شیوع کروناویروس: هند واکنش نشان می دهد به شدت به سازمان ملل متحد بدن نماینده به اظهارات

احساس scrutinised توسط چند جانبه سازمان به تازگی هند شده است bristling در آنها در مجامع بین المللی. آخرین نمونه از این آمد که هند نماینده یونسکو پانل در روز شنبه در واکنش testily به سخن گفتن با هند نماینده سازمان ملل متحد بدن در “stigmatisation برخی از جوامع در طول زمان Covid-19 بیماری همه گیر.

J S Rajput نماینده شد به نقل از The Indian Express عنوان کرد و گفت که جامعه مدنی و دولت بودند به طور موثر به دنبال حل و فصل هر گونه مسائل.
 

“در اخیر جلسه NITI Ayog آن گزارش شد که رناتا Lok-Dessallien سازمان ملل متحد هماهنگ کننده مقیم در هند آورده کردن این مسئله بخشی از هدف قرار دادن یک جامعه خاص و متوجه شدم که به شدت قابل اعتراض است. این مسائل هستند که پس از نگاه دولت هند با روشنفکر شهروندان و جامعه مدنی در کشور” Rajput, به نقل هند بیان کرد.

Rajput خشم کشیده شده بود با اظهارات چند روز پیش ساخته شده توسط سازمان ملل متحد مقیم هماهنگ در هند رناتا Lok-Dessallien اصرار دولت هند برای مبارزه با “stigmatisation خاص فرقه از مردم”.

Lok-Dessallien بیانیه آمد و در زمانی که انگشتان می شد اشاره کرد و در جامعه مسلمان پس از سنبله در Covid-19 موارد مثبت بود و ترسیم شده برای یک اجتماع Tablighi Jamaat در دهلی نو.

هند واکنش قوی به Lok-Dessallien بیانیه می آید یک روز پس از سازمان جهانی بهداشت تصحیح طبقه بندی آن از هند به عنوان در “جامعه انتقال” فاز یک توضیحات هند رقابت. در تصحیح “وضعیت گزارش” هند همچنان در “خوشه ای از موارد” مرحله.
 

به تازگی بیش از حد هند بود و هیچ یک بیش از حد خوشحال در مورد چین در سخنان خود در سازمان ملل متحد در کشمیر مسئله انتظار نوعی از بازگشت هدیه های پکن برای هند نیست پیوستن به بین المللی کر در مورد “چینی virus”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im