه از طریق جمعه برای اعضای 60 ساله یا مسن تر و افراد معلول است.

CCP ویروس در درجه اول باعث بیماری شدید در افراد مسن و افراد با شرایط بهداشتی اساسی.

دنبال Zachary در توییتر: @zackstieber

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im