Coronavirus: آنچه اتفاق افتاده در سراسر جهان در ژوئن 27

آخرین:

فلوریدا و آریزونا و نوادا ثبت روزانه اوج برای موارد COVID-19 روز شنبه با تاکید بر بدتر شدن گسترش این ویروس در ایالات متحده و باعث برخی از آنها را به عقب بازگشایی مجدد برنامه.

فلوریدا در صبح روز شنبه گزارش داد 9,585 عفونت های جدید در 24 ساعت گذشته — یک رکورد برای دومین روز — در حالی که آریزونا ثبت 3,591 موارد جدید COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس مطابق آن قبل از رکورد در ژوئن 23. نوادا فاش 1,099 موارد جدید دو بالا قبلی خود را در حالی که کارولینای جنوبی و گرجستان گزارش 1,604 و 1,990 عفونت های جدید بود که همچنین جدید روزانه اوج.

ایالات متحده به حدود 2.5 میلیون نفر تایید موارد COVID-19 با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز. این کشور همچنین از ثبت بیش از 125,000 مرگ و میر.

کارشناسان می گویند تعداد واقعی موارد است که بدون شک بالاتر است. این است که هر دو به دلیل ناقص تست و دلیل آن است که تبدیل شدن به روشن تر به دانشمندان است که تعداد قابل توجهی از افراد آلوده به ویروس اما احساس بیماری یا علائم نشان می دهد.

افزایش در ایالات متحده شده ترین تلفظ در تعداد انگشت شماری از جنوب و کشورهای غربی که بازگشایی زودتر و به شدت بیشتر از سایر نقاط کشور است.

روز جمعه به عنوان ایالات متحده ثبت بزرگترین روزانه مورد تعداد pandemic, Dr. Anthony Fauci, ملت را بالا متخصص بیماری های عفونی گفت: دولت فعلی استراتژی برای پیدا کردن و جداسازی افراد آلوده بود “کار نمی کند” تا حدودی با توجه به بدون علامت قابل توجهی گسترش یافته است.

سازمان دیده بان | کاخ سفید coronavirus وظیفه نیروی دیدار به عنوان ایالات متحده رکورد بازدید-موارد بالا:

کاخ سفید coronavirus نیروی کار برگزار شد اولین جلسه رسانه در دو ماه بعد از ایالات متحده یک رکورد بالا برای موارد جدید. 2:01

بدتر شدن سرایت در ایالات فلوریدا و تگزاس ایجاد کرده است یک تقسیم صفحه نمایش اثر با نیویورک و کشورهای همسایه آن است که سخت ترین ضربه در ابتدا گزارش کاهش موارد و جعل پیش با بازگشایی برنامه.

در برگشت از اوایل حرکت به استراحت محدودیت تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت روز جمعه دستور میله در سراسر کشور به نزدیک و مورد نیاز رستوران ها برای محدود کردن داخلی صندلی ظرفیت به 50 درصد است.

فلوریدا یکی دیگر دولت است که بازگشایی اقتصاد خود را نسبتا به سرعت گفت: صاحبان نوار در روز جمعه بلافاصله پس از توقف خدمت به الکل در محل خود.

در عین حال با وجود بالا رفتن سرسام آور تعداد مورد هر دو ابوت و فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis حاضر به موضوع ایالتی مقرر در ماسک-پوشیدن به جای امید بستن به ترک که تصمیم به شهرداری های محلی. هر دو ابوت و DeSantis هستند جمهوریخواه همان حزب به عنوان رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

کامی کیم مدیر بخش بیماری های عفونی و بین المللی پزشکی در دانشگاه فلوریدای جنوبی در تمپا گفت: دولت رهبران مدعی پیروزی بیش از حد به زودی بعد از مستندات برداشته شد شروع در اوایل ماه مه در حالی که دادن پیام های متناقض در پوشش صورت با پوشیدن ماسک خود را.

“این فقط انکار کامل توسط یک نوار از سیاستمداران,” او گفت: پیش بینی است که دولت ممکن است نیاز به خاموش کردن دوباره. “متاسفانه جامعه ما هنوز هم نیست و مصرف آن بسیار جدی است. مردم نمی پوشیدن ماسک.”

خطوط وسایل نقلیه صبر در coronavirus تست سایت در خارج از راک ورزشگاه در میامی گاردنز فلوریدا., در روز جمعه. (Wilfredo لی/آسوشیتد پرس)

معاون رئیس جمهور مایک پنس به نام برنامه ریزی شده تور اتوبوس در فلوریدا به نفع خود و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات به عنوان یک نتیجه. کاخ سفید تایید کرد که او هنوز هم در رفت و آمد به وزارت امور خارجه برای دیدار با رژیم صهیونیستی. ران DeSantis و بهداشتی-مراقبت از تیم.

