شیوع کروناویروس خفه هند رشد اقتصادی

دهلی نو: اقتصاد هند گسترش آن در کمترین سطح در بیش از شش سال در سه ماه گذشته از سال 2019 با تحلیلگران پیش بینی بیشتر کاهش سرعت به عنوان جهانی Covid 19 coronavirus شیوع خفه رشد در آسیا سومین اقتصاد است.

تولید ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) آمار منتشر شده در روز گذشته نشان داد که دولت هزینه های سرمایه گذاری خصوصی و صادرات کاهش پایین در حالی که وجود دارد این است که ترقی اندکی در هزینه های مصرف کننده و بهبود در روستایی تقاضا لنت پشتیبانی می کند.

سه ماهه رقم 4.7 درصد رشد همسان اجماع در یک نظرسنجی رویترز از تحلیلگران بود اما زیر یک تجدید نظر شده – و تا حد زیادی افزایش یافته است – 5.1% رای برای سه ماهه قبلی است.

بانک مرکزی هشدار داده است که خطراتی به رشد اقتصاد جهانی افزایش یافته است به عنوان یک نتیجه از coronavirus اپیدمی اثر کامل است که هنوز هم اتفاق می افتند.

تا آنجا که تاثیر (از coronavirus) در هند نگران است ما را به برخی از زمان برای رسیدن دقیق تر نتیجه گیری اما coronavirus است قطعا رفتن به جلو و پایین رشد جهانی
—Shaktikanta داس RBI فرماندار

نارندرا نخست وزیر دولت گرفته است چند مرحله را برای تقویت رشد اقتصادی از جمله خصوصیسازی فشار و افزایش هزینه های دولت پس از برش مالیات شرکت نرخ در ماه سپتامبر گذشته.

در بودجه سالانه ارائه شده در این ماه دولت تخمین زده است که سالانه رشد اقتصادی در سال مالی تا 31 مارس خواهد بود 5% پایین ترین سطح طی 11 سال است.

دولت مودی است که با هدف قرار دادن اندکی بهبود در رشد اقتصادی به 6 درصد برای 2020/21 هنوز بسیار پایین تر از سطح مورد نیاز برای تولید شغل برای میلیون ها نفر از سرخپوستان جوان ورود به بازار کار در هر ماه.

سالانه تولید ناخالص داخلی رقم برای ماه سپتامبر سه ماهه بود ramped تا از یک برآورد زودتر از 4.5 درصد در حالی که از ماه آوریل تا ژوئن خواندن بود و به طور مشابه برداشته به 5.6% از 5% اطلاعات منتشر شده توسط وزارت آمار نشان داد در روز جمعه.

سرمایه گذاری قطره

در دسامبر سه ماهه سرمایه گذاری بخش خصوصی رشد 5.9% از 5.6 درصد در سه ماهه قبلی, در حالی که هزینه های دولت افزایش 11.8% در برابر 13.2% در سه ماه.

با این حال شرکت های بزرگ سرمایه گذاری قرارداد 5.2% پس از 4.1 درصد کاهش در سه ماهه قبلی نشان می دهد که کاهش نرخ بهره توسط بانک مرکزی شکست خورده اند برای تشویق سرمایه گذاری های جدید. تولید و در ضمن قرارداد 0.2%.

“به نظر می رسد کاهش نرخ رشد اقتصادی است و نه فقط ادواری اما بیشتر تثبیت شده با مصرف secularly پیوستن به کاهش سرعت ارابه موسیقی حتی به عنوان سرمایه گذاری داستان همچنان به رنج کشیده” گفت: Madhavi Arora از Edelweiss اوراق بهادار در بمبئی.

بسیاری از اقتصاددانان گفت که دولت محرک می تواند چهار تا شش چهارم از زمان قبل از بلند کردن اقتصاد و تاثیر آن تلاش ها می تواند به هرحال جهانی خرید اینترنتی از coronavirus بیماری است که در چین آغاز شد.

“Coronavirus همچنان بحرانی در معرض خطر به عنوان هند بستگی به چین برای هر دو عرضه و تقاضای ورودی” گفت: Abheek Barua اقتصاددان ارشد در بانک HDFC.

هندی سهام غرق در روز جمعه برای ششمین جلسه در حال اجرا دربندی بدترین هفته در بیش از یک دهه. این NSE بسیار خوب 50 شاخص ریختن 7.3% در طول هفته در حالی که Sensex کاهش یافته است 6.8% بدترین کاهش هفتگی از 2008-09 بحران مالی است.

به طور جداگانه هند زیرساخت های خروجی رز 2.2% در سال در سال در ماه ژانویه داده ها نشان داد در روز جمعه.

افزایش نرخ تورم به بیش از 5-1/2 سال اخیر از 7.59% در ماه ژانویه است که انتظار می رود به RBI خاموش نگه دارید از کاهش بیشتر نرخ بهره در حال حاضر در حالی که آن پولی تطابقی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im