Coronavirus: متحده خواسته به گام تا نظارت بین المللی مسافران

دهلی نو: کابینه وزیر راجیو Gauba متحده خواسته است به فوریت تقویت نظارت از مسافران بین المللی که وارد کشور قبل از این مستند به عنوان وجود دارد به نظر می رسد به یک “شکاف” بین واقعی برای نظارت بر COVID-19 و مجموع ورود.

در نامه ای به رئیس دبیران از تمام متحده و اتحادیه سرزمین Gauba گفت: این شکاف در نظارت از مسافران بین المللی برای کوروناویروس “ممکن است به طور جدی به خطر انداختن تلاشها برای جلوگیری از گسترش COVID-19” با توجه به اینکه بسیاری از میان افرادی که دارای آزمایش مثبت تا کنون در هند باید سابقه مسافرت های بین المللی.

“همانطور که شما آگاه هستند ما آغاز غربالگری بین المللی تماس های ورودی مسافران در فرودگاه با اثر از 18 ژانویه 2020. من مطلع شده است که تا مارس 23 سال 2020 در مجموع اداره مهاجرت به اشتراک گذاشته است جزئیات بیشتر از 15 لاخ های دریافتی مسافران بین المللی با کشورهای/UTs برای نظارت برای COVID-19.

“با این حال به نظر می رسد شکاف بین تعداد مسافران بین المللی است که نیاز به نظارت توسط دولت/UTs و تعداد واقعی مسافران تحت نظارت” Gauba گفت: در نامه خود.

دولت آغاز شده بود نظارت بین المللی مسافران که وارد شده اند در هند در دو ماه گذشته در پی شیوع کروناویروس.

Gauba گفت:”مهم این است که تمام مسافران بین المللی را تحت نظارت برای جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر.”

او گفت: وزارت بهداشت و رفاه خانواده (MoHFW) بارها تأکید بر اهمیت نظارت و درخواست متحده و UTs به اقدامات فوری در این زمینه است.

“من می خواهم از این رو می خواهم به درخواست شما به اطمینان حاصل شود که هماهنگ و پایدار عمل گرفته شده است به فوریت برای قرار دادن چنین مسافران تحت نظارت بلافاصله به عنوان در هر MoHFW دستورالعمل,” او گفت:.

کابینه وزیر نیز خواست رئیس دبیران شامل فعال مقامات منطقه در این تلاش است.نمایش بین المللی تماس های ورودی مسافران در فرودگاه انجام شد از تاریخ 18 ژانویه در یک روش مرحله به مرحله.

مرکزی و دولت باید به هر طریقی بی سابقه و اقدامات فوق العاده ای برای جلوگیری از گسترش سریع-پخش coronavirus است که در حال حاضر آلوده بیش از 700 نفر در این کشور و ادعا کرد حداقل 17 زندگی می کند.

یک مستند در سراسر کشور نیز اعلام کرد نارندرا نخست وزیر در روز سه شنبه 21 روز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im