پنس روز جمعه گفت در طول یک جلسه توجیهی کاخ سفید را coronavirus نیروی کار است که او را دیدار فلوریدا تگزاس و آریزونا در این هفته برای دریافت یک “زمین گزارش” در خونتان موارد COVD-19 سراسر sunbelt.

برخی از آریزونا بیمارستان ها آغاز کرده اند فعال خروش قصد دارد برای افزایش ظرفیت خود را برای درمان coronavirus بیماران به عنوان مورد تأیید ظهور و بیشتر مردم به دنبال درمان. دولت در بخش بهداشت و درمان در روز شنبه گزارش داد 3,591 اضافی مورد تأیید افزایش دولت در مجموع به 70,051. شده اند وجود دارد 1,579 دفاع کرد گرفته شد شناخته شده مرگ و میر از جمله 44 گزارش روز شنبه.


آنچه اتفاق می افتد با COVID-19 در کانادا

صدها نفر از مردم در سراسر کینگستون, Ont., منطقه در حال حاضر در حال آزمایش پس از به طور بالقوه در معرض رمان coronavirus و مقامات بهداشتی می گویند که آنها در حال انتظار مثبت آزمون در پایان تعطیلات آخر هفته پس از شیوع در محلی ناخن سالن.

از بعد از ظهر جمعه 16 نفر تست مثبت برای COVID-19 پس از کار در دیدن و یا آمدن به تماس با کسی که در بینه ناخن و آبگرم در این شهر پایان غرب است.

کینگستون روز جمعه اعلام کرد استفاده از ماسک های اجباری در داخل مکان های عمومی در پاسخ به شیوع بیماری است.

سازمان دیده بان | Kingston, Ont., باعث می شود ماسک های اجباری در داخل اماکن عمومی:

مقامات بهداشت عمومی در کینگستون, Ont., نگاهی فوق العاده مرحله از نیاز به استفاده از ماسک در داخل اماکن عمومی پس از شیوع حداقل 16 موارد ترسیم شده به یک ناخن سالن وجود دارد. 1:42

همانطور که از 7 p. m. ET در شنبه, کانادا به حال 103,032 تایید و presumptive coronavirus موارد است. استان ها و مناطق ذکر شده 65,973 از موارد به بهبود و یا حل و فصل شود. یک CBC News چوب خط حساب کردن از مرگ و میر بر اساس استانی گزارش منطقه ای اطلاعات سلامت و CBC گزارش شده بود در 8,565.

سازمان دیده بان | Air Canada top world news برای متوقف کردن جسمی در فاصله پرواز:

هوایی کانادا و top world news در حال پایان دادن به صندلی خود را فاصله گرفتن از سیاست. حمل و نقل کانادا ذکر شده فاصله فیزیکی میان راه های کلیدی برای کمک به جلوگیری از گسترش این ویروس در یک راهنمای صادر شده به صنعت حمل و نقل هوایی در ماه آوریل است. 2:18

آنچه اتفاق می افتد در بقیه جهان

هند‘s تایید coronavirus موارد عبور از نیم میلیون در روز شنبه با ضبط 24 ساعته پرش از 18,552 عفونت.

کشور را به وزارت بهداشت گزارش شده 384 جدید مرگ و میر بالا بردن مجموع به 15,685.

افزایش درخواست مقامات در شمال شرقی ایالت آسام به تحمیل یک هفته دو مستند در پایتخت ایالت Gauhati. حدود 700 مورد جدید گزارش شده وجود دارد فقط در چهار روز.

یک زن واکنش نشان می دهد به عنوان یک پزشکی کارگر با یک سواب از او به تست برای بیماری کروناویروس (COVID-19) در احمدآباد هند روز جمعه. (Amit دیو/فردا نیوز)

وزیر بهداشت Himanta Biswa سرما گفت: بقیه آسام قرار داده خواهد شد تحت یک شب مقررات منع رفت و آمد و آخر هفته مستندات.

او از مردم خواست تا فروشگاه کالاهای ضروری و حاکی از یک سخت تر از مستند که در آن حتی فروشگاه های مواد غذایی خواهد بود بسته شده است.

چین گزارش کرده است یک چشم انداز مثبت در کروناویروس جدید, موارد, یک روز پس از کارشناسان بهداشت و درمان گفت: آنها انتظار دارند شیوع در پکن به توان تحت کنترل در آورد به زودی. ملی کمیسیون بهداشت و درمان گفت: 21 نفر تاييد شده بود در سراسر کشور در آخرین دوره 24 ساعته از جمله 17 در پایتخت کشور است.

مردم با پوشیدن ماسک محافظ راه رفتن در پارک در تابستان کاخ در روز جمعه پس از یک جدید شیوع کروناویروس در پکن. (توماس پیتر/فردا نیوز)

مقامات شهرستان را به طور موقت بسته بزرگ عمده فروشی بازار مواد غذایی که در آن ویروس گسترش به طور گسترده ای reclosed مدارس و قفل کردن برخی از محلات.

چین گزارش کرده است 83,483 مورد تأیید و 4,634 مرگ و میر در جهانی همه گیر.

