حداقل 70,400 مردم در حال حاضر آلوده در چین

منتشر شده 7:30 در 17 فوریه سال 2020

به روز شده در 7:30 در 17 فوریه سال 2020

SOLO. A woman wearing a face mask travels on a ferry in Hong Kong on February 5, 2020, as a preventative measure following a virus outbreak which began in the Chinese city of Wuhan. Photo by Philip Fong/AFP

انفرادی. یک زن با پوشیدن یک ماسک صورت سفر در کشتی در هنگ کنگ در فوریه 5 سال 2020 به عنوان یک اقدام پیشگیرانه پس از شیوع ویروس آغاز شد که در شهر ووهان. عکس از فیلیپ Fong/AFP

پکن – مرگ و میر از چین جدید کروناویروس اپیدمی پرید گذشته 1,700 در دوشنبه 17 فوریه پس از 100 نفر را در سخت ضربه هوبئی استان, کانون شیوع.

در آن روزانه به روز رسانی استان در کمیسیون بهداشت نیز گزارش داد 1,933 موارد جدید.

حداقل 70,400 مردم در حال حاضر آلوده شده است در سراسر کشور.

بسیاری از آنها در هوبئی جایی که این ویروس برای اولین بار پدید آمده در ماه دسامبر قبل از فزاینده به یک بیماری همه گیر در سراسر کشور.

تعداد موارد جدید در این استان رد شده بود پس از یک سنبله بزرگ هفته گذشته هنگامی که مقامات تغییر معیارهای خود را برای شمارش موارد شامل افراد تشخیص داده شده از طریق ریه تصویربرداری.

روز دوشنبه ارقام حدود 100 بالاتر از کسانی که در روز یکشنبه اما هنوز هم به شدت پایین بر روی کسانی که از جمعه و شنبه.

خارج از سخت ترین ضربه هوبئی تعداد موارد جدید کاهش پیدا کرد و سخنگوی ملی چین اقتدار بهداشت گفت: کاهش آمار و ارقام نشانه وقوع بود که کنترل می شود.

با این حال سازمان بهداشت جهانی رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus هشدار داده است این است که “غیر ممکن است برای پیش بینی که جهت این بیماری همه گیر خواهد شد”.

کارشناسان بین المللی را وارد پکن و شروع جلسه با همتایان چینی بیش از این بیماری همه گیر Tedros گفت در توییتر. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de