دهلی نو: هند روز جمعه آغاز شده تخلیه اتباع خود از ووهان در چین در پی مرگبار رمان coronavirus (n-COV) که منجر به بیش از 200 کشته و بیش از 9000 تایید موارد عفونت است.

اولین ویژه پرواز هوایی هند double-decker بوئینگ 747 جت ادم تنومند و بدقواره با 15 خدمه کابین و پنج خدمه کابین خلبان در سمت چپ بمبئی در صبح روز جمعه متوقف شد و در دهلی نو در بین را انتخاب کنید تا دارو و سایر ملزومات قبل از پرواز به ووهان. این ادم تنومند و بدقواره پیکربندی شده است با 423 صندلی. در مورد 366 اتباع هند پرواز خواهد شد بازگشت به هند نیمه شب. دوم پرواز را ترک چین در صبح روز شنبه.

یک تیم از پزشکان پنج از دهلی Ram منهر Lohia بیمارستان (RML), پیراپزشک از هوایی هند با تجویز داروهای ماسک لرزند و بسته بندی مواد غذایی در حال سفر به ووهان در ویژه پرواز. یک تیم از مهندسین و پرسنل امنیتی نیز در این هواپیمای خاص است. هوا در هند خدمه خواهد شد که حداقل تماس با مسافران پرواز در. “مواد غذایی نگه داشته شود در صندلی جیب. به عنوان وجود خواهد داشت هیچ خدمات-re خواهد بود بدون تعامل (بین کابین خدمه و مسافران),” هوایی هند گفت:. وی افزود ماسک مرتب شده اند برای خدمه و مسافران است. “برای ما خدمه ما نیز مرتب کامل, دنده محافظ,” او گفت:.

در هند ترتیبات ویژه ای ساخته شده اند برای حفظ مسافران ورودی در ویژه مناطق قرنطینه. ارتش هند و هند و تبت پلیس مرزی (ITBP) باید به سرعت ایجاد امکانات در اردوگاه های خود را. در حالی که ITBP مرکز راه اندازی شد در نزدیکی Chhawla اردوگاه در دهلی نو برای قرنطینه حدود 600 نفر از مردم و ارتش هند ایجاد کرده است به یک مرکز قرنطینه در نزدیکی Manesar که در آن 300 نفر خواهد بود نظارت برای مدت حداقل دو هفته نشانه هایی از coronavirus.

ارتش هند گفت: مقامات غربالگری و قرنطینه خواهد بود یک فرایند دو مرحله ای. “یکی از اولین بودن غربالگری در فرودگاه و پس از قرنطینه در Mane-sar و اگر هر فرد مشکوک به آلوده او/او خواهد شد معطوف به جداسازی بخش پایه در بیمارستان دهلی اردوگاه (BHDC)” گفت: مقامات. غربالگری در فرودگاه انجام خواهد شد توسط یک تیم مشترک از نیروهای مسلح خدمات پزشکی (AFMS) و فرودگاه اقتدار بهداشت.

اعضای خانواده را برآورده نمی قرنطینه دانش آموزان
در طول غربالگری آنها را به سه گروه طبقه بندی — مشکوک مورد تماس نزدیک مورد و غیر تماسی مورد. ارتش هند گفته است که این تسهیلات شامل اقامت در بازداشتگاه برای دانش آموزان اداری مناطق و مرکز پزشکی منطقه است. برای جلوگیری از هر گونه توده شیوع تسهیلات شده است به بخش های تقسیم شده هر کدام با حداکثر ظرفیت از 50 نفر از دانش آموزان.

جمعیت این بخش اجازه داده نخواهد شد به درآمیزند با یکدیگر یا با غیر خودی از جمله اعضای خانواده خود را.

هیچ غیر نظامی و یا خدمت پرسنل دقیق کار در داخل این تسهیلات اجازه خواهد داشت به بیرون بروید مگر اینکه مجبور توسط اورژانس شدید.

“روزانه معاینه پزشکی از تمام دانشجویان انجام خواهد شد در مرکز پزشکی منطقه و تمام کارکنان مراقبت های بهداشتی کارگران و کارکنان خانه داری باید از پوشیدن تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) در همه زمان ها گفت:” مقامات.

PPE شامل, ماسک, چشم, سپر, کفش, پوشش لباس و دستکش. بقیه بازدید کننده ها و همه دانش آموزان را می پوشند سه لایه ماسک در تمام زمانها. پس از 14 روز افراد بدون علائم اجازه خواهد داشت برای رفتن به صفحه اصلی خود را با مستندات دقیق.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im