کره جنوبی گزارش کرده است 51 تازگی تایید موارد coronavirus به عنوان تازه خوشه در ادامه به ظهور در پر جمعیت سئول منطقه است.

آنها را به ملی caseload به 12,653 از جمله 282 مرگ و میر. سی و پنج از موارد جدید آمد از سئول و در نزدیکی شهرهای کوچک و بزرگ بوده که در مرکز COVID-19 تجدید حیات از اواخر ماه مه. دوازده نفر دیگر در ارتباط بودند به ورود بین المللی.

بیش از 9.84 میلیون نفر گزارش شده آلوده شده توسط رمان coronavirus در سطح جهان و بیش از 496,000 فوت کرده اند با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز شمارش. عفونت گزارش شده در بیش از 210 کشور و سرزمین پس از اولین موارد شناسایی شده در چین در ماه دسامبر 2019.

روسیه روز شنبه گزارش داد 6,852 جدید کروناویروس موارد که در شکل نگه می دارد و روزانه افزایش زیر 7,000 برای دومین روز متوالی برای اولین بار از اواخر ماه آوریل است. این موارد جدید را تجمعی در سراسر کشور شمارش به 627,646.

این کشور coronavirus پاسخ مرکز گفت: 188 نفر فوت کرده این ویروس در 24 ساعت گذشته, آوردن تلفات به 8,969.

در استرالیا,خارجه ویکتوریا ثبت 41 جدید تایید موارد coronavirus در روز شنبه با دو نرخ روزانه دیده می شود یک هفته پیش. با وجود افزایش موارد در ویکتوریا استرالیا عفونت های پنهان در اطراف 7,600 و 104 مرگ و میر باقی مانده اند و کمتر از بسیاری از کشورهای دیگر.

بریتانیا خواهد قراضه 14 روز دوره قرنطینه برای مردم ورود از کشورها آن را بداند به تواند در کاهش خطر ابتلا به COVID-19 و رسمی مشاوره در برابر همه اما ضروری سفر به خارج از کشور نیز کاسته برای برخی از کشورها و مناطق در اروپااز دولت گفت: در روز جمعه.

یک لیست کامل از کشورهایی است که با توجه به هفته ی آینده منتشر شود اما این احتمال وجود دارد که اسپانیا و یونان و فرانسه داده خواهد شد و یک چراغ سبز است.

سازمان دیده بان | مشغول سواحل و تجمعات در انگلستان افزایش ترس از موج دوم:

در بریتانیا آنها رفتند به سواحل و برگزار خشن احزاب در داخل و خارج افزایش ترس این طرح به بازگشایی ارسال پیام اشتباه است و صحنه را برای یک موج دوم. 1:47

آلمان آنگلا مرکل هشدار داد در روز شنبه که همه گیر شده است به عنوان منطقه ای شیوع بیماری باعث به ترس از موج دوم.

مرکل گفت: در هفته پادکست ویدئویی که گرفتن اقتصاد اروپا در مسیر بازگشت است و او هدف اصلی آلمان به عنوان طول می کشد چرخش اتحادیه اروپا در انتخابات ریاست جمهوری هفته آینده, اما او تاکید کرد که هر کس به اشتراک گذاشته یک “مسئولیت مشترک” در زیر جسمی فاصله و ماسک و بهداشت قوانین به عنوان مستند قوانین آرام هستند.

سازمان دیده بان | که می دهد به روز رسانی در COVID-19 واکسن توسعه:

سازمان جهانی بهداشت ارشد دانشمند می گوید: AstraZeneca به نظر می رسد در سرب در تلاش برای توسعه یک coronavirus واکسن اما شرکت های چینی در حال ساخت گام های قابل توجهی. 2:10

آلمان ثبت کرده است نزدیک به 195,000 coronavirus عفونت و حدود 9000 مرگ و میر با بیش از 177,000 بهبود با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

صربستان می گوید وزیر دفاع Aleksandar Vulin دارای آزمایش مثبت برای coronavirus. وزارت دفاع می گوید در یک بیانیه صادر شده در روز شنبه که او هیچ علائم و احساس خوب است.

Vulin شناخته شده برای خود را به شدت طرفدار روسیه موضع بخشی از صربستان هیئت رهبری توسط رئیس جمهور Aleksandar Vucic که با حضور در رژه روز پیروزی در این هفته در مسکو. Vucic ملاقات چهره به چهره با ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه بود اما روشن نیست که آیا Vulin بنابراین به عنوان به خوبی.

Vucic اعلام کرده است او را معرفی دشوار اقدامات اگر سنبله همچنان ادامه دارد. صربستان تا کنون ثبت نام بیش از 13,500 موارد و 265 مرگ و میر ناشی از COVID-19.

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesPragmatic slotlarıLevitrahipercasino bedava bonuskorsan taksiPapaz Büyüsüelf bar 5000gates of olympus oyna