Coronavirus تست کیت های ارسالی به آزمایشگاه در سراسر ایالات متحده در مسابقه برای متوقف کردن بیماری همه گیر

آزمایشگاه در سراسر ایالات متحده دریافت خواهد کرد coronavirus تست کیت این هفته از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) مقامات فدرال روز چهارشنبه گفت:.

سریع تست شد و تنها در دسترس در CDC آزمایشگاه باعث تاخیر در گرفتن نتایج و خسته کننده برخی از محلی و مقامات دولت قبل از سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) اعطا دولت آزمایشگاه اجازه در روز سه شنبه به استفاده از آن.

دو صد کیت رسما شناخته شده به عنوان 2019-nCoV Real-Time RT-PCR تشخیصی پنل شد در حال ارسال به آزمایشگاه های سراسر کشور در روز چهارشنبه دکتر نانسی r. schultze ، مدیر مرکز مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی به خبرنگاران گفت: در یک telebriefing. یکی دیگر از 200 خواهد بود ارسال شده به آزمایشگاه های خارج از ایالات متحده است.

هر کیت می توانید انجام تشخیص 700 تا 800 بیماران r. schultze ، گفت:. اضافی کیت در حال تولید است و می تواند دستور داد از بین المللی معرف منابع یک منبع در اصل ایجاد شده توسط CDC برای ارائه به آزمایشگاه با ابزار و مواد و اطلاعات برای مطالعه و تشخیص آنفلوانزا است.

Epoch Times Photo
یک کارگر دارای یک نمونه تست از یک مورد مشکوک به این 2019 رمان Coronavirus (2019-nCoV) در اشتوتگارت جنوب آلمان در ژانویه. 29, 2020. (Marijan Murat/dpa/خبرگزاری گتی ایماژ)

اورژانس با استفاده از مجوز که صادر شد این هفته همچنین قادر می سازد CDC برای ارسال کیت به عنوان به زودی به عنوان سازمان تولید آنها عقب دریاسالار دنیس Hinton, FDA ارشد دانشمند به خبرنگاران گفت: در روز چهارشنبه.

این کیت استفاده می شود برای تست در عرض پنج یا شش روز پس از دریافت اسکات بکر مدیر اجرایی انجمن بهداشت عمومی آزمایشگاه تخمین زده می شود در مصاحبه با رادیو فردا. در اولین آزمایشگاه را ارسال نمونه به CDC برای تایید نتایج.

“این پلاگین و بازی. آنها باید مطمئن شوید که تعدادی از آزمایشگاه دانشمندان در آزمایشگاه های خود را قادر به تست کار می کنند. این را باید به حق” بکر گفت.

دوازدهم تایید coronavirus مورد در ایالات متحده تایید شد در ویسکانسین در روز چهارشنبه. نیز وجود دارد که موارد در کالیفرنیا و آریزونا ایالت ایلینوی و ماساچوست است.

china coronavirus outbreak
داوطلبان در لباس محافظ ضد عفونی کردن یک ایستگاه راه آهن به عنوان کشور آمار شیوع کروناویروس جدید در چانگشا استان هونان چین در فوریه. از 4 سال 2020 است. (cnsphoto از طریق بی بی سی)

دو صد و شش نفر مشکوک به ویروس را آزمایش منفی و آزمون در حال بررسی بر روی 76 نفر از افراد تحت بررسی r. schultze ، گفت:.

مقامات ایالات متحده انتظار می رود بیشتر موارد تایید شده در روزهای آینده در درجه اول در میان افرادی که تخلیه شدند از ووهان, چین به های مختلف پایگاه هوایی در ایالات متحده است. دو هواپیما حامل آسمان فرود آمد در کالیفرنیا در روز چهارشنبه و دو بیشتر شد فرود در جای دیگر در روز پنج شنبه.

“این آغاز چه چیزی می تواند یک پاسخ به” r. schultze ، گفت:. “در حال حاضر زمان برای عمل می کنند بنابراین ما می تواند مقدمه ای و تاثیر این ویروس در آمریکا”

دنبال Zachary در توییتر: @zackstieber

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de