Coronavirus طوفان قرار داده است همه در همان قایق: فرانسیس

شهر واتیکان: پاپ فرانسیس ایستاده به تنهایی در گسترده سنت پیتر مربع جمعه به برکت کاتولیک در سراسر جهان رنج می برند تحت coronavirus همه گیر اصرار مردم به سهولت ترس خود را از طریق ایمان است.

“ضخیم تاریکی به جمع آوری بیش از ما, مربع, خیابان های ما و شهرهای ما از آن گرفته شده بیش از زندگی ما پر کردن همه چیز با یک سکوت پر سر و صدا و ناراحت کننده از درجه اعتبار ساقط است که متوقف می شود همه چیز را به عنوان آن می گذرد توسط,” او گفت:.

در یک تاریخی برای اولین بار آرژانتین انجام به ندرت خوانده “Urbi et Orbi” برکت از مراحل کلیسای به مربع خالی پرداختن کسانی که در مستند در سراسر جهان از طریق تلویزیون و رادیو و رسانه های اجتماعی.

“ما خودمان را از ترس و از دست او گفت:” در وعظ پیش از برکت و رحمت به عنوان او ایستاده بود و زیر سایه حفاظت از او را از یک رگبار.

او در توصیف این کوروناویروس “طوفان” که او گفت: تا به حال قرار دادن همه “در همان قایق”.

ساعت آمده بود به “reawaken و به عمل قرار داده است که همبستگی و امیدوارم که قادر به دادن قدرت پشتیبانی و معنی برای این ساعت در زمانی که همه چیز به نظر می رسد دست و پا زدن”, او گفت:.

برکت — که ترجمه را به عنوان “به شهر (رم) و جهان” — معمولا فقط در سه نوبت: زمانی که یک پاپ انتخاب شده است و هر سال در کریسمس و عید پاک.

پاپ سنتی صحبت می کند در برابر درگیری های مسلحانه در سراسر جهان قبل از تحویل Urbi et Orbi برکت و رحمت است.

اما روز جمعه COVID-19 همه گیر است که در حال حاضر به کشته شدن بیش از 23000 نفر در مناظر خود را — و بشریت خطاها و عدم ایمان منجر به بحران است.

“ما جلوتر رفته اند در سرعت فوق العاده خطرناک احساس قدرتمند و قادر به انجام هر کاری است. طمع برای سود ما اجازه دهید خودمان را در همه چیز و اغوا دور با عجله گفت:” فرانسیس در وعظ خود را.

“ما متزلزل بیدار با جنگ و بی عدالتی در سراسر جهان و نه ما گوش دادن به گریه ضعیف و یا از ما بیمار سیاره است. ما انجام شده بدون در نظر گرفتن تفکر ما خواهد سالم بماند در جهان است که بیمار بود.”

امروز بود و نه “زمان قضاوت خود را” پاپ روشن اما نه یک زمان برای مردم به تمرکز بر روی مهم “زمان برای جدا کردن آنچه لازم است از چه چیزی نیست.”

پاپ ادای احترام کردند “مردم عادی – اغلب فراموش شده مردم” که در حال نشان دادن شجاعت و از خود گذشتگی در زمان بحران با استناد به پزشکان و پرستاران, سوپر مارکت, کارفرمایان, پلیس, نیروهای, داوطلب, کشیش و راهبه.

و در پایان از خدمات فرانسیس اعطا کاتولیک ها این شانس را به نادر بهبودی برای مجازات گناهان.

در اوایل این ماه زمانی پایتخت ایتالیا بود و در حال حاضر در مستند فرانسیس ساخته انفرادی زیارت به این شهر کلیساها.

در یکی از او قرض گرفته صلیب عیسی اعتقاد به ذخیره رم از طاعون در قرن 16. روز جمعه که صلیب عیسی قرار داده شده بود در مقابل سنت پیتر.

“در طاعون در قرون وسطی کلیسا تنها قابل مشاهده حضور در مکان های عمومی از طریق دسته های کشیش که قرار بود به تولید معجزات” واتیکان متخصص مارکو سیاسی به خبرگزاری فرانسه گفت.

“پاپ می خواهد به تصرف بخشی از این صحنه و از تخیل جمعی,” او گفت:.

رئیس جمعیت 1.3 میلیارد کاتولیک است در معرض خطر موضوع برای ویروس خود را. پس از پایین آمدن با سرد اواخر ماه گذشته 83 ساله باقی مانده است تا حد زیادی منزوی در واتیکان.

ایتالیایی رسانه ها گزارش دادند که پاپ تا به حال آزمایش منفی برای coronavirus پس از یک اسقف اعظم که زندگی در محل اقامت خود را — یک مهمان خانه در واتیکان — در بیمارستان بستری شد روز چهارشنبه با ویروس.

“ضد سرایت کمربند بوده است در اطراف پاپ برای هفته,” La Stampa روزانه نوشت.

واتیکان تنها گزارش رسمی چهار موارد مثبت coronavirus در شهر کوچک دولت بدون تایید این ادعا در مورد مهمان خانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de