Coronavirus شیوع 5 تا 10 برابر بدتر از چین اذعان می کند: مطالعه

مرگبار کرونا ويروسی است که به شکلگیری یک تهدید جهانی می تواند آلوده به پنج تا 10 برابر بیشتر مردم از مقامات چینی را تایید کرده اند یک گروه از محققان آمریکایی گفت.

فوریه. 18 مطالعه است که کارشناسی بود co-رهبری لوسیا دان استاد اقتصاد در دانشگاه ایالتی اوهایو و مای او پاتولوژی استاد در دانشکده پزشکی دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس.

نقاشی از دو بخش رسمی و غیر رسمی اطلاعات منابع مطالعه پیشنهاد تجمعی عفونت و مرگ و میر می تواند “قابل ملاحظه ای بالاتر” از رسما اعلام کرد—توسط یک عامل از 5 به 10.

“بسیاری از مردم شک اعداد در چین … که ما فکر می کنم ما باید نگاهی به جایگزین اعداد” دان گفت: در مصاحبه ای با بار عصر.

داده ها کشیده شد از آمار و ارقام رسمی; تلفن همراه, نقشه برداری از سایت های چینی غول تکنولوژی Tencent; و گزارش cremations در خانه های مراسم تشییع جنازه در ووهان کانون شیوع.

غیر عادی عفونت اعداد به نظر می رسد به طور خلاصه در حداقل دو نوبت جداگانه در Tencent, اخبار آنلاین, اخبار, پورتال فراهم می کند که زمان واقعی ردیابی رسمی شیوع داده است. در Jan. 27 Feb. 1 پلت فرم گزارش تجمعی عفونت (از جمله هر دو تایید و موارد مشکوک) بیش از 213,000 و 233,000 هر. در مقابل ووهان مقامات on Feb. 2 گزارش 14,380 تایید عفونت و کمتر از 20,000 موارد مشکوک—تنها یک دهم از Tencent به شکل.

اعداد در Tencent رفته بودند در چند ساعت البته نه قبل از شهروندان چینی جامعی تصاویر و گردش آنها را در سراسر اینترنت.

به جای رد این آمار و ارقام به عنوان ویژگی های قطعی دونن گفت: Tencent داده ها ممکن است غیر عمدی “نشت” است که ارائه می دهد یک سرنخ در شیوع را در مقیاس واقعی.

عصر فردا و دیگر رسانه ها مصاحبه کارکنان در چند عمده ووهان crematoriums که گفته است: “عامل 24 ساعت در هر روز از اواخر ژانویه است که پنج بار یا 20 ساعت در روز—بالاتر از خود را به طور منظم حجم کار. به گفته محققان محاسبات سالانه مورد مرگ و میر 0.551 درصد اضافی عامل ساعت در خانه های مراسم تشییع جنازه ضمنی اضافی 680 مرگ و میر ناشی از عادی روزانه به طور متوسط با توجه به مطالعه است. محققان گمان سنبله به عنوان یک نتیجه مستقیم از وقوع.

بر اساس یک لانست مطالعه که پیش بینی شده است که عفونت شماره می تواند هر دو 6.4 روز محققان با نرخ مرگ و میر برای حالات مختلف اعم از 2.8 درصد به عنوان بالا به عنوان 32.8 درصد است.

دان گفت: آنها سپس برآورد از تعداد کسانی که شیوع شروع زمان که آنها یافت می شود بین سپتامبر. 25 Nov. 5.

ووهان مقامات برای اولین بار اعلام کرد وجود یک مرموز ذات الریه در دسامبر. 31 که شامل ده ها تن از موارد و ادعا کرد که بیمار برای اولین بار به نمایش گذاشته علائم در اوایل دسامبر.

اما بر اساس یافته های دونن گفت: مقامات چینی شناخته شده اند که آن را خیلی زودتر.

با توجه به عدم شفافیت در چین محققان قادر به طور مستقل بررسی اعداد از منابع دست اول و بنابراین برآورد تنها می تواند در خدمت به عنوان تقریبی.

وجود دارد یک حس است که “[چینی] دولت اعداد قطعا خیلی کم” و “با سفارشات از قدر” دان گفت.

یک گزارش اخیر (pdf) توسط کالج سلطنتی لندن همچنین پیشنهاد کرد یک مورد مرگ و میر به میزان 18 درصد در هوبئی استان که در ووهان پایتخت است.

“ما شروع به احساس می کنید واقعا اعتماد به نفس است که ما هیچ اعتماد به نفس در دولت اعداد” دان گفت.

پوشش

Li Wenliang یک چشم پزشک و یکی از هشت متخصصان پزشکی که در تلاش برای هشدار دادن به همکار پزشکان در مورد ویروس روز قبل از اعلام رسمی شد مواخذه توسط پلیس محلی برای پخش شایعات. او بعد از درگذشت این ویروس پس از درمان فرد آلوده.

“دولت تحت پوشش آن را تا” دان گفت و اشاره کرد که مقامات چینی از کار اخراج ووهان و Hubei, پارتی, روسای در حال رشد در میان خشم عمومی از آنها چگونه رفتار شیوع.

ژو خینگینگ شهردار ووهان بعدها به شهر دولت شکست را به موقع آشکار در مورد شیوع, اما او گفت: “تنها می تواند در انتشار اطلاعات” پس از پاکسازی آن را با مقامات مرکزی.

“شما ببینید که چرا هیچ کس می خواهد برای قرار دادن آن [اطلاعات] وجود دارد … این بچه ها از دست دادن کار خود را هنگامی که آن را شناخته شده است که آنها برخی از بزرگ فاجعه دم بنابراین هیچ کس می خواهد به جلو آمده با این نوع از خبر بد” دان گفت.

“کمونیست دولتها همیشه سرکوب, اطلاعات, اطلاعات را از شهروندان خود را—به ویژه هنگامی که این خبر بد است. و این چیزی است که ما باید برای نشان دادن آن,” او اضافه شده است.

Crematoriums

عصر بار صحبت کرده است با ده ها تن از ووهان ساکنان که محروم بودند درمان در بیمارستان با توجه به تعداد قریب به اتفاق از آلوده coronavirus بیماران.

در یک Feb. 4 undercover تحقیقات از یک مقام ارشد در ووهان کفن گفت: بار عصر که تسهیلات را روزانه مصرف به شدت افزایش یافته پس Jan. 22 روز قبل از این شهرستان صادر شده بی سابقه مستند به ساکنان قرنطینه در تلاش برای جلوگیری از شیوع بیماری است. چینی مقامات بهداشتی مورد نیاز افرادی که از این ویروس به سوزانده شود.

این مقام مسئول گفت: مراسم تشییع جنازه خانه حجم کار در حدود چهار تا پنج برابر بیشتر از حد نرمال است. در فوریه. 3 آن به اوج خود رسید در پردازش 127 بدن. تحت فشار به نگه دارید تا با تقاضا تسهیلات کارگران مشغول به کار دور ساعت حتی از طریق سال جدید قمری چین بزرگترین تعطیلات عمومی. او گفت: دو نفر دیگر از عمده crematoriums در ووهان نیز در اوردرایو.

“من حساب خودم را به عنوان برکت اگر من می تواند خواب برای دو یا سه ساعت در روز,” او گفت: در این مصاحبه افزود که آنها نیاز به حداقل 40 تا 50 بیشتر کارگران برای مقابله با آن نیاز است.

دنبال اوا در توییتر: @EvaSailEast

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im