Coronavirus همه گیر می تواند یکی دیگر از 25 میلیون بیکاری – U. N.

OUTBREAK CONCERNS. Iranians, some wearing protective masks, gather around the capital Tehran's grand bazaar during the coronavirus crisis on March 18, 2020. Photo by AFP

شیوع نگرانی. آیین با پوشیدن ماسک محافظ جمع آوری در اطراف پایتخت تهران بازار بزرگ در طول coronavirus بحران در 18 مارس سال 2020 است. عکس از AFP

ژنو, سوئیس – این COVID-19 همه گیر خواهد شد به طور قابل توجهی افزایش بیکاری جهانی می روم تا 25 میلیون بیشتر مردم از کار و به طور چشمگیری بریده بریده کارگران درآمد, سازمان ملل متحد (سازمان ملل متحد) گفت: پنج شنبه, مارس 18.

در تازه مطالعه سازمان بین المللی کار (ILO) هشدار داد که اقتصادی و نیروی کار بحران موجب گسترش جدید کروناویروس که در حال حاضر به کشته شدن بیش از 8000 نفر در سراسر جهان را “گسترده اثرات در بازار کار میباشد.”

“این است که دیگر تنها یک جهانی بهداشت از بحران است همچنین عمده بازار کار و بحران اقتصادی است که با داشتن یک تاثیر عظیمی بر مردم” ILO رئیس گای رایدر در بیانیه ای گفت.

این آژانس سازمان ملل متحد را مطالعه پیشنهاد جهان باید آماده برای دیدن یک “افزایش قابل توجهی در نرخ بیکاری و بیکاری در پی virus.”

ارائه سناریو های مختلف بسته به اینکه چگونه به سرعت و با چه سطح از هماهنگی دولت واکنش نشان می دهند آن را یافت که حتی در بهترین سناریو 5.3 میلیون نفر بیشتر خواهد بود تحت فشار قرار دادند به بیکاری از بحران.

در پایان ضمن 24.7 میلیون نفر بیشتر تبدیل خواهد شد و بیکاری در بالای 188 میلیون ثبت نام به عنوان بیکار در سال 2019 مطالعه یافت می شود.

“مقایسه 2008-2009 بحران مالی جهانی افزایش بیکاری جهانی با 22 میلیون” ILO گفت.

آن هشدار داد که “بیکاری نیز انتظار می رود افزایش در مقیاس بزرگ به عنوان پیامدهای اقتصادی شیوع ویروس ترجمه به کاهش ساعات کار و حقوق و دستمزد.”

$3.4 تریلیون دلار در درآمد از دست رفته?

خود اشتغالی در کشورهای در حال توسعه که اغلب در خدمت به کوسن تاثیر اقتصادی تغییرات ممکن است انجام این کار در این زمان با توجه به محدودیت های شدید قرار می گیرد در حرکت افراد و کالاها.

کاهش دسترسی به محل کار را نیز به معنای “بزرگ درآمد و زیان برای کارگران” ILO گفت.

“این مطالعه برآورد این به عنوان بین $860 میلیارد و $3.4 تریلیون دلار در پایان سال 2020” این گفت و هشدار داد که “این ترجمه به سقوط در مصرف کالا و خدمات به نوبه خود تاثیر چشم انداز برای کسب و کار و اقتصاد است.”

تعداد افرادی که در فقر زندگی می کنند با وجود برگزاری یک یا چند شغل را نیز افزایش قابل توجهی مطالعه گفت: برآورد که بین 8.8 میلیون و 35 میلیون نفر بیشتر اضافه خواهد شد به صفوف این کار ضعیف است.

“فشار بر درآمد ناشی از کاهش فعالیت های اقتصادی را نابود کارگران به نزدیک یا زیر خط فقر” می گفت.

سازمان بین المللی کار خواستار فوری در مقیاس بزرگ و اقدامات هماهنگ براي حفاظت از کارگران در محل کار تحریک اقتصاد و اشتغال و حمایت از مشاغل و درآمد از جمله از طریق حمایت اجتماعی پرداخت می شود ترک و دیگر یارانه.

این سازمان با اشاره به این که برخی از گروه ها خواهد بود به طور نامتناسبی تحت تاثیر شغل بحران از جمله جوانان, مسن, کارگران, زنان و مهاجران در راه است که می تواند به افزایش در حال حاضر افزایش نابرابری.

“در سال 2008 در جهان معرفی شده جبهه متحد به آدرس عواقب ناشی از بحران مالی جهانی و بدترین برطرف شد,” رایدر اشاره کرد.

“ما نیاز به این نوع از رهبری و حل و فصل در حال حاضر.” – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im