Coronavirus: اولین حرکت در سراسر جهان به سهولت مستندات

ESCAPE. People wearing protective clothing and masks arrive at Hankou Railway Station in Wuhan, to board one of the first trains leaving the city in China's central Hubei province early on April 8, 2020. Photo by Hector Retamal/AFP

فرار. مردم با پوشیدن لباس های محافظ و ماسک می رسند Hankou ایستگاه راه آهن در ووهان به هیئت مدیره یکی از اولین قطار خروج از شهر مرکزی چین هوبئی استان در اوایل آوریل 8 سال 2020 است. عکس هکتور Retamal/AFP

فرانسه – به آرامی اما مطمئنا چندین کشور شروع به برنامه ریزی به صورت تدریجی پایان دادن به مستندات اعمال شده را امتحان کنید و جلوگیری از گسترش COVID-19 بیماری همه گیر. (بخوانید: جهانی coronavirus به روز رسانی: هشدار در برابر لغو مستندات خیلی زود)

در اینجا یک نمای کلی:

چین

مرکزی چینی در استان هوبی به غیر از سرمایه خود را ووهان آغاز محدودیت های بلند در جنبش مردم در مارس 25, تحت شرایط. (بخوانید: ووهان ویروس مستند بیش از, اما طولانی ترس بازیابی کند)

ووهان که رهبری جهان با بی سابقه قرنطینه مستند در ماه ژانویه ماه پس از رمان کروناویروس اولین شکست خارج وجود دارد در نهایت آن را برداشته در 8 آوریل.

مقامات شهرستان باید پس از قرار دادن 70 از آن محله های مسکونی خارج از 7000 دوباره به قرنطینه پس از به اصطلاح “بدون علامت” مردم تشخیص داده شد وجود دارد.

هوبئی شهروندان باید برای نشان دادن یک سبز “سلامت” کد بر روی تلفن خود را معنی آنها سالم در نظر گرفته شده و می تواند سفر.

جمهوری چک

دولت چک در روز شنبه, مارس 14 معرفی پنج مرحله طرح به سهولت lits ویروس مستند اقدامات شروع در 20 آوریل و ژوئن 8.

برای اولین بار در خط به بازگشایی خواهد شد باز هوا بازار و صنایع دستی و معاملات با کارگاه های آموزشی.

از سه شنبه چک نیز به سفر خارج از کشور در کسب و کار و یا به دیدار اقوام در وضعیت آنها تحت دو هفته قرنطینه پس از بازگشت.

اتریش

اتریش روز سه شنبه اجازه مغازه های کوچک برای بازگشایی, با بزرگتر مغازه ها به دنبال در اوایل ماه مه و رستوران ها در اواسط ماه مه.

تنها سفر ضروری مجاز است تا پایان مارس و محدودیت در مدارس و دانشگاه ها و رویدادهای فرهنگی و یا تجمعات عمومی را آخرین دیگر خواهد شد.

ایتالیا

در ایتالیا محدود در سراسر کشور از مارس 10, برخی از کسب و کار مانند کتابفروشیها و laundrettes مجاز بودند به بازگشایی در روز شنبه در برخی از مناطق.

اسپانیا

در اسپانیا که در آن یک مارس 14 مستند خواهد شد و حداقل تا آوریل 25, ساختمان, و, کارخانه, کارگران مجاز به بازگشت به کار در روز سه شنبه با دولت توزیع به آنها 10 میلیون ماسک.

از مارس 30, همه غیر ضروری فعالیت های اقتصادی متوقف شده است. نخست وزیر پدرو سانچز گفت: “ده-تشدید” از مستند اقدامات “شروع خواهد شد در اولین در دو هفته خواهد بود و بسیار تدریجی و بسیار محتاطانه.”

دانمارک

دانمارک را در روز چهارشنبه بازگشایی آن کودکستان ها و مدارس ابتدایی با مدارس متوسطه به دنبال on May 10.

محدودیت های دیگر بسته شدن مرزهای, میله, رستوران ها, مراکز خرید, ممنوعیت تجمع بیش از 10 نفر و محدود کردن سفر خارجی در محل باقی می ماند و در برخی موارد برای ماه دولت هشدار داده است.

فرانسه

فرانسه شروع خواهد شد بخشی از پایان آن سلول در مارس 11, با تدریجی بازگشایی مدارس.

دانشگاه ها, میله, رستوران ها و سینماها بسته باقی خواهد ماند, به عنوان خواهد شد در فرانسه هم مرز با کشورهای غیر اروپایی. افراد مسن و آسیب پذیر شده اند خواست به در خانه باقی می ماند.

نروژ

نروژ قصد دارد به تدریج سهولت و محدودیت های آن از آوریل 20, شروع با بازگشایی مهد کودک ها و لغو ممنوعیت زندگی در خانه های تعطیلات.

برخی از متخصص بهداشت حرفه ای اجازه خواهد داشت برای بازگشت به کار. از آوریل 27, مدارس و دانشگاه ها خواهد بود بخشی از بازگشایی به عنوان مو و سالن زیبایی.

دیگر سلول اقدامات, اما, ادامه خواهد داد.

پرتغال

در پرتغال است که زندگی زیر یک وضعیت اضطراری از تاریخ 19 مارس مقامات امیدوار هستند به صورت تدریجی بازگشت به حالت عادی است.

ایالات متحده

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرده است که “مطلق” قدرت به نیروی دولت فرمانداران و شهرداران شهرستان به آسانسور قرنطینه و فاصله گرفتن از سیاست های, اما کارشناسان قانون اساسی اختلاف خود را ادعا می کنند. (بخوانید: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید برای اولین بار ایالات متحده می تواند به زودی بازگشایی توقف کمک های مالی به کسانی که)

در مستند اقدامات به احتمال زیاد برداشته در یک دولت توسط دولت اساس با چندین متحده هشدار دهنده روند خواهد بود آهسته برای جلوگیری از دوم شیوع.

آلمان

دولت آلمان انتظار می رود که به اعلام روز چهارشنبه کاهش واجب اقدامات که متفاوت از یک منطقه به منطقه دیگر.

تحت اقدامات استادیوم ورزشی و سالن های کنسرت بسته باقی می ماند برای چند ماه.

یونان

یونان گفت: در مارس 6 آن امیدوار است قادر به بلند کردن برخی از COVID-19 محدودیت در ممکن است, اگر مردم احترام می گذارد زمان مستند تا پس از آن.

سوئیس

مقامات سوئیسی با توجه به اعلام روز پنج شنبه اول کاستن از اقدامات تا پایان ماه آوریل است. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de