Costco مشتریان خداحافظی به نمونه های رایگان میان شیوع کروناویروس

Costco است به حالت تعلیق توزیع رایگان آن به عنوان نمونه از شیوع کروناویروس در حال حاضر به حداقل 25 متحده با توجه به گزارش های متعدد.

“با توجه به شیوع کروناویروس وجود دارد هیچ محصول غذایی نمونه” یک Costco نماینده ایالت تنسی گفت: امروز ان بی سی.

آن است که روشن نیست که آیا این نمونه است که قطع در سراسر زنجیره ای و یا فقط در انتخاب مکان.

Epoch Times Photo
خریداران خط خارج Costco برای خرید لوازم پس از هاوایی وزارت بهداشت در چهارشنبه توصیه ساکنان آنها باید به سهام تا در 14 روز تامین آب و غذا و دیگر ضروریات برای خطرات بالقوه رمان coronavirus در هونولولو, هاوایی, on Feb. 28 سال 2020. (Duane Tanouye از طریق بی بی سی)

ایالات متحده آمریکا امروز گزارش گفت: Costco فروشگاه نمایندگان در کالیفرنیا و واشنگتن و فلوریدا گفت: آنها نمی دانند که نمونه رایگان خواهد یک بار دیگر در ارائه Costco.

این حرکت توسط Costco برای برش نمونه های رایگان به شرح زیر گزارش می دهند که معامله گر جو تغییر چگونه کارکنان خود توزیع مواد غذایی نمونه برای مشتریان داخلی یادداشت به بیرون درز هفته گذشته و بازدید خودی کسب و کار.

بر اساس قوانین جدید معامله گر جو کارمندان بنا به گزارش های مورد نیاز برای خدمت به نمونه ها و همچنین ظروف به طور مستقیم به خریداران به جای آنها نشسته و پلاتر. مشتریان در ضمن قرار است به استفاده از ظروف برای غذا خوردن نمونه رایگان به جای نیاز به استفاده از دست برهنه خود را.

افزایش اختلال

بیش از نیمی از 50 ایالت آمریکا گزارش موارد از جمله موارد برای اولین بار در ویرجینیا و کانکتیکات در روز یکشنبه. با توجه به COVID-19 مورد به روز رسانی از 3:53 pm ET توسط دانشگاه جانز هاپکینز وجود دارد 484 تایید عفونت در ایالات متحده از جمله 20 مرگ و میر.

به عنوان شیوع بیماری در امریکا زندگی روزانه شده است به طور فزاینده ای مختل شود. کنسرت و همایش لغو شده دانشکده ها گفته اند دانش آموزان را به ماندن در خانه و شرکت در کلاسهای آنلاین و شده اند وجود دارد گزارش های متعدد از وحشت خرید.

Epoch Times Photo
خریداران در Costco فروشگاه خرید کاغذ توالت پس از هاوایی وزارت بهداشت توصیه ساکنان آنها باید به سهام تا در منابع بالقوه خطرات ناشی از رمان coronavirus در هونولولو, هاوایی, on Feb. 28 سال 2020. (حسن نیت ارائه میدهد از Duane Tanouye از طریق بی بی سی)

در حالی که ویدئوها را منتشر و در رسانه های اجتماعی نشان جمعیت از مشتریان پوشش خارج Costco و یک بار در داخل عجله به سهام تا بر روی کاغذ توالت میزان وحشت خرید در ایالات متحده است و نه آمار افراط در ایتالیا و اروپا بزرگترین COVID-19 کانون با برخی از 16 میلیون نفر در حال حاضر تحت قرنطینه.

ویدئوها پست شده در رسانه های اجتماعی نشان داد مصرف کنندگان در ایتالیا آینده به ضربات در اختلافات بیش کالا, در حالی که پست های دیگر نشان می دهد ردیف قفسه های خالی.

هنوز هم وجود دارد به نظر می رسد رشد حس فوریت در میان آمریکایی ها به انبار کردن کالاهای اساسی و آماده شدن برای طولانی خانه قرنطينه.

“من خرید برخی از آنفولانزا درمان و قاتلان درد—اگر من تا هفته آینده صبر کنید ممکن است چیزی باقی مانده است” گفت: دین McKnight یک مهندس در Austin, تگزاس, به عنوان او motioned به قفسه در یک HEB سوپر مارکت که خالی شد از چند بیش از حد داروها در درجه اول درمان آنفولانزا برای کودکان.

McKnight به رویترز گفت او در هنگ کنگ و چین در طول شیوع سارس و می داند دست اول تاکید می کند که گلوله برفی کردن ترس از یک بیماری همه گیر می شود اما گفت که او نه دست پاچه.

“ما اضافی به ماه ارزش ينهلرس برای همسرم, اما ما نمی جوراب زنانه ساقه بلند در داروها یا مواد غذایی به عنوان اگر ما انتظار داریم که به نیاز به امن چندین ماه از منابع در حال حاضر” او به رویترز گفت در پایان ماه فوریه.

در میان افزایش تقاضا برای کالاها مانند بطری آب و مواد ضد عفونی کننده, Costco گفت: تلاش برای حفظ سطوح کافی از سهام.

“ما در حال گرفتن تحویل روزانه اما هنوز هم به اندازه کافی با توجه به افزایش سطح تقاضا در برخی از اقلام کلیدی” گفت: Costco CFO ریچارد Galanti با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز.

برخی از Costco مکان اعمال محدودیت چقدر کاغذ توالت یا حوله کاغذی, مردم می توانند با توجه به گزارش.

پیروی تام در توییتر: @OZImekTOM

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im