کاستاریکا کشتی مسافری شکایت بیش از شرکت ادعا نادرست از ویروس پاسخ

سابق مسافر از کاستاریکا Luminosa ثبت یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام در برابر کاستاریکا کشتی در مارس 7, ادعا کروز خط شکست خورده برای هشدار دادن به مسافران در مورد قرار گرفتن در معرض بالقوه به CCP ویروس و قرار دادن آنها در معرض خطر است.

شاکی شناسایی شده به عنوان پل ترنر از ویسکانسین ادعا در طرح دعوی در دادگاه (pdf) که خط کروز نیست اطلاع رسانی به مسافران در مورد فردی که قبلا روی عرشه کشتی برای سابق سفر که متحرك پس از نمایش نشانه های سازگار با CCP (دیروز), ویروس, معمولا شناخته شده به عنوان رمان coronavirus.

ترنر یک مسافر روی عرشه کشتی کوستا Luminosa که در سمت چپ فورت لادردیل فلوریدا در مارس 5 در دو روز کروز به مقصد ونیز ایتالیا. زمان آن لنگر انداخت در بندر مارسی تنها چند هفته بعد از 36 نفر در هیئت مدیره شده بود با آلوده CCP ویروس.

در طرح دعوی در دادگاه واصل در ایالات متحده دادگاه منطقه منطقه جنوب فلوریدا توسط شرکت حقوقی از Lipcon, Margulies, Alsina & Winkleman شاکی مدعی خط کروز ساخته شده “عمدی تصمیم گیری” را فشار پیش با کروز در حالی که دانستن حداقل یک مسافر متحرك با پتانسیل علائم COVID-19 بیماری ناشی از CCP ویروس.

طرح دعوی در دادگاه نیز مدعی کاستاریکا کشتی متعلق به این کارناوال شرکت—عمدا اقدام به “پنهان کردن” این اطلاعات از مسافران روی عرشه کشتی کروز که رفتگان از فلوریدا.

“در انجام این کار, کاستاریکا در معرض بیش از 2000 مسافر به شدت مسری coronavirus و در معرض مسافران به خطر واقعی فوری فیزیکی آسیب و مرگ” مقالات دادگاه دولت است.

سه روز پس از کروز رفتگان یک زن و شوهر مسن متحرك در اولین توقف در پورتوریکو نمایش پتانسیل CCP ویروس علائم. آنها بعد از بستری و آزمایش مثبت برای ویروس. چهار دیگر ناخوشی مسافران بعد متحرك در اسپانیایی, قناری, جزیره تنریف.

ریاست گفت که قبل از docking در مارسی کوستا Luminosa اعلام کرده بود به مقامات که 75 نفر علائم بیماری تنفسی و یا تا به حال شده است با مردم در تماس با آن است.

ترنر مدعی است که خط کروز تحت فشار قرار دادند به جلو با کروز با وجود آگاه بودن از یک سفر مشورتی صادر شده توسط مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری در مارس 8 توصیه آمریکایی ها اجتناب از همه سفر کروز.

“آنها کشیده شد در سراسر اقیانوس اطلس در تیک تاک coronavirus بمب ساعتی” کت و شلوار مدعی.

“به عبارت ساده کاستاریکا بی پروا و عمدا قرار داده و هزاران نفر از مسافران آن از طریق یک کابوس زندگی پس از آن می تواند محافظت از خط پایین خود را.”

شاکی است که به دنبال تمام خسارت موجود در قانون از جمله خسارات تنبیهی با توجه به طرح دعوی در دادگاه.

کاستاریکا کشتی گفت: در یک ایمیل گفته: “کاستاریکا Crociere تایید می کند که این مورد ثبت شده است. با توجه به سیاست این شرکت اظهار نظر نمی کنم در باز قضایی موارد اما مکان بیشترین اعتماد به نفس در مراجع قضایی.”

رادیو فردا کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im